Diósgyőri VTK – Újpest FC

2:1

vége (0:1)

29.08.2015, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • 7. forduló • Dénes Szarka

A Diósgyőr kilencven percig eredménytelenül küzdött, de utána visszaadta a miskolciaknak a sors a Videoton elleni drámát. Bognár István szabadrúgásgólja és gólpassza megfordította a szinte már elvesztett meccset, így a DVTK három ponttal gazdagodott és Bekő Balázs is megmenekült. A látványos támadásvezetésért és a fantáziadús akciókért nem, de az utolsó pillanatokig tartó küzdelemért és a megalkuvást nem tűrő erőlködésért megérdemelte a hazai csapat a három pontot.
Ezzel a végig unalmasnak mondható, de a végére drámát tartogató mérkőzéstől búcsúzunk, tartsanak legközelebb is velünk! (20:00:06)

90+6

90+6

Lesen Bacsa, többen végső sípszót véltek hallani, de csak szabadrúgás kifelé.

90+5

Nem adta fel a DVTK és a hosszabbításban úgy fordított, ahogy pár hete a Videoton tette épp Miskolcon.

90+4

A DVTK gólt szerzett!
Bognár szögletét a berobbanó TAMÁS MÁRK fejeli az ötösről a kapuba! 2-1, a Diósgyőr megfordítja a semmiből a meccset!

90+3

Eperjesi beadása megpattan, szöglet jöhet.

90+2

BOGNÁR ISTVÁN fut neki közelről a szabadrúgásnak és hajszálpontosan a jobb alsó sarokba teker. Balajcza nem érhette el a labdát! 1-1!

90+1

Az előrehúzódó Liptákot rántják le, diósgyőri szabadrúgás huszonkét méterre a kaputól.

90+1

Hat percet hosszabbít a játékvezető, ennyi ideje maradt a Diósgyőrnek a pontmentésre.

90

Bognár szabadrúgását Balogh fejeli szögletre.

90

Nagy Gábor Bacsát buktatja, sárgát kap érte.

89

Újabb újpesti kontra, a vagdalkózó támadás végén Diagne emel kevéssel kapu mellé.

88

Bacsa reklamál igen erőteljesen, de nem kap szabadrúgást a tizenhatos közelében, kirúgás jöhet helyette.

88

Sallói indítását Rados szedi fel Diagne elől.

87

Kálnoki Kis nem tudja folytatni, helyén a korábbi diósgyőri játékos, Vadász Viktor folytatja.