Dunaújvárosi KKA – FTC Rail Cargo Hungaria

28:33

vége (15:20)

22.04.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • SportLackó93

Az első tiz percben kiépitett a Fradi egy hat gólos fórt, amit a meccs végéig őriztek. Végig kapaszkodott a DKKA, de megközeliteni nem tudták a Ferencvárost. A második félidőben is tartották a csapatok ezt a 5-8 gólos differenciát. A hazaiktól Vincze kiemelhető, a Fraditól Szamoránski, akik 8-8 gólt szereztek. Végül szorosabb lett a találkozó, mint az első, de igy is magabiztos a Fradi győzelme, és megérdemelten jutottak tovább 2:0-val. A döntőben feltehetőleg a Győr együttesével küzdenek meg, még a Dunaújváros a bronzéremért fog nagy csatát vivni hamarosan. Köszönjük megtisztelő figyelmüket.

Dunaújváros – Ferencváros 28:33. (19:28:18)

55

Mátéfi Eszter időt kért. (26:33)

51

Bulath kap két percet Szucsánszki levegőben való lökése miatt. (25:30)

49

Pena kapott két percet Dusmáta hátulról való meglökése miatt. (24:29)

44

Mátéfi Eszter időt kért. (21:29)

43

Kovacsicz kapott két percet lerántás miatt. (21:27)

42

Elek Gábor időt kért. (21:27)

40

Bulath hétméteresét Tomasevic bravúrral védi! (19:26)

40

Elek Gábor kapott sárga lapot reklamálás miatt. (19:26)

40

Szamoránski kapott két percet Bulath lökése miatt. (19:26)

33

Bulath kapott két percek lökés miatt. (16:22)

32

PENA értékesiti a büntetőt. (16:21)

31

Rádl harcolt ki egy hétméterest. (15:20)

Gyakorlatilag az ötödik percben kialakult a 4-6 gólos különbség a csapatok között. A Fradi kézben tartja a mérkőzést a kezdetektől fogva, de a hazaiak még láthatóan nem adták fel, és kapaszkodnak becsülettel. Szucsánszki, és Tomori hat góljával a mezőny legjobbja eddig. Hamarosan folytatjuk, tartsanak velünk Kedves Nézőink.

30

BULATH a bal felsőbe bombázott. (15:19)

23

Szucsánszki vesztette el a fejét, le ül két percre. (11:16)

17

Triscsuk kapott két percet két kezes lökés miatt. (9:14)

14

Elek Gábor időt kért. (7:11)

12

Mészáros a következő lap tulajdonosa. (6:11)

12

Szamoránski kapott sárgát lerántás miatt. (6:11)

11

Bulath kapott sárga lapot, ellenfele mezét cibálta meg. (6:11)

10

Szucsánszki kapott sárga lapot ezúttal. (6:10)

7

Triscsuk kapott sárga lapot lökés miatt. (3:8)

5

Mátéfi Eszter időt kért, öt perc alatt hat gólt kaptak, ez érthető. (2:6)

2

Hétméterest kapott a DKKA, melyet BULATH a bal sarokba bombázott. (1:2)

A női Division 1 elődöntőjének visszavágóján a DKKA fogadja a Ferencváros együttesét.

A hazaiak remek hajrával a harmadik helyen fejezték be az alapszakaszt, ezért kerülhettek össze a második helyen végző Fradival. Mátéfi Eszter csapata az első félidő hajrájáig vezetett a Ferencváros otthonában, de a hazaiak ritmusváltását nem tudták lereagálni, és a szünetben már kettővel a zöld-fehérek vezettek. A második félidőben bedarálták Tomoriék a Dunaújvárost, és végül tizenkét gólos sikerrel zárták a meccset. Mivel nem számit a gólkülönbség, az újváros akár egy egy gólos győzelemmel is egalizálná a párharc állását, és Ferencvárosban lenne a döntő.

Az első meccsen tehát 42:30-ra győzött a Ferencváros, az alapszakaszban Dunaújvárosban kilenccel nyertek. Reméljük izgalmas, gólzáporos meccset láthatunk, tartsanak velünk ha tehetik!

28:33

Dunaújvárosi KKA: 16 Víg, 89 Nagy – 2 Ferling, 3 Gera, 5 Triscsuk, 7 Azari, 8 Berta, 10 Takács Dusmáta, 19 Vincze, 20 Bulath, 29 Kamper, 25 Hanusz, 31 Takács Bianka, 34 Ferenczy, 44 Hosszu, 86 Mekler-Rádl Edző: Mátéfi Eszter

FTC Rail Cargo Hungaria: 12 Szikora, 27 Tomasevic – 3 Cifra, 5 Szarka, 6 Vérten, 7 Tóth Melinda, 8 Szucsánszki, 14 Mészáros, 18 Kovacsicz, 22 Lukács, 23 Tomori, 25 Pena, 29 Mód, 32 Kocsis, 45 Háfra, 98 Szamoránsky Edző: Elek Gábor

Játékvezetők: Heim Attila – Kiss Olivér