vége (2:0)

25.11.2014, 16:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • Juhász Attila

51

A Paks gólt szerzett!
Gólszerző SIMON A.. Kiss Tamás gurította a labdát SIMON ANDRÁS elé és az egykori U20-as vb bronzérmes támadó, mintegy 14 méterről, jobbal, a tehetetlen Jova mellett a kapu jobb oldalába lőtt! 2-1

36

A Fradi gólt szerzett!
Gólszerző NAGY DÁNIEL. Ide-oda pattogott a labda a paksi 16-oson végül NAGY DÁNIEL csapott le rá és 15 méterről kilőtte a kapu jobb oldalát! 2-0

28

Gólszerző BUSAI. BUSAI ATTILA kapott egy indítást középen és két védő mellett is el tudta passzolni jobbal a labdát, amely a kapu bal oldalába vágódott! 1-0

2:1

vége (2:0)

Gólok: 28. Busai, 36. Nagy Dániel – 51. Simon A.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Nalepa (Kárász, a szünetben), Batik, Csukics (Nagy Á., az 53.), Bosnjak – Busai (Valencsik, a szünetben), Kukuruzovic – Holman (Dragóner F., a 70.), Nagy Dominik, Nagy Dániel (Kovács K., a szünetben) – Ugrai. Vezetőedző: Thomas Doll
Cserék: Prokop (kapus), Valencsik, Zsivoczky P., Kárász, Nagy Á., Dragóner F., Kovács K.

Paksi FC: Máté – Bagó, Gévay, Kovács G., Hahn – Nagy R. (Tamási, a 37.), Kesztyűs (Szekszárdi, a 75.), Vági (Bor, az 59.), Könyves N.(Kulcsár D., az 59.) – Kiss T. (Bartha, az 59.), Simon A. Vezetőedző: Csertői Aurél
Cserék: Szemerédi (kapus), Kecskés, Bor, Tamási, Szekszárdi, Bartha, Kulcsár D.

Játékvezetők: Radványi Ádám (Márkus Tamás, Punyi Gyula; 4. jv.: Gyarmati II Tibor)