FC Ajka – Szigetszentmiklósi TK-Erima

0:0

vége (0:0)

26.04.2014, 17:00 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Sz.Z.T.

Jákli Péter: Jó iramú mérkőzésen az első félidőben eldönthettünk volna a meccset, Major Norbi viszont sajnos kihagyta a meccs helyzetét. A 2. játékrészben egyik csapat sem alakított ki helyzetet csak gyűrték egymást, így igazságos a döntetlen. (18:54:21)

Prisztai Viktor: Azt gondolom hogy a 2. félidő első 20 percében megnyerhettük volna a mérkőzést, akkor sikerült fölénybe kerülnünk. Reálisan nézve ikszes meccs volt. Minden pontra szükségünk van örülünk az egynek is. 3 pontért jöttünk de egy nagyon kemény ellenfél ellen ezt nem sikerült elérnünk.
A mérkőzés összképét tekintve igazságos döntetlen született. A Szigetszentmiklós mezőnyben volt ma jobb, az Ajka pedig a pontos lövésekben. Viszont amiben igazán kellett volna a gólszerzésben egyik csapat sem remekelt, ezért 0-0 a végeredmény.

90+2

A szabadrúgás után Horváthoz került a labda aki egyből vissza ívelte a labdát. Skriba beleért de levenni ár nem tudta és kirúgták előle.

90+1

Vágó volt szabálytalan a félpályán Sipossal szemben.

90

2 perc lesz a hosszabbítás.

90

Horváth rúgta fel a labdát Pákai felé, Sánta viszont résen volt és lehúzta.

89

Szép cselek után Sipos Bence szabálytalankodott Skribával szemben.

88

Kvekveskiri helyén Pollák.

87

Jakovljevic vitte be bal oldalról középre a labdát, majd 21-ről kapura lőtt de az elkerülte a ketrecet.

86

Barna ívelte majoros felé aki csak fejjel megcsúsztatni tudta de pályán tartani ár nem.