Villarreal CF – Cordoba CF

0:0

vége (0:0)

19.04.2015, 19:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • SportLackó93

A Villarreal megtett mindent, de a rossz forma ezen a mérkőzésen is beköszönt, hisz odahaza nem tudtak gólt lőni a sereghajtónak. Az első félidőben két kapufát hoztak össze, de a szerencse nem volt velük, a vendégek előtt is adódtak kisebb lehetőségek, de ezek is kimaradtak.

A második félidőben teljesen feladta a támadást a Cordoba, és végül sikerült kibekkelniük a mérkőzést. Az, hogy ez az egy pont mennyit ér, a végelszámolásban kiderül, továbbra is nyolc pontra vannak a már nem kieső helytől, a Villarreal maradt továbbra is a hatodik. A második félidőben 18:3 a lövések száma, egészen elképesztő adat, hogy ennyiből nem tudott gólt lőni Marcelino együttese, de hát ez történt!

A vendégek legjobbja egyértelműen a kapus, Carlos, a hazaiktól talán Cheryshev játszott jól, de ez csak egy pontra lett elég. A végeredmény 0:0, köszönjük figyelmüket! (20:52:27)

90+5

90+5

Moreno lövése a sorfalban akadt el!

90+4

Na vajon jön-e a csattanó! Másodperceken belül kiderül.

90+3

Junino kap sárgát ellenfele lábának összekoccintása miatt.

90+3

Egy utolsó lehetőség a vendégek előtt, Junino buktatta ellenfelét, a távolság jó tizennyolc méter. Jobb lábasnak ez kiváló lehetőség!

90+3

Fél perc a beigért ráadásból.

90+2

Bailly kapott sárga lapot könyöklés miatt.

90+1

Vietto esett el a büntető területen belül, de nem kapott tizenegyest. Löktek rajta egy kicsit, de ez nem volt szabálytalan.

90+1

A vendégek is kapura lőttek még egyszer, a lapos lövés Asenjonak csemege.

90+1

Három perc a ráadás.

90

Egy távoli bomba Campbelltől, a bal sarokba tartott, de kettejük párharcát természetesen Carlos nyeri! Nem lehet ma gólt lőni neki.

90

A rendes játékidő utolsó perce is elkezdődött!

89

Costa bal szélről jövő beadása lecsúszott, és kicsavarodott az alapvonalon.

88

dos Santos beadását a rövid saroknál kifejelték.

88

A kapu elé tett labdát kivágták, ismét szöglet.

88

Heldon kapott sárga lapot sportszerűtlenség miatt.

87

Gomez fejesét a jobb sarokból Carlos óriási bravúrral szedte ki. Ő a vendégek legjobbja, ez alap.

87

Campbell lövése középre tartott, Carlos paskolta ki.

87

Könnyen lehet, hogy ma gól nélkül maradunk, de azért még megpróbálja a Villarreal!

86

Gomez Moreno kapott sárga lapot reklamálásért.

86

Moreno lövése elszállt keresztbe a kapu előtt, ez is veszélyes volt.

84

dos Santos beadását lefejelték, majd kivágták, ezt követően ismét ő volt reflektorfényben, lövését Carlos könnyedén fogta.

84

Gomez harcolt ki szögletet a hazaiaknak!

84

Pine védők mögé tett labdáját lekapcsolták, nem volt kellően pontos.

83

Húsz lövéséből csupán háromszor talált kaput a hazai csapat, a célzással ma akadtak gondok.

82

dos Santos kapu elé tett labdáját kifejelték, majd Vietto követett el támadó szabálytalanságot.

81

Andone helyére Ghilas érkezett.

81

Campbell beadása nem sült el valami jóra, alaposan lecsúszott.

80

A meccs hajrájában járunk már, vajon látunk ma gólt?

79

A második félidőben 8:1 a lövések száma, semmi nem jön össze a Villarrealnak.

78

J. dos Santos tizenhat méteres lövése nem okozott gondot Carlos számára, aki magabiztosan védett.

77

A középre tett labdát Bailly elengedte, ami majdnem meglepte Asenjot, de sikerült megfognia a labdát. Felpörgött a meccs.

76

Cheryshev helyére Gomez érkezett.

76

Fidel helyére Heldon érkezett az utolsó negyed órára.

75

A középre tett labdára volt érkező, de szabálytalankodott, a Cordoba kapja a labdát.

75

A beadást ismét szögletre fejelték a védők.

75

A beadás lecsorgott, majd Cheryshev került lövőhelyzetbe, próbálkozása megpattant, és a kapu jobb oldala mellett elhagyta az alapvonalat. Szöglet ez is.

74

Campbell lövése a jobb felsőt pókhálózta volna ki, de Carlos ujj heggyel szögletre tolta a labdát. A meccs helyzete maradt ki!

72

Ismét támadásban a sárga tengeralattjáró, de támadó szabálytalanság miatt kifelé, a Cordoba javára itél Ignacio Inglesias Villanueva.

71

Gaspar középre tett labdájára érkezett Moreno, de egy leheletnyivel mélyebb lett a beadás, és lemaradt róla az érkező ember.

70

Vietto lesen tartózkodott.

70

Húsz perc már csak a meccsből, továbbra is hősiesen küzd a Cordoba, a Villarrealnak nem sikerül bevenni a kaput. Érdekesség, hogy a második félidő legkomolyabb helyzete Andone előtt adódott, aki majdnem megszerezte a vezetést a vendégeknek.

69

Campbell védők mögé tett labdája hosszú lett, Carlos kisérte ki az alapvonalon túlra a labdát.

68

Deivid ápolása miatt állt a játék, de képes folytatni.

67

A beadásra Cheryshev érkezett, aki eltörte a labdát, Moreno lövését blokkolták ezt követően, de ő már lesen tartózkodott.

66

J. dos Santos érkezett Trigueros helyére.

64

Edimar beadására Andone érkezett, fejese centikkel suhant el a bal sarok mellett! A semmiből majdnem gól szerzett a Cordoba!

63

A második félidőben 5:0 a próbálkozások száma. Egyre jobban fáradnak a vendégek, nem először az idei bajnokság során.

62

Cheryshev bal oldali beadást a védő lábáról Carlos kezébe kötött ki. Ebben is benne volt a gól, de ezt is megúszta a Cordoba.

60

Vietto érkezett Uche helyére.

60

Fél óra a meccsből, továbbra is gól nélküli döntetlen az állás, ami inkább a Cordoba számára kecsegtető, a hazaiaknak kicsit kellemetlen volna a sereghajtót nem legyőzni otthon.

59

Cartabia helyére érkezett Luso.

59

Moreno fejezte be az akciót egy lövéssel, de csak a nézőket veszélyeztette.

58

Cheryshev lágy beadása magas lett Uche számára, kirúgással jöhet Carlos.

56

Campbell távoli lövése ezúttal jócskán fölé szállt.

56

Bebe iramodott meg a bal szélen, de Bailly szerelte szabályosan.

55

A második félidőben 2:0 a próbálkozások száma, a Cordoba nem tud kijönni a térfeléről.

54

Cheryshev beadása Carlos kezei között végezte.

53

Kapuja elé nyomja ellenfelét a Villarreal ezekben a pillanatokban.

51

A beadásra teljesen üresen érkezett Pina, próbálkozása viszont méterekkel kapu mellé szállt.

50

Igéretes beadást követően Cheryshev fejesét Carlos bravúrral szedi ki a jobb felsőből! Szöglet.

49

Az első félidőhöz hasonlóan továbbra is a hazaiak kezdeményeznek, de nem járnak sikerrel.

48

Gunino kapu elé tett labdáját blokkolták.

46

Cartabia kezezett, de nem volt szándékos, lapot nem kap.

46

A meccs elejét megnyomta a Villarreal, két zúgó felső lécet lőttek, a szerencse nem volt velük, ezt követően a Cordoba előtt is adódott lehetőség a gólszerzésre, de Asenjo eszén nem lehetett eddig túljárni. A hazaiak közelebb voltak a gólhoz, de a félidőre 0:0-ás döntetlennel mehettek pihenni a csapatok. Tartsanak velünk továbbra is!

45+1

45

Moreno beadására Gaspar érkezett, aki azonban mellé durrantott.

45

Cordoba bedobás következik az ellenfél térfelén.

43

Érezhetően feljebb kapcsoltak a hazaiak, de a félidőben könnyen lehet, hogy döntetlen lesz az állás.

42

Cheryshev bal oldali beadására Campbell érkezett a második hullámban. Lövését blokkolták, szöglet jöhet ismét.

42

A beadást ismét Edimar fejelte ki a tizenhatoson kivülre.

41

Uche eresztett el egy cselt, de Edimaron már nem tudott túl jutni. Szögletre mentett a védő.

40

Öt perc a félidőből, egyenlőre az Európa Liga indulásért küzdő Villarreal otthon nem bir a szinte biztos kieső Cordobaval.

39

Andone kapott pontos passzt, lövése azonban elakadt a blokkban.

37

Costa bal szélről próbálkozott beadással, de a védők közbeléptek.

36

Cordobai bedobás jöhet a térfelük közepéről.

35

Tiz perc a félidőből, a közönségtől szórványos füttyszót hallani.

34

52:48 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 7:6, teljesen kiegyenlitett tehát a mutató, és a mutatott játék is.

33

Cartabia szerzett labdát, majd a tizenhatos csücskéből lőtt, próbálkozása Asenjo kezei között végezte ismét.

32

Edimar középre tett labdája Asenjo kezei között végezte. A vártnál talán többször van dolga a hazai kapusnak.

31

Cheryshev fűzte be védőjét, majd lőtt passza picit erős lett a társnak, bár kapura lövésnek is elment. Mindenesetre veszélyes volt.

30

A középre tett labda lecsorgott, majd Crespo nem tudott a labdához férkőzni, Asenjo kaparintja meg a labdát.

30

Bebe harcolt ki szögletet.

30

Fél óra telt a meccsből, a hazaiak lőttek két kapufát, a vendégek előtt is adódott helyzet, de Asenjo egyenlőre végzi a dolgát, és két komolyabb védést bemutatott. Egyenlőre igazságosnak mondható a döntetlen, a vártnál nagyobb erőket mozgósit a Cordoba.

28

Andone iramodott meg a bal szélen,lövése elszállt a kapu előtt, elhagyta a labda az alapvonalat. Kirúgás.

27

Ezt a kis szögletet is elpepecselték a vendégek, vajon miért nem adták be?

26

Bebe életerős lövését Asenjo paskolta szögletre.

25

A kis szöglet nem volt jó döntés, egy bedobásra cserélték el a vendégek.

25

Cartabia beadását Uche fejelte ki szögletre.

24

Costa szabálytalankodott ezúttal, Cordoba szabadrúgás közel az alapvonalhoz.

23

A szögletet kicsiben végezték el, majd tizenötről jött a lövés, amit blokkoltak a Cordoba védői. Helyezkedési hibák tömkelege a vendégeknél.

23

Moreno bombája a felső lécen csattant, majd kivágták szögletre a védők! Nincs szerencséje eddig a hazaiaknak, két kapufáig jutottak.

23

Edimar szabálytalankodott a középpályán ezúttal, megúszta lap nélkül.

22

Cartabia távoli lövése csemege lett Asenjo számára.

20

Andone követett el támadó szabálytalanságot.

19

Trigueros bombája elakadt a sorfalban.

18

Crespo kapott sárgát buktatás miatt. Jó helyről jöhet a hazai szabadrúgás, a távolság huszonhárom méter, teljesen szembe a kapuval.

18

Cartabia jobb oldalról érkező beadása Asenjo kezei között végezte.

17

Uche huszonöt méteres lövése nem volt leszoritva kellően, kirúgás következhet.

15

Az első negyed óra végén 61:39 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 3:1, egy kapufáig eljutott már a Villarreal, de nem szégyenkezhet eddig a Cordoba sem.

14

Óriási helyzet a Cordoba előtt, ide-oda pattogott a labda, de nem sikerült áthámozniuk a támadóknak Asenjon a labdát, a gólvonaltól két méterre volt a tüzijáték.

13

Les miatt a Cordoba kapta a labdát.

12

Campbell kapott szabadrúgást ezúttal. Alább fagyott most a Villarreal nyomása.

10

Cordoba szabadrúgás a pálya középső harmadában.

9

Edimar harminc méteres lapos lövését Asenjo vetődve védeni tudta. Nem volt különösebben nehéz dolga.

7

Cheryshev inditása nem jó, hosszú lett. Kirúgással jöhet Carlos.

5

Campbell huszonnégy méteres bombája a felső lécen csattant!

5

Az első perctől kezdve a hazaiak támadnak, a Cordoba teljesen visszaáll.

4

Az átadás Cheryshevnek lett cimezve, de nem tudta a pályán tartani a labdát.

2

Bebe passza mély lett, Asenjo kezében kötött ki a labda.

1

Campbell beadására Trigueros érkezett, fejese centikkel suhant el a felső léc felett.

1

Citromsárgában a hazaiak, fehérben a vendégek.

1

A Primera Division 32. fordulójában a Villarreal fogadja a Cordoba együttesét.

A hazaiak a hatodik, Európa Ligát érő helyen tartózkodnak, tizenegy pontra vannak az ötödik helytől, és öt pontra a hetediktől. Elég biztos tehát a jelenlegi pozició. Hazai környezetben tizenöt meccsből tizet nyertek, öt vereség mellett. Hazai gólarányuk 26:15. Pocsék formában a csapat, legutóbbi tiz tétmeccsükből csak egyet nyertek, emelett van négy döntetlen, és öt vereségük! Otthon legutóbbi három tétmeccsüket elbukták. A bajnokságban legutóbb idegenben 1:1-es döntetlent értek el a Getafe otthonában, előtte otthon 3:0-ra kaptak ki meglepően simán az Espanyol együttesétől!

A Cordoba kilátástalan helyzetben van, az utolsó huszadik helyen tartózkodnak, és kilenc pontra vannak a bent maradásét érő 17. helytől. Idegenben tizenöt meccsből kettőt nyertek, négy döntetlen, és kilenc vereség mellett. Idegenbeli gólarányuk 10:29. Legutóbbi tizenkét meccsükből tizenegyet elbuktak, egyetlen pontot szereztek csupán, és szinte biztos kiesők már. Legutóbbi győzelmüket január közepén ünnepelték, több mint három hónapja nem megy a csapatnak.

A két csapat őszi meccsén a Villarreal nyert 2:0-ra, ennek a meccsnek is egyértelműen ők az esélyesei, reméljük hangulatos, gólzáporos meccsben lesz részünk. Tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.