1:0

vége (0:0)

26.04.2014, 17:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Böröcz Balázs

Véget ért a mérkőzés.

Úgy indult ahol abba maradt a 2. félidő. Újvárosi támadások sokasága végén a 49. percben Godslove harcolt ki 11-est melyet Böőr értékesített. A gól után folyamatosan támadtak az Újvárosiak,de nem tudtak újabb gólt szerezni,sőt a mérkőzés vége felé a Kisvárda is megmutatkozott egy-egy támadással és lövéssel.
Összesítésben megérdemelten nyert a Dunaújváros és szerezte meg a létfontosságú 3 pontot.

Köszönjük hogy velünk tartottak! (18:52:37)

90'+3

Bedobás helyett szöglet de kimegy a labda.

90'+3

Godslove helyett Urbán a hazaiaknál.

90+2'

Villám előtt hatalmas helyzet de bedobás lesz.

90+2'

Újvárosi próbálkozások a vége felé is.

90'+1

Perovic kap hatalmas labdát,lő de Nacsa véd.

90'+1

3 percet hosszabbít a játékvezető.