Borussia M'gladbach – SC Paderborn 07

2:0

vége (1:0)

01.03.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • SportLackó93

Megérdemelten nyert a Gladbach, ellenfele fölé nőtt minden mutatóban. Mindkét találat megpattant egy védőn, és csorgott a kapuba, de ezek mellett kétszer is kapufát lőttek, tehát veszélyesebbek voltak. A Paderbornnak is volt helyzete, de ezekkel nem tudott élni, gólt nem tudtak ma szerezni, ahogy pontot sem, ezzel továbbra is a kiesők, a Gladbach pedig megerősitett harmadik helyét a tabellán. Köszönjük figyelmüket! (17:19:31)

90+3

90+2

Hamarosan vége, már nem fog történni semmi.

90+1

Két perc a ráadás.

90

Herrmann remek szólója után tüzelt tizennégy méterről, pechére a jobb oldali kapufán csattant a lövés!

90

Vrancic beadásszerű lövését blokkolták.

89

Koc középre tett labdája magas lett, Jantschke szabaditott fel.

88

Három perc a rendes játékidőből.

87

Meha lövése lecsorgott, majd les miatt a hazaiak jöhetnek. Kachunga volt lesen.

86

Szabadot kapott a Paderborn, jó harminc méter a távolság.

85

Paderborn sarokrúgással folytatódik a játék, de ebből sem lett veszély.

84

Raffael helyére Kramer érkezett, a cserék elfogytak.

83

Vendég bedobás következhet.

Patrick HERRMANN - 2:0

81

A Mönchengladbach gólt szerzett!

Johnson vitte le az alapvonalra, beadásába belepiszkált Kruse, majd egy próbálkozás PATRICK HERRMANN jóvoltából, ami ismét megpattant egy védő lábán, és ismét a jobb alsóba köt ki. Teljesen hasonlitott az első gólra ez. Peche van a Paderbornnak nagyon ezen a meccsen. Két ilyen gólt kapni. 2:0 a hazaiaknak, ezzel valószinűleg eldőlt a három pont sorsa.

81

Folytatódhat a meccs, hátul passzolgatnak a hazaiak, lassan fejlődik fel a támadás.

80

Rupp ápolása miatt áll a játék.

79

A védő Heinloth helyére a támadó Duchsch érkezett.

79

A beadásból nem volt veszély, a támadásnak vége.

78

Heinloth harcolt ki szögletet a túloldalon.

77

Kruse beadására érkezett Stranzl, de jócskán fölé fejelt. Kirúgás.

77

Herrmann harcolt ki szögletet.

76

Xhaka kapott szabadrúgást, a tettes Lakic volt.

76

16:13 a lövések száma, a kapura tartó pedig 6:3.

75

Negyed óra a rendes játékidőből, továbbra sem nyugodhatnak meg a hazai szurkolók.

73

Herrmann váltja Traore-t.

72

Kachunga lesen tartózkodott ezúttal.

71

A beadás veszélyes volt, Sommer picit alászaladt, de ujjheggyel sikerült kitessékelnie a játékszert a kapu torkából.

71

Traore beadását kifejelték, majd ismét a bal szélen indult Traore, de nem sikerült begyűjteni a labdát, Paderborn bedobás.

70

Kruse lövése elakadt a blokkban. Szöglet ez is.

69

Szöglethez jutott a Paderborn. Meha beadására Hünemeier érkezett, fejese jócskán a kapu jobb oldala mellett csorgott ki.

68

M.Kruse váltja Hrgota-t.

67

A félidő derekánál járunk, egy gól a differencia, még bármi lehet!

66

Stoppelkamp helyére Koc érkezett.

66

Traore huszonöt méteres bal lábas lövése jócskán mellé szállt.

65

Meha kapu elé tett labdáját Sommer számára csemege.

64

14:12 a lövések száma, de minőségbeli fölényben a M'gladbach.

63

Xhaka löbbölt passza tökéletes volt Hrgota számára, aki átemeléssel próbálkozott, de Kruse nagyot nyújtózkodott, és elcsipte a labdát. Hatalmas helyzet volt.

62

Traore sarokrúgását sikerült kifejelnie Heinlothnak.

62

Vrancic kapott sárga lapot.

61

Traore lövése a védő lábáról szállt szögletre, nagy mentés volt.

60

Vrancic érkezett Bakalorz helyére.

60

Fél óra a meccsből, őrzi a 18. percben szerzett egy gólos előnyét a hazai csapat.

58

Traore centerezése jó volt a társnak, aki picit eltörte a labdát, ezt követően Brückner szabaditott fel.

57

Nem sok minden történt egyenlőre. 1 gól, 1 sárga lap. Néha olyan az érzése az embernek, mintha edzőmeccs lenne.

56

Bakalorz volt túlzottan kemény, de megúszta lap nélkül.

55

A beadásból nem lett veszély, a szögletek nem igazán mennek a M'gladbach-nak.

55

Raffael lövése a sorfalról szögletre pattant.

54

Rupp kapott sárgát visszarántás miatt. Húsz méterről jöhet a szabadrúgás, ez komoly lehetőség.

54

Xhaka lövését blokkolták.

54

Nem ülhet rá az 1:0-ra a hazai csapat, mert könnyen ráfázhat. Benne van mos a gól a Padeborn játékában.

53

Stoppelkamp lesen tartózkodott.

52

A beadást kivágták, majd egy gyenge fejes, amit Sommer könnyedén védett. Alszik a Gladbach jelenleg.

51

Meha huszonkét méteres lövését Sommer bravúrral szedte ki a jobb felső sarokból! Szöglet.

49

Stoppelkamp jobb szélről való beadása felejthetőre sikerült.

48

Traore vitte ki az oldalvonalon a labdát, vendég bedobás.

47

A bal oldali beadásra Raffael senkitől sem zavartatva érkezett, fejese viszont középre tartott, és Kruse védeni tudta. Óriási helyzet volt!

47

A második félidőt hasonlóan az elsőhöz bátran kezdi a Paderborn.

46

Lakic vette át a labdát, majd jobbal tüzelt, meg volt az első védeni valója Sommernek.

46

Csere nem történt a szünetben.

46

A hazaiak kezdik a második félidőt.

46

Magabiztosan vezet a Gladbach a félidőben. A lövések száma 9:7, a kapura tartó pedig 4:0. Ez sok mindent elárul. A labdát is többet birtokolják, és veszélyesebb. A 18. percben Johnson találatával vezetést szereztek, utána picit alacsonyabb fordulatszámon pörögtek, de ez is elég a kiesés szélére sodródó Paderborn ellen egyenlőre. Hamarosan folytatjuk!

45+1

45

Lakic lökött, szabadrúgása kifelé.

45

Ismét vendég bedobás.

44

Korb jobb oldali beadása hosszú lett Johnsonnak, Paderborn bedobás jöhet.

43

Xhaka szabálytalan Stoppelkamp-pal szemben.

42

A csapatok várják már a szünetet, alig futnak, álló foci van.

41

Vendég bedobás jön a középpályán.

40

Meha lövését blokkolták, kontrázhatnak a hazaiak.

40

Öt perc a félidőből.

39

Hrgota huszonnégy méteres bombáját Kruse úszva a levegőben tudta védeni. A jobb sarokba tartott a labda.

38

Meha beadása lecsorgott, majd megoldja a védelem, Bakalorz-ra rúgták rá a labdát, jöhet Sommer a kirúgással.

37

A sarokrúgást kifejelték, újabb szöglet.

37

A beadás Jantschke lábáról pattant ki, vendég szöglet.

37

8:4 a lövések száma.

36

Sportszerűen visszaadta a labdát a Gladbach, mehet tovább a meccs.

35

Ápolása miatt áll a játék.

35

Stranzl-nak akadtak gondjai. A térdét fájlalja.

34

Hrgota szabálytalankodott, megúszta lap nélkül. Amúgy sportszerű a mérkőzés.

34

A Paderborn még nem talált kaput ezen a meccsen.

33

Traore lövésre szánta el magát, de bánatára két méterrel fölé szállt a labda.

33

Lakic követett el támadószabálytalanságot.

32

A Paderborn játéka nagyon visszaesett, régóta nem tudtak veszélyt teremteni.

31

Xhaka húsz méteres lövése csúnyán fölé szállt.

31

Xhaka átadását Meha kapcsolta le.

30

Minden mezőnyjátékos a vendég térfélen jelenleg.

30

Traore beadását felfejelték, majd a Paderborn szerzett labdát.

30

Negyed óra a félidőből, megérdemelt a vezetés. Ismét szögletet harcoltak ki a hazaiak, Zieglerről ment ki a labda.

28

Hátul passzolgat a Mönchenhladbach, lassan fejlődik fel a támadás.

27

57:43 a labdabirtoklás aránya.

26

Ebből a pontrúgásból sem adódott veszély, picit vissza esett a játék irama.

26

Traore harcolt ki szögletet ezúttal.

24

Heinloth kapu elé tett labdája ellenfélhez szállt, az akciónak vége.

21

Meha lövése a kapu jobb oldala mellett szállt el.

21

Lakic harcolt ki szabadrúgást, jó harmincról jöhet a szabadrúgás.

21

A beadást Heinloth fejelte ki, ebből nem adódott veszély.

20

Xhaka harcolt ki sarokrúgást.

20

Az első húsz perc elrepült, 5:3 a lövések száma.

Fabian JOHNSON - 1:0

18

Ott a vezetés! Traore beadását kifejelte Brückner, majd FABIAN JOHSON lőtt tizennyolc méterről. A lövésbe beleért a védő, irányt változtatott a labda, a kapusnak esélye sem volt. A kapu jobb alsó sarkába pattant a labda, meg van a vezető találat! 1:0.

17

Traore sarokrúgását kifejelte a védelem.

16

Xhaka lövésre szánta el magát, de blokkolták lövését.

14

Az utóbbi pillanatokban ébredezik a Gladbach, lehet, hogy eddig csak altatott?

13

A sarokrúgásból nem adódott veszély, hazai bedobás jöhet.

13

Traore tizenhat méteres lövését Kruse bravúrral szedte ki a léc alól! Szöglet.

12

Traore centerezését Hünemeier vágta ki a veszélyes területről.

12

Többnyire a pálya középső harmadában folyik a játék. Ölik egymás játékát a csapatok.

11

Érezhető a csütörtöki Európa Liga meccs a hazaiak játékán. Elég komótosan játszanak.

10

Az első tiz percet követően a hazaiak nem próbálkoztak még, a Paderborn már kétszer.

9

Stoppelkamp beadásának pillanatában Lakic követett el támadó faltot.

8

Egyenlőre némi meglepetésre veszélyesebbnek tűnik a Paderborn.

7

Az újabb szöglet Brückner irányába tartott, de Sommernek sikerült begyűjteni a játékszert.

6

Meha sarokrúgása jól jött be, de sikerült kifejelni. A labda elhagyta az alapvonalat, újabb szöglet!

6

Kachunga harcolt ki sarokrúgást.

4

Brückner kapu elé tett labdáját sikerült a védelemnek kivágni.

3

Lakic lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

2

A beadásra Meha érkezett, nem sokkal fejelt fölé!

1

A Bundesliga 23. fordulójában a Mönchengladbach fogadja a Paderbornt.

A Gladbach a hétközben játszott a Sevillaval az Európa Ligában, ahol oda-vissza kikapott a spanyol csapattól, és kiesett az EL-ből. A bajnokságban a harmadik a csapat. Hazai környezetben tizenegy meccsből hetet nyertek, három x, és csupán egy vereség a mérleg.

A Paderborn a jó kezdet után immáron kieső helyen van, jelenleg a 16. a csapat. Egy esetleges győzelemmel akár a 12. helyre is feljöhetne, de erre nincs túl sok esély. Idegenben tizenegy meccsből kettő nyertek, négy x, és öt vereség a mérleg. Mindössze nyolc gólt lőttek, ez a második leggyengébb mutató idegenben.

A két csapat őszi meccsén a Gladbach elhozta a Paderborn otthonából a három pontot, 2:1-re nyertek. Reméljük gólgazdag meccs lesz, tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..