Diósgyőri VTK – MOL Fehérvár FC

1:2

vége (1:0)

01.08.2015, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • 3. forduló • Dénes Szarka

Vége a mérkőzésnek, az unalmasan csordogáló második félidő végén sokkolta a Diósgyőrt a Videoton. A második játékrészben elalvó, emberelőnyben gyengén játszó, helyzeteket sorban elszórakozó DVTK-t a nagyot küzdő, emberhátrányban támadó Videoton megérdemelten verte meg. Szól a fütty a lelátóról, aki még nem ment haza, az így fejezi ki véleményét a látottakról.
Köszönöm a figyelmet, tartsanak velünk az OTP Bank Liga további mérkőzésein is! (19:57:34)

90+4

A Vidi gólt szerzett!

Támadásban marad a Videoton, Mareval adja be a labdát, PÁTKAI MÁTÉ pedig az ötösről, üresen a kapuba fejel!! 1-2!

90+3

Koman Vladimir adja haza nevetségesen lassan a labdát a felezővonalról, FILIPE OLIVEIRA pedig lecsap rá, elviszi Antal mellett és az üres kapuba passzolja. 1-1!

90+1

Öt percet hosszabbít Iványi, aminek a hazai publikum nem örül, de az ápolásokat látva jogosnak mondható.

88

Bacsa Patrik hagyja el a pályát, érkezik helyére a Diósgyőrben először játszó Halmai Ramon.

81

Takács szerez labdát váratlanul, majd viszi teljesen egyedül Pajovicra, de érthetetlen módon lövés helyett gyakorlatilag a kapus kezébe vezeti.

80

Ivanovski kavargat a tizenhatos sarkánál, majd tüzel ballal, Antal a levegőben úszva szedi ki a jobb felsőből a labdát.

73

Koman kiváló indítását viszi bele a védőkbe Bacsa, aki két csapattársának is passzolhatott volna, a lecsorgó labdát Bognár lövi el tizenhétről, Pajovic bravúrral hárít.

72

Barczi Dávidnak sem ez volt élete meccse, Takács Tamás folytatja a helyén.

70

Bacsa nem hagyja Ivanovskinak elvégezni a szabadrúgást, Iványi pedig sárgával "díjazza" mindezt.

69

Soumah nem váltotta meg a világot, bár helyzete azért adódott. Több viszont már nem fog, mert Bernard Casoni Filipe Oliveirát küldi pályára helyette.

69

Pátkai is szándékos kezezés miatt sárgul be, neki azonban ez még csak az első volt.

62

Gyurcsó fut neki a szabadrúgásnak és a kapufát találja telibe!

61

Mareval indul meg a tizenhatos előterében a Komantól szerzett labdával. A DVTK csapatkapitánya megráncigálja a vendégek légiósát, aki pedig erőteljesen visszalök, Iványi mindkettejüknek kioszt egy-egy sárgát.

58

Dinko Trebotic helyére érkezik Kees Luickx, a Videoton első cseréje. Közben Okukát ápolják a Gyurcsóval való ütközés eredményeként.

48

Simon Ádám üt bele kézzel a labdába a felezővonalnál, amiért megkapja második sárgáját, így idő előtt mehet zuhanyozni!

46

Gyurcsó szögletét csúsztatják meg az ötösön, Mareval pedig a hosszún érkezik és két méterről óriási helyzetben, kapásból mellé lő.

46

Cserél Bekő Balázs a félidőben: Nikházi Márk nem tudja folytatni, helyén Bognár István folytatja.

45

Drazen Okuka oszt ki egy kemény belépőt Gyurcsónak, Iványi meg cserébe egy sárgát Okukának.

41

Nemes szabálytalankodik a tizenhatos sarkánál, Iványi pedig felmutatja neki a sárgát.

29

Gyurcsó teker be egy szabadrúgást a bal szélről, Lang emelkedik a legmagasabbra, de az ötösön megcsúsztatott labdát Antal bravúrral tornázta ki.

11

Ismét Nikházi kap egyet, ezúttal az oldalvonal mentén Simontól, aki pedig besárgul.

9

A DVTK gólt szerzett!

KOMAN VLADIMIR a jobb alsó sarkot veszi célba, Pajovic érzi az irányt, bele is ér, de nem tudja kiütni a labdát! 1-0!

8

Nikházi kap remek indítást, parádés átvétel és remek csel után Vinicius rúg az irányába, Nikházi elesik, Iványi pedig a büntetőpontra mutat!

1

Máris diósgyőri ziccer! Szolnoki szabadít fel nagyon rosszul, Barczi csap le a labdára, majd szemben a kapussal, tizenötről mellé gurít.