Lombard Pápa FC – ETO FC Győr

1:2

vége (0:2)

19.04.2014, 14:00 • Perutz Stadion, Pápa • Kármán Zoltán

Igencsak felemás találkozóra sikeredett ez a magyar átlaghoz képest kicsit magasabb iramú mérkőzés.
Az első játékrész egyértelműen rövid erős pápai kezdés után a Győré volt, két gólt is szereztek. A szünet után más felfogásban jöttek fel a csapatok, 35 percig csak védekezett a Győr, a Pápa szépített, onnantól is akadtak lehetőségeik, de az ETO már nem engedte ki a kezéből a győzelmet és a fontos három pontot.
Pápa – Győr: 1-2!
---- (15:54:14)

90+3

Andric maradt lesen, fél perc hátra a mérkőzésből.

90+2

Hosszú ívelés, Szűcs kiüti, Andric érkezne a labdára, de elcsúszik magától, Tóth szerzi meg könnyedén.

90+1

Egy középre ívelést követően Arszics fejelt, de kapu mellé száll.

90

Három perc hosszabbítást mutat a játékvezető, ez még nincs megnyerve a Győr számára, bár most jóval aktívabbak az elmúlt percekben.

89

Tóth fejeli szögletre a beadást.

89

Ezzel sok időt nyert a Győr, ezzel a szabadrúgással. A jobb oldalról végezhetik el kb 17 méterre a vonaltól.

88

Ismét egy sárga lap, Struhar kapja utánrúgásért.

87

Időhúzásért kapott sárgát Kamenar, a győri kapus.

86

Itt volt az óriási esély az egyenlítésre, elpuskázta a Pápa.

86

Sekour kapta a labdát komoly ziccerben a jobb oldalon, 6 méteren, azonnal kapura bombázta, de mellé!

85

Sekourt lökte Kamber a középkörben, szabadrúgás a Pápa javára.

84

Most elszúrtak egy támadást elől, Pátkainak volt hosszú egy átadás.

84

Egyértelműen felcsillant a lehetőség a hazaiak előtt a pontszerzésre, tud-e váltani az ETO.

83

Vajon marad-e a győri passzivitás támadásban?

82

A Pápa gólt szerzett!
Remek hosszú indítást kapott ESZLÁTYI ISTVÁN a bal oldalon Kulcsártól, átvette egy védő mellett, majd 12 méterről ballal kilövi a rövid alsót!! 1-2! Még izgalmas lesz a hajrá!