KF Renova – FC Dacia Chișinău

0:1

vége (0:1)

30.06.2015, 21:00 • Első selejtező kör • Tóth Gábor

Nem volt egy eseménydús mérkőzés, 4, illetve 3 kaput eltaláló lövést jegyezhettünk fel, de ebből jobban jött kia a Dacia, hiszen ők Rosca révén betaláltak a meccs elején egy pontrúgás után, és végig megtartották az előnyüket, jó esélyük van a továbbjutásra így. (22:49:35)

90+4

90+4

Nuhi szabadrúgása jön még a végére, ebből sem alakul ki már helyzet.

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rosca (FC Dacia Chișinău), Nuhival szabálytalankodott.

90+2

Hazai szöglet jön, Gafuri ívelése ezúttal sem veszélyes.

90+1

Mihailov szabálytalankodik Memedivel.

90

A véghajrában járunk, de nincsenek helyzetek.

88

Emini kerül helyzetbe, Gaiduchevici hárítja a próbálkozását.

87

Gafuri jön a sarokrúgáshoz, ebből sem alakul ki helyzet.

86

Szögletet harcol ki a Renova.

85

Zagynailov véteti észre magát két szabálytalansággal rövid időn belül.

83

Eljut a kapuig a Renova, de Nuhi lövését blokkolják a védők.

81

Szöglettel jön a Dacia, Mihailov ívelése nem okoz gondot a védőnek.

80

Mihailov szabadrúgása után Posmac veszélyezteti a kaput, de Mustafi védeni tud, ez már helyzet volt.

79

E. Ramadani helyett Selmani a pályán.

79

Változatos zajlik, de a kapuk nem forognak veszélyben egyáltalán.

77

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Cociuc (FC Dacia Chișinău), Gafurival szabálytalankodott.

75

A kaput eltaláló lövések aránya: 3:2

74

Szabálytalanságok sorozatban, Mani, majd Zastavniy a bűnös, utóbbi kétszer gyors egymásutánban.

71

Mihailov szabadrúgása elkerüli a kaput.

71

E. Ramadani szabálytalansága után szabadrúgással jön a Dacia.

70

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mojsov (KF Renova), Gavrylenkóval szabálytalankodott.

70

Macinovic helyett Skenderi pályán a Renovában.

68

Gavrylenko lövése kerüli el Mustafi kapuját.

67

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Zagynailov (FC Dacia Chișinău), Mecinoviccsal szabálytalankodott.

67

A játék nem túl eseménydús, szabálytalanságok tarkítják leginkább.

64

Pavlov megy le, Mihailov a helyén.

62

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mecinovic (KF Renova), Pavlovval volt szabálytalan.

61

Mamah szabálytalankodik Eminivel, őt rendesen faragják a kisinyoviak.

60

Pár perc eseménytelen játék után Zagynailov lövése kerüli el a kaput.

57

A Dacia harcol ki szögletet, Cocius ívelheti be.

56

Pavlov, majd M. Neziri szabálytalanságát fújja le a játékvezető.

55

Gavrylenko íveli be a sarokrúgást, nem veszélyes ez sem.

54

Mustafi szögletre menti Gavrylenko lövését.

54

Gavrylenko szabadrúgása jön Musliu szabálytalansága után.

51

Emini buktatja Manit, szabadrúgás.

50

Zagynailov lövése pontatlan, nem talál kaput.

49

Veszélytelen szöglet a túloldalon is, Cociuc jóvoltából.

49

Gafuri ívelhet be szögletet, ez sem veszélyes.

48

Gafuri lövését Gaiduchevici védi.

47

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mani (FC Dacia Chișinău), Eminivel szabálytalankodott.

46

Csere a KF Renova-nél/nál: lemegy Bashkim Velija, bejön M. Neziri.

46

Csere a FC Dacia Chișinău-nél/nál: lemegy Cojocario, bejön Gavrylenko.
Csere a FC Dacia Chișinău-nél/nál: lemegy Pidnebonnoy, bejön Zagynailov.

46

A mérkőzés nem hozott eddig eseménydús játékot, kevés a helyzet, viszont sok a szabálytalanság. Egy pontrúgásból a vendégek szerezték meg a vezetést Rosca révén, ezt meg is tartották a szünetig.

45+2

45+2

Nuhi lövését blokkolják a védők, nincs másra idő.

45

Pavlov lövése kerüli el a kaput.

42

Gafuri sarokrúgása után nem alakul ki helyzet, majd jön egy szabadrúgás a vendégeknek Mecinovic szabálytalansága után.

42

Némi eseménytelen játék után szöglettel jön a Renova.

38

A szöglet veszélytelen, Pidnebonnoy szabálytalankodik utána Gafurival.

37

Szögletet harcol ki a Renova, Gafuri készülődik.

36

Gaiduchevici most Gafuri lövését hatástalanítja.

35

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lozoviy (FC Dacia Chișinău), Eminivel szabálytalankodott.

33

Többnyire a vendégeknél a labda, Mecinovic, majd Miskovski szabálytalanságát jegyezhetjük fel.

31

Emini lövését védi Gaiduchevici.

30

Gafuri újabb szöglet után támadó szabálytalanság Musliunál, szabadrúgás kifelé.

29

Szöglettel jön a Renova, Gafuri beadása után Nuhi lövését blokkolják a védők.

29

Nuhit bántják ismét, Cociuc a tettes, neki sem az első.

27

Ismét Pavlov szabálytalankodik.

25

Zastavny szabálytalansága után Gafuri rúghat szabadot, nem okoz vele veszélyt a kapu előtt.

23

Rosca szabálytalanságát fújja le a játékvezető, Gafuri az "áldozat".

21

Nuhit faragják ismét, ezúttal Pavlov a bűnös.

20

Nincs említésre méltó esemény a gól óta.

18

Musliu szabálytalankodik Pidnebonnoy-jal, szabadrúgás jön.

17

Szögletet harcol ki a Dacia, Cociuc ívelése ezúttal nem veszélyes.

16

Eminit intik le lesen.

15

Mani szabálytalanságát fújja le a játékvezető.

14

Pidenbennoy szabálytalansága Nuhival szemben, a sértett nem talál kapu a szabadrúgásból.

13

Elég gyors gól a vendégektől, ez megadhatja a meccs alaphangját.

Mihai ROȘCA - 0:1

12

A Dacia gólt szerzett!
Cociuc szabadrúgása jön balról, a beívelésre MIHAI ROSCA érkezik középen, és 3 méterről fejel a kapu jobb oldalába! 1:0

12

Musliu szabálytalanságért is szabadrúgás jár, Cociuc végzi el.

11

Gafuri végzi el a szabadot, de nem találja el a kaput.

10

Újabb szabálytalanság Cociutól, szabadrúgás jön ismét, közelebb a kapuhoz.

9

Cociuc szabálytalankodik Nuhival, szabadrúgás jár érte.

5

Mani, majd a túloldalon Mecinovic szabálytalanságát jegyezhetjük fel.

4

Eseménytelen játékkal kezdőik a találkozó.

1

Az Európa Liga 2015-16-os idényének első játéknapján egy macedón és egy moldáv csapat méri össze a tudását a selejtező első körében.

A Renova a negyedik helyet szerezte meg a macedón bajnokságban, tavaly nem jutottak ki a nemzetközi mezőnybe.

A kisinyoviak csak az utolsó fordulóban elszenvedett vereséggel szorultak az őket legyőző Milsami mögé a bajnoki tabellán, így a BL-ről lemaradtak, de már ez is előrelépés, hiszen tavaly csak hajszállal maradtak le az Európa Ligát érő negyedik helyezésről.

A két csapat még nem találkozott egymással, a szakemberek a Dacia Kisinyovot tartják az esélyesebben a továbbjutásra, lássuk, mit szól ehhez a Renova csapata!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.