OTP Bank Liga

– MTK Budapest FC

0:1

vége (0:0)

29.08.2015, 18:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • 7. forduló • Teleki Péter

A mérkőzés végén végül az MTK örülhetett, megszerezte a három pontot, és továbbra is veretlen maradt az Illovszky Rudolf Stadionban.
Az első félidőben valamivel a Vasas volt aktívabb, kis szerencsével az angyalföldiek a vezetést is megszerezhették volna. Gól az első játékrészben nem született, majd a fordulást követően inkább az MTK akarata érvényesült. A vezető és egyben győztes gólig azonban egészen a 85. percig kellett várni, ekkor egy védelmi megingást követően Szatmári talált a kapuba. Az utolsó perceket ugyan megnyomta a Vasas, de az eredmény már nem változott.
Köszönöm a figyelmet! (20:03:18)

90+4

90+4

A Vasas balról beívelt sarokrúgása veszélyesen tekeredett középre, Hegedüs azonban öklözéssel mentett, majd az MTK kontrából megindult előre, a végén Gera lőhetett volna gólt, azonban a ma 20 éves játékos nem találta el a kaput.

90+3

A hazaiak szabadrúgása után az MTK szögletre mentette a labdát.

90+3

Buktatás, mintegy 30 méterről szemben a kapuval végezhet el szabadrúgást a Vasas.

90+2

Gera volt szabálytalan elöl, szabadrúgással jöhet kifelé a Vasas.

90+1

Grgic mintegy harminc méterről lőtt kapura, és nem is volt az rossz, alig ment fölé.

90

Négy perc lesz a ráadás!

90

Lest jelzett az asszisztens, szabadrúgással jöhet kifelé az MTK Budapest.

89

Osváth távolról próbálkozott meg egy lövéssel, jócskán fölé ment a labda.

88

A hosszabbítással összesen mintegy jó öt perce van a Vasasnak, hogy legalább a döntetlent megszerezze hazai pályán.

87

Poór jött be a lecserélt Torghelle helyett.

85

Az MTK gólt szerzett!
Az MTK Budapest végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, Kanta lágyan beemelte a Vasas tizenhatosára, Ramos balról középre fejelte, majd némi kavarodás után SZATMÁRI LÓRÁND mintegy nyolc méterről a kapuba lőtte a labdát.

84

Hegedüs kapott sárga lapot reklamálásért.

84

Thiam kapott egyet hátulról, szabadrúgással jöhet az MTK Budapest.

83

Kenesei balról emelte középre a labdát, Hegedüs könnyedén lehúzta azt.

82

Berecz helyett Kenesei a pályán.

81

Thiam mintegy 35 méterről próbálkozott meg egy lövéssel, eltörte a labdát. Kirúgással jöhet a Vasas.

80

Egy kicsit leült a mérkőzés, az MTK valamivel aktívabb és veszélyesebb a második félidőben.