Newcastle United – Tottenham Hotspur

1:3

vége (0:1)

19.04.2015, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • SportLackó93

Az első félidőben is mezőnyfölényben játszott a vendég csapat, a 30.percben vezetést is szerezte Chadli révén.

A második félidő első percében kiegyenlitett a Newcastle, de a Tottenham ritmust váltott, és az 53. percben vezetést szereztek ismét Eriksen révén. A végén kitámadt a Newcastle a pontszerzés reményében, de nem sikerült, egy ellentámadás végén Kane állitotte be a végeredményt, az ő góljával 3:1-re győzött a Tottenham. Köszönjük figyelmüket! (18:51:34)

90+4

90+3

A középre tett labda Vorm zsákmánya lett.

A Tottenham gólt szerzett!

HARRY KANE is betalált, sokadik lövése végül gólt eredményezett, eldöntve a párharcot. Pontos passzt kapott, majd hidegvérrel a bal sarokba lőtte a labdát. 1:3, eldőlt.

90

Ameobi passzába beleléptek, bedobás következik.

89

Janmaat szerezte meg a kipattanót, lövése méterekkel fölé szállt.

88

Mason érkezett Paulinho helyére.

88

Ezúttal Bentaleb követett el faltot, sárga lap a jutalma.

87

Dier lágy beadását kifejelték a védők.

86

A szabadot kicsiben végezték el a hazaiak, de nem sikerült lövéssel befejezniük az akciót.

86

Öt perc csupán a rendes játékidőből, Newcastle szabadrúgás következhet ismét.

85

Taylor kapu elé tett labdáját könnyedén kivágják a védők.

84

Bentaleb szabálytalankodott ezúttal.

84

40:60 a labdabirtoklás aránya a második félidőben, és 5:8 a lövések száma.

83

Kane lövését Williamson blokkolta ezúttal.

83

Perez követett el támadó szabálytalanságot.

82

Davies helyére Rose érkezett.

81

Janmaat távoli bombája kapu fölé szállt.

80

Taylor középre tett labdáját kivágták a védők.

77

Kane huszonhat méteres bombája középre tartott, Krulnek nem okozott gondot.

76

Colback lövését Vorm védeni tudta. A jobb sarkot vette célba, de nem volt kellően erős a próbálkozás.

75

Anita helyére Armstrong érkezett. Elfogytak a hazaiak cseréi, ellenben a Tottenham még egyszer sem változtatott.

75

Lamela lövését Krul bravúrral védi, az ismétlést pedig Coloccini blokkolta. Közel volt a harmadikhoz a Tottenham, de nem sikerült még eldönteni a meccset végleg.

73

Kane iramodott meg a bal szélen, beadása viszont ellenfélhez szállt. Ez ma nem az ő meccse.

72

Lamela lesen tartózkodott.

71

Húsz perce maradt a Newcastlenek, hogy legalább az egyik pontot otthon tartsa.

70

Ameobi követett el szabálytalanságot a középpályán, de megúszta a lapot.

69

Taylor sarokrúgását kivágták a védők a rövid saroknál.

68

Taylor beadását kifejelték, újabb hazai szöglet.

68

Szöglet a túloldalon is, ezt Cabella harcolta ki.

67

Paulinho kapu elé tett labdájára Kane érkezett, akinek lövését Krul védeni tudta magabiztosan! A bal alsóba ez bizony beakadt volna!

66

Kane harcolt ki sarokrúgást.

66

A mérkőzés utolsó negyedében járunk, nehéz dolga lesz a Tottenhamnek, hiszen a Newcastle mindent megfog tenni, hogy pontot, pontokat tartson otthon.

65

A második félidőben 39:61 a labdabirtoklás aránya, és 2:3 a lövések száma. Mindkét csapat egyszer talált kaput, mindkettő gólt eredményezett.

64

Chadli lesen tartózkodott.

63

Cabella belépője sárga lapot ért Kevin Friend játékvezetőnél.

62

Taylor beadását kivágták, a kipattanót Perez tűzte kapura, de blokkolták a próbálkozást.

62

Vertonghen kapott sárga lapot, amiért elkésett egy ütemet.

61

Vertonghen szabálytalan ezúttal, az ellenfél térfelének közepéről jöhet a Newcastle szabadrúgása.

60

Chadli beadását lekapcsolták a védők.

59

Őrzi a labdát a Tottenham ezekben a pillanatokban, lassan épül fel a támadás.

58

Mozgalmasan kezdődik ez a játékrész, nyolc perc alatt két gól született, reméljük hasonló lesz a termés a folytatásban.

55

Lamela beadására Bentaleb érkezett, fejjel veszélyeztetett, pechére fölé szállt a játékszer.

Christian ERIKSEN - 1:2

53

CHRISTIAN ERIKSEN találatával ismét a Tottenham vezet! Szabadrúgásból volt eredményes, elképesztő jól találta el, a bal sarokban kötött ki a labda, a kapus nem tudta lereagálni. 1:2.

52

Colback szabálytalan ezúttal,a tizenhatos előteréből jöhet a vendég szabadrúgás. Ez már lövőhelyzet.

51

Kane lesen tartózkodott, egy ütemmel később kapta a labdát.

50

Eriksen tizenhat méteres lövését blokkolták.

49

Obertan rántotta le ellenfelét ezúttal, megúszta lap nélkül.

46

A Newcastle gólt szerzett!

Ez gyorsan ment! A második félidő első percében JACK COLBACK kiegyenlitett. Janmaat lövése lecsorgott, jókor volt jó helyen Colback, a kipattanót a jobb alsóba lőtte, nem volt nehéz dolga. 1:1.

46

Gouffran helyére Ameobi érkezett.

46

Abeid helyére Obertan érkezett.

46

A Tottenham diktálja a játék iramát, náluk van többet a labda, az arány 35:65. Chadli harmincadik percben szerzett vezetést a vendégeknek, és megérdemeltnek mondható a Tottenham vezetése. A Newcastle továbbra is rossz formában van, és góltalanságuk tovább húzódik. Reméljük a második félidőben több helyzet lesz. Tartsanak velünk!

45+2

45+1

Egy perc a ráadás.

45

Szórja a lapokat Kevin Friend, ezúttal Lamela a vétkes.

44

Kane a jobb sarkot vette célba, de Krul védeni tudta a próbálkozást.

43

Lamela veszélyes játéka miatt a Newcastle kapja a labdát.

42

Paulinho is sárga lapot kapott mezhúzás miatt.

42

Egy esetleges győzelemmel a Tottenham megelőzné a Southamptont, és pontszámban beérné a Liverpool együttesét. A hatodik hely Európa Liga selejtezőt ér, az ötödik Európa Liga csoportkört.

40

Colback kapott sárgát durvaság miatt.

39

Perez léc alá tartó bombáját Vorm bravúrral védeni tudta! Nem jött össze az egyenlités, Perez azért próbálkozik becsülettel.

38

Cabella középre tett labdája ezúttal sem volt jó, lekapcsolták a Tottenham védői.

37

36:64 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 4:3. Chadli pontos lövésével a Tottenham szerzett vezetést a 30. percben.

36

Tiz perc a félidőből.

35

Dier lesen tartózkodott.

35

Töredezetté vállt a játék, ezúttal Vertonghen volt a vétkes.

34

Kane jobb oldali beadását kicsúsztatták a védők, Tottenham bedobás következhet.

33

Paulinho késett egy ütemet, de nem kapott lapot ő sem.

32

Cabella szabálytalankodott a pálya középső szekciójában ezúttal.

31

Próbált válaszolni rögtön a Newcastle, de az átlövést Vertonghen képes volt blokkolni.

Nacer CHADLI - 0:1

30

Egészen idáig, hiszen NACER CHADLI góljával vezetést szerzett a vendég csapat! A támadó tolt egyet a labdán, majd 23-24 méterről hajszálpontos lövést eresztett el a kapu jobb sarkába. A kapusnak esélyese sem volt 0:1 a vendégeknek.

30

Negyed óra a félidőből, a gól várat még magára.

29

Sok a pontatlanság, ezúttal Cabella átadása szállt ellenfélhez.

27

A beadásra Williamson érkezett, a kapusnak nem kellett közbeavatkoznia, mivel fölé fejelt a játékos.

26

Rose követett el taktikai szabálytalanságot, beadásra számithatunk.

25

Coloccini átadása hosszú lett Cabella számára, a labda elhagyta az alapvonalat, kirúgás.

23

A félidő derekánál járunk, 32:68 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 3:3. Az utóbbi percekben nem unatkozhattunk.

22

Colback is kézzel ért labdához, mivel nem volt szándékos, megúszta lap nélkül.

21

Eriksen bombája középre tartott, Krul ölében kötött ki a játékszer.

20

Coloccini kezezése miatt a vendégek kapják a játékszert. Jó helyről jöhet a szabadrúgás.

20

Cabella lövése nem okozott gondot Vorm számára, könnyedén véd a kapus.

19

Bentaleb lövésre szánta el magát, pechére nem sikerült eltalálnia a kaput.

18

Paulinho középre tekert labdája ellenfélhez szállt.

17

Többet van a vendégeknél a labda, az iram nagy, a küzdelem férfias, sajnos sok izgalom nem adódott a kapuk előtt.

15

Perez átlövése középre tartott, Vormnek nem okozott gondot.

13

A túloldalon Rose tartózkodott lesen ezúttal.

12

Ayoze Perez lesen tartózkodott.

10

Az első tiz perc végén 33:67 a labdabirtoklás aránya, lövés nem volt.

9

Egyenlőre komoly helyzet nem adódott egyik csapat előtt sem, tapogatóznak a csapatok.

7

Cabella bal oldalról jövő beadását kifejelték a védők.

6

Anita labdája mély lett, a védők lekapcsolták.

4

Eriksen iramodott meg a bal szélen, de beadni már nem volt képes, kivezette az alapvonalon. Kirúgással jöhet Krul.

4

Fekete-fehérben a hazaiak, citromsárgában a vendégek.

3

Paulinho beadását kivágták a védők.

2

Kane harcolt ki sarokrúgást a Tottenham javára.

2

Taylor szabálytalankodott a középpályán.

1

A vendégek kezdték a mérkőzést.

1

A Premier League 33. fordulójában a Newcastle fogadja a Tottenham együttesét.

A Newcastle jelenleg a tizennegyedik helyen található. Hazai környezetben tizenöt meccsből hatot nyertek, négy döntetlen, és öt vereség mellett. Hazai gólarányuk 20:20. Pocsék formában vannak, legutóbbi öt bajnokijukat elbukták, egyetlen gólt szereztek, ellenben kaptak kilencet. Legutóbb februárban nyertek, az Aston Villa ellen sikerült ez.

A Tottenham a hetedik helyen tartózkodik, egy győzelemmel Európa Ligát érő helyen találnák magukat. Idegenben tizenöt meccsükből hetet nyertek, három döntetlen, és öt vereség mellett. Idegenbeli gólarányuk 21:23. Legutóbbi öt idegenbeli meccsükből csak egyet nyertek, emellett kikaptak háromszor, és legutóbb játszottak egy döntetlent a Burnley otthonában. Nincsenek tehát bombaformában ők sem.

A két csapat őszi meccsén simán nyert a Tottenham, ez a meccs 4:0-val zárult. A tavalyi szezonban a Newcastle otthonában szintén 4:0-ra győzött a Tottenham, valamivel esélyesebbek is, de bármi megtörténhet. Tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.