Dunaújvárosi KKA – FTC Rail Cargo Hungaria

28:33

vége (15:20)

22.04.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • SportLackó93

Az első tiz percben kiépitett a Fradi egy hat gólos fórt, amit a meccs végéig őriztek. Végig kapaszkodott a DKKA, de megközeliteni nem tudták a Ferencvárost. A második félidőben is tartották a csapatok ezt a 5-8 gólos differenciát. A hazaiktól Vincze kiemelhető, a Fraditól Szamoránski, akik 8-8 gólt szereztek. Végül szorosabb lett a találkozó, mint az első, de igy is magabiztos a Fradi győzelme, és megérdemelten jutottak tovább 2:0-val. A döntőben feltehetőleg a Győr együttesével küzdenek meg, még a Dunaújváros a bronzéremért fog nagy csatát vivni hamarosan. Köszönjük megtisztelő figyelmüket.

Dunaújváros – Ferencváros 28:33. (19:28:18)

60

Mérkőzés vége. (28:33)

60

Ferenczy bombája fölé szállt. (28:33)

60

Ferenczy kapott szabaddobást, fél perc van. (28:33)

59

VINCZE lerohanás végén lőtt gólt, ezzel Szamoránskival ők a legeredményesebbek nyolc-nyolc gólt lőttek. (28:33)

59

Háfránál láttak lépéshibát. (27:33)

58

VINCZE beállóból eredményes, nagyon jól játszik ma. Hét gólos. (27:33)

57

Háfra lövése a kapufáról áttáncolt a jobb oldali lécre, onnan pedig kifelé. Nem volt szerencséje. (26:33)

56

Triscsuk átlövése fölé szállt egy méterrel. (26:33)

56

Mondhatni a sipszót várják a csapatok, csak a pontos végeredmény a kérdés. (26:33)

55

Vérten lövését Víg bravúrral védi ezúttal. (26:33)

55

Mátéfi Eszter időt kért. (26:33)

55

Labdavesztést követően VÉRTEN eredményes lerohanásból. (26:33)

54

Pena remek bejátszását követően SZAMORÁNSKI az újabb találat szerzője. (26:32)

54

Ferling betörésből eredményes, ős is hat gólos. (26:31)

52

Kihasználja az emberelőnyt a Fradi, a közönség is egyre némább. (25:31)

51

Bulath kap két percet Szucsánszki levegőben való lökése miatt. (25:30)

51

TOMORI bombája a bal felsőbe kötött ki. (25:30)

51

Volt közte nyolc is, a felét ledolgozták Mátéfi Eszter lányai, de lehet ez már későn jön. (25:29)

28:33

Dunaújvárosi KKA: 16 Víg, 89 Nagy – 2 Ferling, 3 Gera, 5 Triscsuk, 7 Azari, 8 Berta, 10 Takács Dusmáta, 19 Vincze, 20 Bulath, 29 Kamper, 25 Hanusz, 31 Takács Bianka, 34 Ferenczy, 44 Hosszu, 86 Mekler-Rádl Edző: Mátéfi Eszter

FTC Rail Cargo Hungaria: 12 Szikora, 27 Tomasevic – 3 Cifra, 5 Szarka, 6 Vérten, 7 Tóth Melinda, 8 Szucsánszki, 14 Mészáros, 18 Kovacsicz, 22 Lukács, 23 Tomori, 25 Pena, 29 Mód, 32 Kocsis, 45 Háfra, 98 Szamoránsky Edző: Elek Gábor

Játékvezetők: Heim Attila – Kiss Olivér