19.04.2015, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • SportLackó93

Harry KANE - 1:3

90+1

A Tottenham gólt szerzett!

HARRY KANE is betalált, sokadik lövése végül gólt eredményezett, eldöntve a párharcot. Pontos passzt kapott, majd hidegvérrel a bal sarokba lőtte a labdát. 1:3, eldőlt.

Christian ERIKSEN - 1:2

53

CHRISTIAN ERIKSEN találatával ismét a Tottenham vezet! Szabadrúgásból volt eredményes, elképesztő jól találta el, a bal sarokban kötött ki a labda, a kapus nem tudta lereagálni. 1:2.

46

A Newcastle gólt szerzett!

Ez gyorsan ment! A második félidő első percében JACK COLBACK kiegyenlitett. Janmaat lövése lecsorgott, jókor volt jó helyen Colback, a kipattanót a jobb alsóba lőtte, nem volt nehéz dolga. 1:1.

Nacer CHADLI - 0:1

30

Egészen idáig, hiszen NACER CHADLI góljával vezetést szerzett a vendég csapat! A támadó tolt egyet a labdán, majd 23-24 méterről hajszálpontos lövést eresztett el a kapu jobb sarkába. A kapusnak esélyese sem volt 0:1 a vendégeknek.