1:0

vége (0:0)

26.04.2014, 17:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Böröcz Balázs

Véget ért a mérkőzés.

Úgy indult ahol abba maradt a 2. félidő. Újvárosi támadások sokasága végén a 49. percben Godslove harcolt ki 11-est melyet Böőr értékesített. A gól után folyamatosan támadtak az Újvárosiak,de nem tudtak újabb gólt szerezni,sőt a mérkőzés vége felé a Kisvárda is megmutatkozott egy-egy támadással és lövéssel.
Összesítésben megérdemelten nyert a Dunaújváros és szerezte meg a létfontosságú 3 pontot.

Köszönjük hogy velünk tartottak! (18:52:37)

90'+3

Bedobás helyett szöglet de kimegy a labda.

90'+3

Godslove helyett Urbán a hazaiaknál.

90+2'

Villám előtt hatalmas helyzet de bedobás lesz.

90+2'

Újvárosi próbálkozások a vége felé is.

90'+1

Perovic kap hatalmas labdát,lő de Nacsa véd.

90'+1

3 percet hosszabbít a játékvezető.

89'

Közép pályás játék a mérkőzés vége felé.

88'

Az esés után kisebb kakaskodás a két játékos között,mindketten sárga lapot kaptak.

88'

Mboussi kap sárga lapot.

88'

Godslove kap sárga lapot.

88'

Kitámad az Kohász, Godslove megindul de elesik. Nincs 11-es.

87'

Most egy kicsit beszorul az Újváros,próbálkozik a Kisvárda.

86'

Kisvárdai beívelés,Brankovics próbálkozott a 16-on belül,de tisztáznak a védők.

85'

Belül vagyunk az rendes játékrész utolsó 5 percében.

84'

Böőr helyén Jakab a pályán.

83'

Lázár-Godslove összjáték után a kapusnál a labda.

82'

Újabb vendég támadás,de ismét tisztáznak a hazai védők.

81'

Az újabb beívelt labdával nem tudnak élni a vendégek.

81'

A szögletet kifejelik a védők.

80'

Kisvárdai próbálkozás után,szöglet következik.

80'

Belül vagyunk az utolsó 10 percen.

79'

Kisvárdai próbálkozás,de nem jól találja el a labdát Nagy.

78'

Böőr próbálkozott 16-on belül,de gyengén lövi meg. Nacsa kezében a labda.

77'

Venczel helyén Irvás a vendégeknél.

76'

Kisvárdai támadás a 16-on belül Brankovics elől tisztáznak a védők.

75'

A kapus talpon,folytatódik a játék.

74'

Villám szerez labdát,passzol Godslove-nak,aki beadja Perovicnak. A kapus lehúzza a labdát,de a két játékos összeütközik. Ápolni kell a vendégek hálóőrét.

72'

Kisvárdai próbálkozások,de rendre a kapu mellé mennek a lövések.

71'

Böőr indítaná Urbint,de a partjelző lest int.

70'

Thiago helyére Perovic érkezik.

69'

Újvárosi támadás után kirúgás.

67'

Kisvárdai szabadrúgás után Fodor lő,de a védőn megpattan. Az ismételt próbálkozás a kapu mellé megy.

67'

A szabadrúgás megpattan a védőkön majd a támadásból Thiago nem tud gólt lőni.

66'

20 méterről következik szabadrúgás hazai oldalon.

65'

Üveges helyett Brankovics a pályán.

65'

Kisvárdai támadás végén Bognár lövi a kapu mellé.

64'

Böőr készít le Godslove-nak aki mellé lövi.

63'

Újvárosi helyzetek folyamatosan,de újabb gól nincs egyenlőre.

62'

Lázár Zsolt kapott sárga lapot.

62'

A szabadrúgásból Villám és Godslove keverget de kirúgják a védők.

61'

A szöglet után Godlsove iveli be a labdát,kifejelik a védők,de szabálytalanság miatt szabadrúgás a Dunaújvárosnak.

61'

Óriási helyzet Lázár előtt,de a kapus szögletre üti.

60'

Popovics helyén Pavlov D.

59'

Urbin próbálkozott hazai oldalon.

58'

Hosszú szünet után Kisvárdai próbálkozás,de nem tudnak élni a lehetőséggel.

57'

Villám indul meg szélen passzol Thiagonak,aki vissza a beinduló Villámnak. A védők tisztáznak.

56'

Godslove próbálkozott ismét egy lövéssel.

55'

Hazai szabadrúgás félpályáról,tisztáznak a védők.

54'

Nem tud kijönni a Kisvárda saját térfeléről.

53'

Böőr készíti le labdát Petneházinak aki 25 méterről óriási kapufát lő.

52'

A gól felébresztette a hazaiakat és nem akarnak megelégedni egyel. Folyamatos védekezésre kényszerítik a vendégeket.

51'

A 11-es után egyből próbálkozott a Kisvárda,de Dániel Cs. véd.

50'

A Dunaújváros gólt szerzett!

Böőr végzi el és értékesíti a 11-est jobb sarokba lőtt labdával.
Ato íveli be a labdát 11-es következik kezezés miatt!

48'

Thiago harcol ki szabadrúgást.

47'

A megismételt szögletet kisebb passzolgatás után tisztázzák a védők.

47'

Kisvárdai szöglet után,Csehi rúgja ki újabb következik.

46'

Elkezdődött a 2.félidő és ott folytatódott ahol abba maradt.
Újvárosi támadás végén Urbin próbálkozott.

46

Az első félidő befejeződött!

0-0-ás döntetlennel ért véget az 1.félidő,melyben az Újváros dominált jobban,folyamatosan a kapu elé szögezték az ellenfelüket. Majd kisebb nagyobb Kisvárdai támadások következtek,de rendre tisztáztak a védők. A vártnál szorosabb a mérkőzés,úgy látszik a középpályás támadó játék kezd beválni a Kisvárdának.

Gól tehát nincs,hamarosan folytatjuk!

45'+1

Nagy Bálint kapott sárga lapot.

45'+1

1 perc a hosszabbítás.

45'

Kisvárdai indulás Popovics indítsa Üvegest de tisztáznak a védők.

44'

Újvárosi bedobás,Godslove passzol Villámnak,de a partjelző szerint szabálytalan volt.

42'

Petneházi szögletét Godslove fejeli rá,a kapus véd.

41'

Godslove előtt hatalmas helyzet beívelés után,de szögletre fejelnek.

40'

Újvárosi szabadrúgás,de nem tudnak bejutni a 16-os vonalán.

38'

Újvárosi próbálkozások,de folyamatosan lefújja szabálytalanságok miatt a játékvezető.

37'

Kisebb technikai gond után folytatjuk közvetítésünket. Az elmúlt percekben Újvárosi próbálkozások voltak,de gól nem született.Most pedig a Kisvárdától Hegedűst kell ápolni.

34'

Lázár indítja Thiagot,aki passzol Godslovenak. Ő viszont belelövi a kapusba.

33'

Hazai szöglet, Petneházi íveli be,Villám fölé lövi.

33'

Kisvárda támad,Venczel próbálkozott 16-on belül.

32'

Szabadrúgás félpályán hazai oldalon,az indításból azonban nem születik gól.

31'

Félpályás indítással próbálkozik Csehi,de hosszú.

29'

Aktív támadások mindkét oldalon,de gól még nem született.

28'

Kisvárdai indítás,de túl hosszú a passz.

27'

Godslove passzol Thiagonak,aki indítja Böőrt,de a gólját les miatt érvényteleníti a játékvezető.

26'

Hosszú indítás Böőrnek,de túl hosszú,így Nacsa kezében a labda.

25'

Kisvárdai próbálkozás a szabad rúgás után,Venczel és Üveges passzolgatta a labdát szélen,de beívelni nem tudtak.

24'

Szabadrúgás a hazai együttesnek,előtte a Kisvárdától Üvegest kell figyelmeztetni,hogy ne rúgja el a labdát sípszó után.

23'

Godslove passzol Böőrnek,aki lekészít Urbin-nak de ő viszont gyengén rúgja meg a labdát.

22'

Kisvárda próbálkozott,de tisztáznak a védők.

21'

Egészen kiélezett a mérkőzés,többet támad az Újváros,de gól még nem született.

20'

Lázár íveli be Godslovenak a labdát,de a kapus lehúzza.

19'

Az ellen támadásból Thiago próbálkozhatott.

18'

Kisvárdai próbálkozás, Dániel kezébe a labda.

17'

Petneházi félpályás szabadrúgását kifejelik a védők bedobásra.

16'

Csehi beíveli,Kocsis elől tisztáznak a védők.

16'

Thiago harcol ki szabadrúgást A 16-os vonallal párhuzamosan szélről.

15'

Indul a Kisvárda,de les miatt megállítja Botló játékvezető.

14'

Újabb szabálytalanság a közép pályán a szabadrúgás után. Próbálják tördelni a játékot a Kisvárdaiak.

14'

Godslove próbál meg ismét indulni,szabadrúgást harcol ki.

13'

Újabb Kisvárdai támadás,de tisztáznak a védők.A másik oldalon Godslove-ot próbálták meg indítani,de hosszúra sikerült. Kirúgás a vége.

12'

Óriási Kisvárda helyzet Farkas adja a labdát Nagynak aki pár méterről a kapusba és a védőkbe lő. Kisebb ápolás után folytatódik a játék.

11'

Csehi indítja Godslove-ot,aki becselezi magát,de a passza a kapushoz jut Thiago helyett.

10'

Petneházi próbálta indítani a társakat,de nem észlelték. Kirúgás következik.

9'

Villám adott hatalmas labdát Böőrnek aki kapufát lő,a kipattanót Godlsove szúrja rá,kiöklözi szögletre Nacsa.

8'

A szögletből Fodor próbálkozott távoli lövéssel,de fölé ment.

7'

Próbálkozik a Kisvárda,de Farkas a hazaiaktól szögletre tisztáz.

6'

Ahogy azt a Kisvárda vezetősége nyilatkozta,a támadó középpályások játékára irányítja a mai találkozót.Egyenlőre nem tudnak kitámadni az Újváros kapujára.

5'

Villám dobja be a labdát,majd kapja vissza,beível de jócskán a kapu fölé megy.

4'

Ahogy várható volt,aktívabban kezd az DPASE együttese.

3'

Csehi íveli a kapu elé a labdát,a kapus ölébe.

2'

Urbin próbálta indítani a szélen Godslove-ot de tisztáznak előle bedobásra.

1'

Újvárosi próbálkozással indul a mérkőzés.
A Dunaújváros pirosban,a Kisvárda fehér-fekete szerelésben kezdi meg a találkozót.

1

A mérkőzés 5 perc múlva kezdődik!
A bemelegítés elkezdődött.
Szombaton este 17:00-tól tehát több mint valószínű,hogy hazai győzelemre számíthatunk,de lehet,hogy bejön Jákli Péter játéka és meglepetést okoznak.

Kövessék élőben a mérkőzést itt az onlajnok.com-on!
A Dunaújváros PASE csapata az előző fordulóban a legnagyobb rivális otthonában hatalmas mérkőzésen 0:0-ás döntetlent játszott. Így a Siófokiak előtt maradt a 4 pontos előnyük. De viszont negatív dolog is van ebben a döntetlenben,ugyanis a Kisvárda elleni mérkőzésre elveszítették első számú kapusukat,Milinte Árpit. A helyére beálló Bartus Balázs viszont bizonyította,hogy megállja a helyét ő is a kapuban.Ráadásul a 96. percben Sárközit is kiállította a játékvezető így két meghatározó játékosát is elveszítette Dobos Barna.Ennek ellenére mindenki más egészséges és játékra kész állapotban várja a szombati találkozót.A 3 pont megszerzésére tehát továbbra is szükség van,hogy maradjon a folyamatos előny a Siófok előtt.

képfeltöltés
A Kisvárda együttese legutóbb hazai környezetben lépett pályára és meglepetésre 0-0-ás döntetlent játszottak a 6. helyen álló Ajka ellen Jákli Péter tanítványai. Nagyon készültek erre a mérkőzésre és az eredménye meg is lett.
Ezzel az egy ponttal a 13. helyen állnak, és maradt a 3 pontos különbség a Cegléd előtt,viszont 1 pontra megközelítette a 11. helyen álló Sopron együttesét. A 12. helyen azonos pont számmal,de gólkülönbséggel az SZTK-Erima csapata áll. A feladat tehát adott a Kisvárda együttese előtt is,hiszen egy esetleges 3 pont megszerzésével és kisebb szerencsével akár feljöhetnek a 11.helyre,de a 12.hellyel is elégedett lenne már a csapat. Révész Attila a pénteki napon úgy nyilatkozott,hogy az esélytelenek nyugalmával lépnek pályára szombaton,de szeretnének meglepetést okozni. Ezen a mérkőzésen Dusan Pavlov pihenőt kap,és nagyobb szerepet fordítanak a támadó középpályásokra.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 – kor kezdődik.