Videoton FC II. – HR-Rent Kozármisleny FC

1:2

vége (1:0)

19.04.2015, 17:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

A második félidőben a fehérváriak magukra húzták az emberhátrányban játszó Kozármisleny együttesét, és ennek bizony meg is itták a levét a piros-kékek: a 82. percben Lauer büntetőből egalizált, majd nem sokkal a lefújás előtt Lantos fejesével a győzelmet is megszerezte a sárga mezes együttes! (18:45:30)

90+3

90+2

Paudits tarolja le ellenfelét egy felívelésnél, szabadrúgás lesz kifelé.

90+2

Teljesen beszorul a Kozármisleny.

90+1

Havasi centerezik balról, Paudits pörget az ötös sarkától, de nincs benne erő, így Molnár Péter védeni tud!

90

Molnár Péter vágja a mezőnybe a játékszert.

89

Dobsa (Videoton II) is begyűjt egy sárgát.

88

A Kozármisleny gólt szerzett!
GÓÓÓÓL! Vezetnek az emberhátrányban lévő vendégek! LANTOS LEVENTE csúsztat meg egy pontrúgást 10 méterről, Gábornak esélye sincs védeni! 1-2!

1:2

vége (1:0)

Gólok: 28. Géresi – 82. Lauer (bünt.), 88. Lantos

Lapok:   66. Kiprich (VID2), 72. Géresi (VID2), 87. Bognár (VID2), 89. Dobsa (VID2) – 22. Fenyvesi (KOZ), 59. Kovács T. (KOZ)   31. Fenyvesi (KOZ)

Videoton FC II.: Gábor – Baksa, Bognár, Dobsa, Király(Kókány, 52.) – Kiprich, Ács(Paudits, 85.) – Sejben, Géresi, Barcsay(Cseszneki, 62.) – Havasi Vezetőedző: Bíró Imre

HR-Rent Kozármisleny FC: Molnár P. – Fenyvesi, Gajág, Lantos, Szabó M.(Tóth A., 68.) – Kovács T., Nagy E.(Szabó B., 78.) – Beke, Nagy M., Cziráki(Schmidt, 61.) – Lauer Vezetőedző: Németh Zsolt

Játékvezetők: Szommer Attila – Kis Zoltán, Kovács László