Bundesliga

FC Augsburg – Hertha BSC

0:0

vége (0:0)

19.04.2014, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Egyik csapat számára sem volt létkérdés a győzelem, ezt lehet is látni a 0-0-ás végeredményen. Több, mint 80 veszélyes akciót vezettek a felek, de a kapu előtt mindig elfogyott a tudomány. Mindkét együttes marad a középmezőnyben és az Augsburg előnye is megmarad a Hertha Berlinnel szemben.
Augsburg-Berlin: 0-0.
---- (17:23:26)

90+1

Már a hosszabbításban járunk, vélhetően most már marad ez a végeredmény.

89

Niemeyer kapott sárga lapot az utolsó előtti percben.

87

Már csak néhány perc maradt hátra a mérkőzésből, jó eséllyel marad most már 0-0 az eredmény.

82

Nagyjából nyolc perc még a végéig, továbbra is gól nélküli döntetlenre állnak a felek.

79

Altintop is lecserélve, a helyén a koreai Dong-Won Ji. Ez volt az utolsó hazai csere.

75

N'Djeng hagyja el a pályát a Berlin csapatában, Niemeyer érkezik a helyére.

72

Mölders helyett Bobadilla folytatja az Augsburg csapatában. Támadó helyett támadó.

67

Allagui helyett Schulz a pályán. A második vendég csere. Az eredmény változatlanul 0-0.

67

Langkamp részesül sárga lapos figyelmeztetésben.

63

Allagui is besárgul, az első vendég sárga.

58

Werner helyett Hahn folytatja a hazaiaknál.

52

Ostrolek kap sárga lapot, az első lap a meccsen.

46

Nem esett gól az első félidőben, a második játékrészt a Hertha kezdte.

46

Izgalmas csata, mindkét oldalon adódtak lehetőségek bőven, eleinte a Hertha dominált, majd inkább az Augsburg csapata került mezőnyfölénybe. Egyelőre a gól azonban hiányzik. Egy félidő után Augsburg – Berlin: 0-0.
Maradjanak velünk a szünet után is!
----

45+1

40

Az imént a hazaiak szerezhettek volna vezetést, Hong azonban nem érte el fejjel a szabadrúgást, marad a gól nélküli döntetlen.