22.04.2015, 16:30 • Krakkó • Kármán Zoltán

VAS - 1:4

59:14

Magyarország gólt szerzett!!
GÓÓÓÓÓÓL!!!! Nem jött be az olaszoknak a kockáztatás, VAS MÁRTON szinte a saját kapujától küldte rá, egy olasz védő próbálta leszedni a levegőből kézzel, de megpattant a kesztyűjén a korong és onnan pattant be a hálóba, eldőlt!!! 1-4!

58:50

Meglett a korong, Banham indította Hárit a bal oldalon, a kék vonaltól az üres kapura lőtte, de a jobb kapuvasról mellé pattan!

57:51

Időt kér Olaszország! Vélhetően hamarosan a kapus lehozatalára számíthatunk. Egyelőre két gólos az előnyünk!

57:51

Sofron egy kontrát indított el, egyedül vezethette rá Bernardra, de a kapus nyerte a párharcot, minden eldőlhetett volna!

57:25

Egger egy visszatett korongot balról bombázott kapura, Rajna fejvédővel hárít, mekkora védés!

49:45

Gander ziccerben vezethette a bal oldalon Rajnára, de a kapus nyerte a párharcot és védett bravúrral!

47:00

Kettős előnyben támadhatunk közel egy percen át, időt is kérünk. Ha gólt tudnánk szerezni, gyakorlatilag minden eldőlne a mérkőzésen.

47:00

Vas Jánost lökték nagyon durván, fejjel a palánkba, szerencsére nem sérül meg, ez nagyon brutális volt. A két perc azért jár Eggernek.

45:54

Sarauert húzta vissza Anton Bernard, két perces kiállítás az olaszoktól bottal akasztás miatt.

EGGER - 1:3

45:16

Olaszország gólt szerzett!
ALEXANDER EGGER Ihnacak szenzációs keresztpasszát váltja gólra jobbról. Sakk-matt volt sajnos. 1-3!
Gólpassz: Brian Ihnacak, Michael Angelo Zanatta.

SOFRON - 0:3

43:01

SOFRON ISTVÁN mutat be egy szólót a félpályától, átsodródott a bal oldalra, majd hatalmas bombagólt ragasztott a rövid oldalra! 0-3!

36:20

A kényszerszünet után Nagy Krisztián lőhetett Magosi passzát követően, 1-2 centivel suhant csak mellé!

35:16

Insam ismét jó helyzetben lőhetett balról, tisztán tüzelt, Rajna jól zárta a szöget! Ez bizony ismét nagy lehetőség volt a taljánok előtt.

33:00

Anton Bernard elképesztő helyzetet hagyott ki! Emberelőnyünk végén hibáztunk és két olasz vezethette rá Rajnára, aki jól pattogott a kapuban, végül Bernard a bal oldalra húzta a korongot és belelőtte Rajnába!!

31:01

Magyar emberelőny, Morini fogás miatt áll ki két percre. Butaság volt az olasztól, a támadó harmadban követte el a szabálytalanságot.

26:05

Sullivan óriási bombáját Rajna bravúrral hárítja! Most beszorulunk, de már nem kell sokat kihúzni hátrányban!

24:32

Kóger áll ki gáncsolás miatt két percre, olasz emberelőny.

24:00

Eladtuk a korongot, hatalmas olasz helyzet, Frigo a jobb oldalról erősen küldi kapura, de Rajna ezt is és Frigo ismétlését is remekül hárítja! Ez meleg volt!

23:25

Kovács a jobb oldalon iramodott meg, középen Vass Jani nagyon üresen várta, fonákkal húzta rá, de Bernard hárítani tud!

22:25

Kóger passzolt az akciót kísérő Szirányihoz, aki középről durrantotta rá a korongot, Bernard hárított!

18:55

Gőz Balázs durvaság miatt áll ki két percre. Olasz emberelőny, ez át is fog csúszni részben a második harmadba.

MAGOSI - 0:2

17:52

A buli után Nagy Krisztián megszerezte a korongot, ezzel gólpasszt adott MAGOSI BÁLINTNAK, aki bamm, hatalmas bombagólt suhint az olasz kapuba!! 0-2!
Gólpassz: Nagy Krisztián.

12:22

Sebők kapott két perces büntetést és egy olasz kiállítás is a dulakodás miatt az iménti helyzet után. Gander a másik kiállított.

KÓGER - 0:1

10:40

Gólra váltja az emberelőny a magyar válogatott!! FRANK BANHAM tökéletes passzt kapott középen a kék vonal közelében, bombája pedig védhetetlenül zúgott a hálóba! 0-1! KÓGER DÁNIEL a jelek szerint beleért a bombába, mert ő hivatalosan a gólszerző.
Gólpassz: Frank Banham, Andrew Sarauer.

09:40

Bernard lövését lábbal hárítja nagy bravúrral Rajna!

09:08

Ramoser áll ki két percre, miután a Szirányi passzából megiramodó Sofron ellen szabálytalankodott. Bottal ütés a kiállítás oka.

08:13

Fogásért Orbán áll ki két percre, olasz emberelőny.

1:4

Gólok és gólpasszok: 46. Egger (Ihnacak, Zanatta) – 11. Kóger (Banham, Sarauer), 18. Magosi (Nagy), 44. Sofron, 60. Vas

Olaszország: Bernard And. (Tragust) – Hofer, Helfer, Gander, Bernard Ant., Ramoser – Sullivan, Marchetti, Insam, Ihnacak, Di Casimirro – Zanatta M. A., Egger, Frigo, Morini, Kostner – Trivellato, Zanatta L., Felicetti, Andergassen, Frei

Magyarország: Rajna (Bálizs) – Metcalfe, Szirányi, Sarauer, Kóger, Sofron – Orbán, Pozsgai, Sebők, Banham Hári – Gőz, Vas M., Kovács Cs., Erdély, Vas J. – Kiss D., Benk, Nagy, Vincze, Magosi

Játékvezetők: ANSONS Andris (LAT) , LINDE Marcus (SWE) – DALTON Andrew (GBR) , ROVENSKY Tibor (SVK)