Newcastle United – Tottenham Hotspur

1:3

vége (0:1)

19.04.2015, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • SportLackó93

Az első félidőben is mezőnyfölényben játszott a vendég csapat, a 30.percben vezetést is szerezte Chadli révén.

A második félidő első percében kiegyenlitett a Newcastle, de a Tottenham ritmust váltott, és az 53. percben vezetést szereztek ismét Eriksen révén. A végén kitámadt a Newcastle a pontszerzés reményében, de nem sikerült, egy ellentámadás végén Kane állitotte be a végeredményt, az ő góljával 3:1-re győzött a Tottenham. Köszönjük figyelmüket! (18:51:34)

90+4

90+3

A középre tett labda Vorm zsákmánya lett.

A Tottenham gólt szerzett!

HARRY KANE is betalált, sokadik lövése végül gólt eredményezett, eldöntve a párharcot. Pontos passzt kapott, majd hidegvérrel a bal sarokba lőtte a labdát. 1:3, eldőlt.

90

Ameobi passzába beleléptek, bedobás következik.

89

Janmaat szerezte meg a kipattanót, lövése méterekkel fölé szállt.

88

Mason érkezett Paulinho helyére.

88

Ezúttal Bentaleb követett el faltot, sárga lap a jutalma.

87

Dier lágy beadását kifejelték a védők.

86

A szabadot kicsiben végezték el a hazaiak, de nem sikerült lövéssel befejezniük az akciót.