Real Sociedad – RCD Espanyol

2:1

vége (1:1)

19.04.2014, 20:00 • Anoeta, San Sebastián • Kármán Zoltán

Azt kell mondjam, hogy megérdemelten tartotta végül otthon a három pontot a Real Sociedad, mert bár mindkét oldalon adódtak jócskán helyzetek, azért sokkal többet támadott összességében a hazai csapat és bár az Espanyol szerezte meg a vezetést, az utolsó percekben mégis a Real Sociedad meg tudta nyerni az összecsapást!
Értékes három ponttal gazdagodtak a hazaiak, ezzel ideiglenesen a 6., nemzetközi kupaszereplést érő helyre léptek előre, az Espanyol marad tizedik, kiesés veszélye nincs ott sem.
Végeredmény:
Real Sociedad – Espanyol: 2-1!
---- (21:53:31)

90+3

Bravo ütközött Stuanival egy előreívelést követően, nem volt szándékosság.

90+3

A ráadás utolsó perce, a hazaiaknál a labda, de feleslegesen eladják egy pontatlan indítással.

90+2

Másfél perc maradt a hosszabbításból, most mindent egy lapra kell feltennie és rohamoznia az Espanyolnak. Fordított végül a Sociedad!

90+1

A Real Sociedad gólt szerzett!
Már a ráadásba léptünk át, amikor is VELA kapott jó passzt, csodás csellel rázta le két védőjét is, betört a tizenhatoson belülre és 10 méterről, bal lábbal kilőtte a hosszú alsót!! 2-1!!

90+1

Bravo remek védése, a beívelés után középen fejelni tudott Pizzi, de a kapus védett!

90

R. Pardo szabálytalan a saját térfele közepénél a jobb oldalon. Szabadrúgás az Espanyol javára, egy esély a vendégek előtt!

89

Ismét egy jó kis lövés középről, Seferovic tüzelt 19 méterről középről! Casilla ismét megvédte kapuját!

88

Casilla hárítja Hervias lövését 20 méterről. Végre egy lövés.

87

A középpályán adogat éppen a hazaiak védősora.

86

Javi Lopez helyett Raul Rodriguez a pályán a vendégeknél. Ezzel mindkét csapat kihasználta a három cseréjét.

85

Támad a Real Sociedad, Joseba Zalduval szemben szabálytalankodnak, szabadrúgás jön majd egy csere után.

85

Már nem cserélhet többet a hazai gárda, az Espanyolnak még maradt egy cserelehetősége.

84

Az utolsó hazai csere, Canales helyett érkezett Zurutuza.

83

Sok az apró szabálytalanság, nem folyamatos a játék.

82

Nagyjából tíz perce maradt a csapatoknak, hogy eldöntsék az összecsapást, ami egyelőre 1-1-es döntetlenre áll.

81

Simao ellen ítél a játékvezető a bal oldalon elöl, úgy tűnt, Joseba Zaldu kissé fellökte őt, szabadrúgásgyanús volt a dolog.