Bajnokok ligája (selejtező)

Pyunik Yerevan – SS Folgore / Falciano

2:1

vége (-:-)

30.06.2015, 18:00 • Armenia Football Academy grass, Yerevan • Első selejtező kör • Tóth Gábor

Megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak.

Az első negyedórában nagy fölényben játszottak, egy ziccert is kihagytak, majd kiegyenlítődött némiképp a játék, de a Folgore nem jutott helyzetig. Az első félidő hosszabbításában, majd a második félidő elején szerzett egy-egy gólt a Pyunik, de egy szöglet után szépíteni tudott a vendég csapat, és a kicsit elképzelés nélkül játszó hazaiak nem tudták feltörni már a védelmüket, Így maradt esélye a san marinói gárdának a továbbjutásra. (19:58:58)

90+7

90+6

Romero jó cselek után lő 18 méterről,de könnyedén véd Bicchiarelli.

90+5

Hirsch helyett Amici a pályán.

90+4

Szögletet harcol ki a Pyunik, Romero ívelése nem veszélyes ezúttal sem.

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül F. Bollini (Pyunik Yerevan).

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hirsch (SS Folgore / Falciano), Romerót buktatta.

90+2

Pacini íveli előre a szabadrúgást, könnyedén kifejelik a védők a labdát.

90+2

Shahinyan rúgja fel Trainit a kaputól 35 méterre, szabadrúgás.

90+1

5 perc a ráadás.

90+1

Bicchiarelli a látványos repülés után lenn marad, ápolni kell.

90

Romero Jr. a jobb felsőt veszi célba, repül érte a kapus, de a labda elkerüli a kaput.