Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC

2:1

vége (2:0)

25.11.2014, 16:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • Juhász Attila

A sok csere után már nem volt fölényben a Ferencváros, sőt a Paks nemcsak szépített hanem a végén beszorította a hazaiakat, viszont igazán nagy helyzete már nem volt 2-1 után, így a Ferencváros nyert és első helyen jutott tovább a Ligakupa F-csoportjából, ahonnan a Paks is azért továbblépett!
Ebben a sorozatban még rendeznek decemberben egy fordulót a középdöntő során, érdemes akkor is ránk figyelni és persze a többi közvetítésünk során is!
Egyelőre köszönjük a megtisztelő figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (17:56:48)

90+2

90+2

Bor Dávid kapu elé ívelt labdáját Jova Levente ütötte el a paksi csatárok fejéről!

90+1

Még egy paksi szabadrúgás lesz, mintegy 26 méterre a Fradi kaputól!

90+1

2 perc a ráadás a meccs végén!

90

A sarokrúgást követően Ugrai szabadított fel, majd jöhet még egy paksi szöglet!

90

Kulcsár még kiharcolt egy szögletet a bal oldalon a Paks javára.

89

Jova Levente rúgta ki a lelátóra a labdát.

88

Továbbra is küzd, támad a Paks, most éppen Hahn 17 méteres erős lövése ment el sokkal a Fradi kapuja felett!

87

Tamási nehezen elvégzett szöglete után simán felszabadult a Fradi kapuja.

86

Jobbról jöhet szögletrúgással a Paks!

85

Batik 16-osra emelt labdája volt túl hosszú középen Kovács Krisztiánnak.

83

Megint Kukuruzovic, most jobbról ívelt szabadrúgásból középre, de Máté kapus lehúzta a labdát!

82

A sarokrúgást követően felszabadult a paksi kapu.

81

Kukuruzovic szabadrúgásból középre tett labdája után Kovács Krisztián 13 méteres lövése vágódott szögletre.

79

Most egy kicsit többet birtokolja a labdát a több rutinosabb játékost a pályán tartó Paks, de komoly helyzete nincs!

78

Ezekben a pillanatokban a két 16-os között zajlik a játék.

77

Valencsik adta haza a labdát Simon András elől.

75

Kesztyűs helyére Szekszárdi állt be a Paks csapatába!

2:1

vége (2:0)

Gólok: 28. Busai, 36. Nagy Dániel – 51. Simon A.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Nalepa (Kárász, a szünetben), Batik, Csukics (Nagy Á., az 53.), Bosnjak – Busai (Valencsik, a szünetben), Kukuruzovic – Holman (Dragóner F., a 70.), Nagy Dominik, Nagy Dániel (Kovács K., a szünetben) – Ugrai. Vezetőedző: Thomas Doll
Cserék: Prokop (kapus), Valencsik, Zsivoczky P., Kárász, Nagy Á., Dragóner F., Kovács K.

Paksi FC: Máté – Bagó, Gévay, Kovács G., Hahn – Nagy R. (Tamási, a 37.), Kesztyűs (Szekszárdi, a 75.), Vági (Bor, az 59.), Könyves N.(Kulcsár D., az 59.) – Kiss T. (Bartha, az 59.), Simon A. Vezetőedző: Csertői Aurél
Cserék: Szemerédi (kapus), Kecskés, Bor, Tamási, Szekszárdi, Bartha, Kulcsár D.

Játékvezetők: Radványi Ádám (Márkus Tamás, Punyi Gyula; 4. jv.: Gyarmati II Tibor)