Villarreal CF – Cordoba CF

0:0

vége (0:0)

19.04.2015, 19:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • SportLackó93

A Villarreal megtett mindent, de a rossz forma ezen a mérkőzésen is beköszönt, hisz odahaza nem tudtak gólt lőni a sereghajtónak. Az első félidőben két kapufát hoztak össze, de a szerencse nem volt velük, a vendégek előtt is adódtak kisebb lehetőségek, de ezek is kimaradtak.

A második félidőben teljesen feladta a támadást a Cordoba, és végül sikerült kibekkelniük a mérkőzést. Az, hogy ez az egy pont mennyit ér, a végelszámolásban kiderül, továbbra is nyolc pontra vannak a már nem kieső helytől, a Villarreal maradt továbbra is a hatodik. A második félidőben 18:3 a lövések száma, egészen elképesztő adat, hogy ennyiből nem tudott gólt lőni Marcelino együttese, de hát ez történt!

A vendégek legjobbja egyértelműen a kapus, Carlos, a hazaiktól talán Cheryshev játszott jól, de ez csak egy pontra lett elég. A végeredmény 0:0, köszönjük figyelmüket! (20:52:27)

90+5

90+5

Moreno lövése a sorfalban akadt el!

90+4

Na vajon jön-e a csattanó! Másodperceken belül kiderül.

90+3

Junino kap sárgát ellenfele lábának összekoccintása miatt.

90+3

Egy utolsó lehetőség a vendégek előtt, Junino buktatta ellenfelét, a távolság jó tizennyolc méter. Jobb lábasnak ez kiváló lehetőség!

90+3

Fél perc a beigért ráadásból.

90+2

Bailly kapott sárga lapot könyöklés miatt.

90+1

Vietto esett el a büntető területen belül, de nem kapott tizenegyest. Löktek rajta egy kicsit, de ez nem volt szabálytalan.

90+1

A vendégek is kapura lőttek még egyszer, a lapos lövés Asenjonak csemege.

90+1

Három perc a ráadás.

90

Egy távoli bomba Campbelltől, a bal sarokba tartott, de kettejük párharcát természetesen Carlos nyeri! Nem lehet ma gólt lőni neki.

90

A rendes játékidő utolsó perce is elkezdődött!

89

Costa bal szélről jövő beadása lecsúszott, és kicsavarodott az alapvonalon.

88

dos Santos beadását a rövid saroknál kifejelték.

88

A kapu elé tett labdát kivágták, ismét szöglet.

88

Heldon kapott sárga lapot sportszerűtlenség miatt.

87

Gomez fejesét a jobb sarokból Carlos óriási bravúrral szedte ki. Ő a vendégek legjobbja, ez alap.