vége (1:1, 1:0, 2:0)

18.12.2014, 19:15 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Csaba Dévai

58:08

A Volán gólt szerzett!
Valószínűleg a szezon gólját szerezte az imént BRANDON MARINO! Még leírni is hosszú lenne, hány passz előzte meg a találatot, a végén Kovács a gólszerzőhöz, aki az üres kapuba lőhette már a korongot!

55:52

A sokadik palánkra lökést végül csak befújja a spori! Rodney Jarratt 2+2 percet palánkra lökésért, és sportszerűtlen viselkedésért. 4 percig előnyben a Volán!

53:46

LoVeccho-nak csapott oda Unterluggauer, büntetése kettő perc testre ütésért.

51:33

Két gólosra növeli előnyét a Fehérvár AV19!! Banham indította ANDREW SARAUERT, aki kikerült két védőt, majd a villachi kapuba tüzelt! Még ebbe is bele tudott érni Lamoureux, de a korong végül áthaladt a gólvonalon! 3-1!

48:01

Hatalmas, kék vonalról leadott bombát fogott Lamoureux, pedig tökéletesen takartak előtte!

35:58

Nemes Benjámin harcolt ki egy kiállítást, Göhringer akasztotta bottal a fehérvári támadót.

35:19

Engstrand kifogta Benjamin Petrik büntetőjét!

35:19

Büntetőt ítéltek a Villachnak!

31:07

Villámgyorsan megszerzi a vezetést a Fehérvár a vendég kiállítás után! Sarauer passzát KEVIN WEHRS váltotta gólra, és szerezte meg csapatának a vezetést! 2-1 a Fehérvár javára!

31:01

Eddig tartott a vendég előny, Jason Krog gáncsolta Banhamet, négy a négy ellen a csapatok!

30:30

Itt az első kiállítás hazai oldalon, Johan Ejdepalmot küldik ki kettő percre, akadályozásért.

27:22

És még egy Lamoureux védés, ez most gyönyörű reflexmozdulat volt!

17:26

Mintaszerű emberelőnyös játék után egyenlít a Fehérvár AV19! Kovács passzolt keresztbe Marinohoz a bal szélre, aki a középen álló BARTALIS ISTVÁN elé tálalt, aki precízen kilőtte a kapu bal alsó sarkát!

16:24

Túl sokan voltak a jégen a vendégek, Siutz üli le a két perces csapatbüntetést.

13:38

A Villach gólt szerzett!
Rengeteg Volán helyzet után végül a Villach szerzi meg a vezető gólt! McBride átadása után NICO BRUNNER lövése a kapuvasról pattan be a kapuba!

07:59

Villámgyors vendég kontra után Engstran védett gyönyörűen!

04:20

Marino lövésébe ért bele Kovács Csaba, a szerencse is kellett most ehhez a Lamoureux védéshez!

03:41

Na most aztán lövéshez jutottak, Engstrand-nak kellett villámgyorsan hárítania!

02:33

LoVecchio passza után Frank Banham lőtt kapásból, Lamoureux gyönyörű mozdulattal védett!

01:45

Wehrs ért bele egy lövésbe, a villachi kapu oldalát találta el a korong!

Tovább zárkózhat a dobogóhoz a Fehérvár AV19 csapata, ha ma legyőzi a Raktár utcába látogató Villacher SV-t. Ez nem lenne szokatlan dolog, hiszen egyszer ez már sikerült az idén, még egy szeptemberi mérkőzésen. Igaz, utána idegenben 5-4-re a Villach diadalmaskodott, de ma reméljük érvényesül érvényesül az a tendencia, mely szerint a Volán jobban teljesít hazai jégen, mint idegenben. A dobogóért hajtó Fehérvár, és a playoff-helyet megcélzó Villach mérkőzés egészen biztosan roppant izgalmas csatát hoz majd, tartsanak velünk!

4:1

Gólok és gólpasszok: 18. Bartalis (Marino, Kovács), 32. Wehrs (Sarauer, Boivin), 52. Sarauer (Banham), 59. Marino (Kovács, Sikorcin) – 14. Brunner (McBride, Santorelli)

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Boivin, Ejdepalm, LoVecchio, Sarauer (A), Banham – Wehrs, Szirányi, Kovács (A), Bartalis, Marino – Orbán, Hetényi, Benk, Sikorcin, Kóger – Tokaji (C), Reiter, Németh, Nemes, Magosi

EC VSV: Lamoureux (Höneckl) – Brunner, Pretnar, Pewal, McBride, Santorelli – Siutz, Bacher, Nageler, Hunter (A), Petrik – Jarrett (A), Unterluggauer (C), Lammers, Krog, Haydar – Leiler, Kompain, Platzer, Alagic, Göhringer

Játékvezetők: Erd Ulrich, Ladislav Smetana