Szeged 2011-Grosics Akadémia – Soroksár SC

1:1

vége (0:0)

28.02.2015, 14:00 • Városi Stadion, Szeged • Kármán Zoltán

Nem túl jó színvonalú találkozón játszott 1-1-s döntetlent a Szeged a Soroksár ellen. Az első félidőben még a vendégeknek is adódtak lehetőségei, a fordulás után nőtt a hazai mezőnyfölény

Ennek ellenére a Soroksár szerzett vezetést, de nagyon gyorsan egyenlíteni tudott a Szeged. Jóval többet támadott az akadémia, de ma csak ennyire tellett, mert az igazi nagy helyzetek ma hiányoztak, így a döntetlen reálisnak is mondható, bár a Szeged közelebb állt a sikerhez.

Szeged 2011-Grosics Akadémia – Soroksár: 1-1!
---- (15:53:42)

90+2

90+2

Pandur kap sárga lapot az utolsó percben.

90+1

Berde igen keveset volt pályán, 17 percet játszott, ez alatt két sárgát (tehát egy pirosat is) összeszedett.

90

Emberhátrányban fejezi be a mérkőzést a Szeged, még kevesebb a sansz a hazaiak előtt, hogy még egyszer betaláljanak.

89

Második sárga lapja után piros, így mehet zuhanyozni Berde, kezezés miatt a második sárga.

88

Támad a hazai csapat, de nem tudja feltörni a vendégek védelmét.

87

A Szeged még tudna egyet cserélni, valószínűleg a hazaiak kicsit jobban akarják a három pontot.

86

Az utolsó percekbe léptünk, valamivel többet támad a Szeged, a Soroksár a kontrákra épít.

85

Zelenyánszki állítja meg a kontrát vezető Lovrencsicset, sárga lap a jutalma.

84

Oláh G. szerez labdát az ellenfél térfelén, próbálja beadni, de szögletre mentenek a vendégek.

83

A Soroksár a védekezésre rendezkedik be, próbál kontrákra építeni. Többet támad, különösen a bekapott gól óta a Szeged.

82

Az utolsó vendég csere Pál helyett Kovács.

81

A találkozó hajrájához érkeztünk, egyelőre nem bír egymással a két gárda.

80

Mindkét csapatnak maradt még 1-1 cserelehetősége.

79

Az eddig aktív Hodgyai helyett érkezik Vass a vendég csapatba.

78

73 percen át nem esett gól, most hirtelen két találat is pár percen belül. Ismét egál.

77

A Szeged gólt szerzett!
MÁTÉ PÉTER használ ki egy kapu előtti keveredést és hat méterről bebombázza a hálóba a labdát! 1-1!

76

Próbál rákapcsolni a Szeged, innentől ki kell nyílnia a hazaiaknak. Berde kapott sárga lapot közben.