KF Renova – FC Dacia Chișinău

0:1

vége (0:1)

30.06.2015, 21:00 • Első selejtező kör • Tóth Gábor

Nem volt egy eseménydús mérkőzés, 4, illetve 3 kaput eltaláló lövést jegyezhettünk fel, de ebből jobban jött kia a Dacia, hiszen ők Rosca révén betaláltak a meccs elején egy pontrúgás után, és végig megtartották az előnyüket, jó esélyük van a továbbjutásra így. (22:49:35)

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rosca (FC Dacia Chișinău), Nuhival szabálytalankodott.

79

E. Ramadani helyett Selmani a pályán.

77

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Cociuc (FC Dacia Chișinău), Gafurival szabálytalankodott.

70

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mojsov (KF Renova), Gavrylenkóval szabálytalankodott.

70

Macinovic helyett Skenderi pályán a Renovában.

67

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Zagynailov (FC Dacia Chișinău), Mecinoviccsal szabálytalankodott.

64

Pavlov megy le, Mihailov a helyén.

62

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mecinovic (KF Renova), Pavlovval volt szabálytalan.

47

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mani (FC Dacia Chișinău), Eminivel szabálytalankodott.

46

Csere a KF Renova-nél/nál: lemegy Bashkim Velija, bejön M. Neziri.

46

Csere a FC Dacia Chișinău-nél/nál: lemegy Cojocario, bejön Gavrylenko.
Csere a FC Dacia Chișinău-nél/nál: lemegy Pidnebonnoy, bejön Zagynailov.

A mérkőzés nem hozott eddig eseménydús játékot, kevés a helyzet, viszont sok a szabálytalanság. Egy pontrúgásból a vendégek szerezték meg a vezetést Rosca révén, ezt meg is tartották a szünetig.

35

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lozoviy (FC Dacia Chișinău), Eminivel szabálytalankodott.

13

Elég gyors gól a vendégektől, ez megadhatja a meccs alaphangját.

Mihai ROȘCA - 0:1

12

A Dacia gólt szerzett!
Cociuc szabadrúgása jön balról, a beívelésre MIHAI ROSCA érkezik középen, és 3 méterről fejel a kapu jobb oldalába! 1:0

Az Európa Liga 2015-16-os idényének első játéknapján egy macedón és egy moldáv csapat méri össze a tudását a selejtező első körében.

A Renova a negyedik helyet szerezte meg a macedón bajnokságban, tavaly nem jutottak ki a nemzetközi mezőnybe.

A kisinyoviak csak az utolsó fordulóban elszenvedett vereséggel szorultak az őket legyőző Milsami mögé a bajnoki tabellán, így a BL-ről lemaradtak, de már ez is előrelépés, hiszen tavaly csak hajszállal maradtak le az Európa Ligát érő negyedik helyezésről.

A két csapat még nem találkozott egymással, a szakemberek a Dacia Kisinyovot tartják az esélyesebben a továbbjutásra, lássuk, mit szól ehhez a Renova csapata!