Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Gyirmót FC Győr

1:3

vége (1:1)

01.03.2015, 14:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Tóth Gábor

A Gyirmót kezdte jobban a mérkőzést, több komolyabb helyzetet is kihagytak, ezt góllal büntette a Balmazújváros, amire a 25. percben válaszolni tudott a Gyirmót. A második félidőben is a vendégek alakítottak ki több helyzetet, kettőt ezekből értékesítettek is, megérdemelten vitték el a három pontot Balmazújvárosból.

A hazaiak így egyre rosszabb helyzetbe kerülnek, míg a Gyirmót egy helyet mindenképpen előre lép a tabellán, de amennyiben a Békéscsaba nem nyer, akkor már dobogósok. (15:55:16)

86

A Gyirmót gólt szerzett!
BELICZKY GERGŐ lép ki a jobb oldalon, a kifutó Radosevic mellett a hosszú sarokba lő! 1:3

81

Gyurján helyett Beliczky a pályán.

80

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tóth L. (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

77

Tóth lép ki a védők között, a 17 méteres lövését hatalmas bravúrral védi Somogyi.

74

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kiss M. (Gyirmót FC Győr).

58

Magasföldi le, Madarász be a Gyirmótnál.

56

Batarelo helyén Vajda a a hazaiaknál.

52

Bobál Gergőt Oross váltja.

52

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ryashko M. (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

32

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Batarelo (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

30

Egy jobb oldali szabadrúgást védett bravúrral Somogyi.

25

Cseri ível a kapu elé, GYURJÁN BENCE ugrik a legmagasabbra a védők szorításában és a jobb alsó sarokba fejelt! 1:1

11

A Balmazújváros gólt szerzett!
POPOVIC ZDRAVKO lép ki nagy helyzetbe, a kifutó Somogyi mellett talál a kapuba! 1:0

Közvetítésünkben a kiemelt eseményekre tudunk koncentrálni.

A labdarúgó NBII második tavaszi fordulójában járunk, a sereghajtó Balmazújváros a jelenleg ötödik helyen álló Gyirmótot fogadja.

A hazaiak jól erősítettek a télen, de Mezőkövesden így is sima vereséget szenvedtek, és így veszített pontok tekintetében egy pontos hátrányban vannak a 14 pontot gyűjtött három közvetlen vetélytársukkal, a Cegléddel és a Siófokkal szemben.

A Gyirmót is megerősítette a keretét a téli szünetben, és a Vasas ellen egy hazai döntetlennel kezdtek, de egy mai győzelemmel felléphetnek a dobogóra, egy pontra közelítve meg az éllovas angyalföldieket.

A két csapat háromszor találkozott eddig bajnoki meccsen, odahaza fölényesen nyert kétszer a Gyirmót, Balmazújvárosban 2:1-re, vagyis szoros meccsen, és ma is ők tekinthetők egyértelmű esélyesnek.