Bajnokok ligája (selejtező)

Pyunik Yerevan – SS Folgore / Falciano

2:1

vége (-:-)

30.06.2015, 18:00 • Armenia Football Academy grass, Yerevan • Első selejtező kör • Tóth Gábor

Megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak.

Az első negyedórában nagy fölényben játszottak, egy ziccert is kihagytak, majd kiegyenlítődött némiképp a játék, de a Folgore nem jutott helyzetig. Az első félidő hosszabbításában, majd a második félidő elején szerzett egy-egy gólt a Pyunik, de egy szöglet után szépíteni tudott a vendég csapat, és a kicsit elképzelés nélkül játszó hazaiak nem tudták feltörni már a védelmüket, Így maradt esélye a san marinói gárdának a továbbjutásra. (19:58:58)

90+7

90+6

Romero jó cselek után lő 18 méterről,de könnyedén véd Bicchiarelli.

90+5

Hirsch helyett Amici a pályán.

90+4

Szögletet harcol ki a Pyunik, Romero ívelése nem veszélyes ezúttal sem.

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül F. Bollini (Pyunik Yerevan).

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hirsch (SS Folgore / Falciano), Romerót buktatta.

90+2

Pacini íveli előre a szabadrúgást, könnyedén kifejelik a védők a labdát.

90+2

Shahinyan rúgja fel Trainit a kaputól 35 méterre, szabadrúgás.

90+1

5 perc a ráadás.

90+1

Bicchiarelli a látványos repülés után lenn marad, ápolni kell.

90

Romero Jr. a jobb felsőt veszi célba, repül érte a kapus, de a labda elkerüli a kaput.

89

Casadel buktatja hátulról Romerót, szabadrúgás jön 28 méterről.

88

Hayrapetyan beadása akad el a védőkben, felszabadul a vendégek kapuja.

87

Haroyan rúgja meg a felezővonalnál Trainit, szabadrúgás.

87

Romero Jr. szöglete után Haroyan fejel fölé 10 méterről a védője szorításában.

86

Satumyan beadását blokkkolják szögletre a vendég védők.

84

Razmik Hakobyant intik le lesen.

83

Badoyan távoli lövését blokkolják a védők.

82

Enyhe fölényben játszanak a hazaiak továbbra is.

80

Csere a SS Folgore / Falciano-nél/nál: lemegy Perrotta, bejön Della Valle.

79

G. Hovhannisyan helyett Shahinyan a pályán.

77

Hazai szabadrúgás jön 30 méterről, Romero Jr. a bal felső fölé tekeri a labdát.

75

Ivószünetet rendel el a játékvezető.

74

Egy bal oldali vendég akció akad el egy pontatlan passzon.

73

Romero Jr. ível be szögletet balról, mentenek a védők.

72

Pacini helyett Casadel a pályán.

HIRSCH - 2:1

71

A Folgore gólt szerzett!
Pacini ível be szögletet jobbról, JOSÉ HIRSCH 10 méterről fejeli a labdát a hálóba a védőket megelőzve. 2:1

71

Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Ceschi (SS Folgore / Falciano).

70

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mazzola (SS Folgore / Falciano).

70

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül K. Hovhannissyan (Pyunik Yerevan).

69

Kisebb csetepaté alakul ki K. Hovhannisyan szabálytalansága után.

68

Most változatos a játék, de nem jutnak kapuig a csapatok.

65

Jeremiah helyett Razmik Hakobyan a pályán a hazaiaknál.

63

G. Bollini szabálytalansága után Romero Jr. adja be a szabadrúgást, Hayrapetyan fejese kerüli el a kaput.

62

Marad a hazai fölény, pontrúgásokkal jutnak csak a jereváni kapuig a Folgore játékosai.

60

Trainit buktatják, G. Bollini szabadrúgása nem hoz veszélyt a hazai kapura.

58

Egy balról visszafejelt labdát vágnak ki a vendég védők a nagy helyzetben érkező Jeremiah elől!

57

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ceschi (SS Folgore / Falciano), Hayrapetyant buktatta.

56

Rendben a kapus, folytatódik a meccs.

55

Bichiarellit kell közben ápolni, áll a játék.

54

Romero Jr. íveli be a labdát a sarokrúgásból, mentenek a védők.

53

G. Hovhannisyant szerelik a jobb szélen, ez is szöglet.

52

Romero Jr. ívelhet be két szögletet is egymás után, de mindkettő veszélytelen.

49

Roero Jr. lövését tolja szögletre Bicchiarelli.

49

Az első félidőt góllal zárta, a másodikat góllal kezdte a Pyunik, nagy lépések a győzelem, vagy akár a továbbjutás felé.

48

A Pyunik gólt szerzett!
A csereként imént beállt ROMERO JR. elé kerül a labda a vendég 16-oson belül, 14 méterről helyez a hálóba! 2:0

47

A Pyunik kezdi aktívabban a második félidőt is.

46

Csere a szünetben Hovsepyan helyett Romero Jr. a pályán.

46

Jól kezdett a hazai csapat, negyed óráig nagy nyomás alatt tartották az ellenfél kapuját, de csak helyzetekig, és egy ziccerig jutottak, a góllövéssel hadilábon álltak.

Kiegyenlítődött a játék a félidő közepétől, de a vendégek nem jutottak helyzetig, és a hosszabbítás perceiben egy lecsorgó labdából megszerezte a Pyunik a vezetést, összességében megérdemelten.

45+3

SATUMYAN - 1:0

45+2

G. Hovhannisyan ad be jobbról, egy védőről VARDGES SATUMYAN elé pattan a labda, aki 12 méterről a bal alsóba helyez! 1:0

45+1

Traini szabálytalankodik T. Voskannyannal, szabadrúgás.

45

2 perc a ráadás.

45

Satomyan lép ki nagy helyzetben, de az ötösön szerelni tudják a védők.

44

G. Hovhannisyan kap pontatlan labdát a jobb szélen.

43

Trainit buktatják a jobb szélen, szabadrúgás.

42

G. Hovhannisyan indul a jobb szélen, lesen intik le.

41

San marinói előreívelést fejelnek ki könnyedén a védők a kapu előteréből.

40

Hovsyepan 20 méterről lő mellé egy kipattanó labdát, nem volt veszélyes.

39

F. Bollini 35 méterről tűz rá egy szabadrúgást, de nem talál kaput.

38

Mazzolának lép oda a vendég tizenhatoson beül Satumyan, szabadrúgás.

37

K. Hovhannisyan a 16-os bal sarkáról lő, elakad a védőkben a labda.

36

Pacini ívelhet be szögletet balról, a rövid sarokról vágják ki a védők.

Sárga lap

35

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hovsepyan (Pyunik Yerevan), F. Bollinit buktatta a felezővonalnál.

34

Badoyan íveli be a szögletet, mentenek a védők könnyűszerrel.

33

Jeremiah 20 méteres lövését blokkolják szögletre a védők.

32

Ivószünetet rendelt el a játékvezető a hőségre való tekintettel.

31

Pacini ívelése után Trainit látja szabálytalannak a kapu előtt a játékvezető.

30

Szögletet harcol ki a Folgore, Pacini készülődik.

29

Voskanyan rúgja fel a vendégek térfelén Trainit, ez sem volt szép.

28

Hovsepyan 25 méteres lövése nem talál kaput.

26

Kicsit leült a játék, nem forognak veszélyben a kapuk.

24

Bicchiarelli szed föl egy pontatlan indítást a támadók elől.

23

Az első lövési kísérlet a vendégektől, Pacini bombáját blokkolják a védők.

22

Hayrapetyan íveli be a szabadot, a hosszú sarokról Hovsepyan fejel mellé.

22

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pacini (SS Folgore / Falciano).

21

Pacini buktatja a jobb szélen K. Hovhannisyant, elég csúnyán.

20

Hayrapetyan lő balról, 20 méterről, de jócskán mellé talál.

19

Yushbashyan 14 méteres lövése zúg el a jobb alsó mellett.

18

A szögletből Hovsepyan elé kerül a labda, de nem tudja levenni, oda a helyzet.

17

Egy lövést blokkolnak a vendég védők szögletre, Badoyan ívelhet.

16

Az első negyedórában már nagy fölényt harcolt ki a jereváni csapat, vezethetnének már könnyedén.

15

Bal oldali beadást tesz rá 10 méterről Badoyan ezúttal, a kapus zsákmánya ez is.

14

Badoyan kemény, 18 méteres lövését védi Bicchiarelli, középre tartott a labda, ez volt a szerencséje.

12

Badoyan éles beadásáról maradnak le középen a társak, Jeremiah sem tudja benntartani a labdát.

11

Bicchiarelli húz le egy jobbról érkező Ívelést.

9

Yusbashyan 20 méteres lövése zúg fölé.

9

Megvolt az első igazán nagy helyzet – kimaradt.

8

Jeremiah lép ki középen egyedül, 15 méterről teker centikkel a bal aló mellé.

7

Badoyan lövése kerüli el a kaput ezúttal.

5

Satumyan 20 méterről, jó helyzetből nem talál kaput, kevéssel a bal felső fölé teker.

4

Mazzolával szabálytalankodik K. Hovanisyan, szabadrúgás.

3

Badoyan szöglete jön, mentenek a védők.

2

Badoyan szögletéből Satumyan veszélyeztetett, Bicchiarelli véd, újra szöglet jön.

1

Szöglettel kezd a Pyunik.

1

A Bajnokok Ligája 2015-16-os idényének első játéknapján egy örmény és egy san marinói csapat méri össze a tudását az első selejtező fordulóban.

A Pyunik Jereván 11 ponttal nyerte meg az örmény bajnokságot, kimagaslott a nyolc csapatot számláló mezőnyből. Tavaly a második helyükkel az Európa Liga-szereplést vívták ki, de a kazah Asztana kettős vereséget mért rájuk a selejtező elő fordulójában.

Hasonló módon a Folgore is az Európa Ligában indulhatott tavaly, őket a montenegrói Buducsnoszt verte oda-vissza. Idén megnyerték a bajnokságot, így a BL-ben próbálkozhatnak, de a reményeik szerények már az első fordulós várakozások kapcsán is, az örmény riválisuk jóval esélyesebbnek tűnik a továbbjutásra.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.