Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – Bayern München

0:2

vége (0:0)

19.04.2014, 15:30 • Eintracht-Stadion, Braunschweig • Ákos Pallag

Jobb második félidei teljesítményének köszönhetően begyűjti a három pontot a Bayern München, és megszakítja három meccses nyeretlenségi sorozatát. A müncheniek csak annyit teljesítettek, amennyi a győzelemhez kellett, spórolós üzemmódban is nyerni tudott Guardiola csapata. Az Eintracht becsülettel küzdött, az első félidőben még abszolút pariban voltak a rekordbajnokkal, ám a második félidő utolsó negyedórájában született gólokra már nem tudtak válaszolni, így maradnak a tabella utolsó helyén. A végeredmény tehát Braunschweiger TSV Eintracht – FC Bayern München 0:2! Köszönjük a figyelmet! (17:25:52)

90+2

Pfitznerhez kerül a sarokrúgást követően a labda, kiszorítják a tizenhatosról, és már nem tudja beadni.

90+2

Az utolsó percbe léptünk, Ademi még kiharcol egy szögletet a hazaiaknak.

90+1

Müllert állítja meg lesen az asszisztens.

90+1

Két perc a hosszabbítás.

90

Az utolsó percbe léptünk, becsületből és a szurkolóikért még támad a Braunschweig.

89

Schweinsteiger buktatja Elabdellaouit, majd labdaelrúgásért még egy sárgát is kap.

88

Utolsó csere a mérkőzésen: Lahm jön le, a helyén Weiser az utolsó percekre.

86

A Bayern gólt szerzett!
Kitámadott az Eintracht, Raeder kirúgását elnézte hátul Dogan, így MARIO MANDZUKIC teljesen egyedül mehetett a labdával, majd balról, 9 méterről Davari lábai között a kapuba juttatja azt. Eldőlt a mérkőzés, 0:2!

86

Ademi és Dante küzdött a labdáért a müncheni tizenhatoson belül, utóbbi nyerte a párharcot.

85

Jól érkezik középre a szöglet, Raeder nem tudja kiütni, viszont egy hazai játékosról kerül az alapvonal mögé a labda.

85

Támad az Eintracht: Nielsen 20 méteres átlövésébe lépnek bele a védők, ami még így is alig kerüli el a bal alsó sarkot. Szöglet!

84

Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Braunschweig: Kruppke hagyja el a pályát, Ademi váltja.