25:30

vége (15:16)

22.04.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Nagyatád • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:49:18)
Gólgazdag első félidőt követően a másodikban sokáig alig született találat, de őrizte, majd idővel fokozatosan növelni is tudta előnyét a szegedi gárda. A Csurgó támadásban sokkal kevesebbet nyújtott, mint az első félidőben, s a technikai okok miatt nem látott utolsó percekben nemhogy közelebb nem tudott kerülni esélyesebb ellenfeléhez, de még a Pick is növelte az előnyét, s végül ötgólos győzelmet aratott, immár biztosan megszerezve a rájátszás – legalább – második helyét.

60

Mérkőzés vége. (25:30)

60

Sajnos az utolsó percekről technikai okok miatt lemaradtunk, de végül 30:25-re nyert a MOL-Pick Szeged idegenben a Csurgó ellen. (25:30)

54

Technikai hiba a nagyatádi csarnokból, türelmüket kérjük a folytatásig. (23:26)

53

Zubai ziccerét védi Pallag, de Ostroushko azonnal eladja a labdát támadásban. (23:26)

53

CAVOR jobb kettőben betörve lő szépen a hosszú sarokba. (23:26)

52

Sótonyi edző és Lele immár a szegedi kispaddal vitázik, kezdenek elszabadulni az indulatok. (22:26)

52

Nem indult el időben az óra az időkérést követően, most nagy a tanakodás a zsűriasztalnál. (22:26)

52

Hazai időkérés. (22:26)

51

Källman lövését védte Pallag, Zubai pedig fölé lövi a kipattanót. (22:26)

50

Elvették a labdát támadásban a Picktől, de Herbert az üres kapu fölé lő a saját térfeléről. (22:26)

49

Lele eladott labdája Robledóé, a Pick támadhat. (22:26)

49

Ilyést küldik ki két percre Pordánon védekezve. (22:26)

49

Szépen kijátszott akció végén BOMBAC talál be középről. (22:26)

48

Lele labdáját Cavor lövi középről a bal felső sarok mellé. (22:25)

48

Gyors szegedi ellentámadás, Balogh Zsolt passzát PARRONDO lövi be jobbról ziccerben. (22:25)

47

Ilyés közbelövését védte Pallag, a hazaiaké a labda, de gyorsan elvesztik. (22:24)