VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen

4:1

vége (2:1)

21.09.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Németh Ákos

Már a hetedik percben megpecsételődött a vendégek sorsa, hiszen tíz emberre fogyatkoztak, ráadásul büntetőt rúghatott Rodriguez! Drimic-nek még sikerült egyenlítenie, de a félidőre újra hátrányba került a Leverkusen.
Tíz emberre a félidei frissítés ellenére sem sikerült újabb gól, gólokat rúgni. A Wolfsburg az Everton elleni 4:1-es vereséget követően, most ugyanilyen arányban nyertek.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is!

VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen 4:1 (17:21:17)

90+1

90

Wendell csúsztatja ki a hosszú keresztlabdát szögletre!

89

Naldo kap pihenőt, Klose érkezik.

87

De Bruyne tette be a tizenhatosra betörő Hunt-nak. Hosszan tette maga elé a támadó, Leno kapuját elhagyva vette magához a játékszert.

86

Bendtner el sem indul Schäfer kiugratási kísérletére.

86

Naldo biccentése a kapu közepébe tartott. Lenonak könnyű dolga volt.

85

Jedvaj-ról pattan ki a labda, szöglet!

84

Hátul adogatnak a hazaiak, nem sietnek már sehova.

83

Malanda hagyja el a pályát, átadja helyét Schäfer-nek!

Aaron HUNT - 4:1

81

A Wolfsburg gólt szerzett!
Gustavo beadása a védőt érintve, Malanda-ról pattant oda AARON HUNT elé. Tizennégy méterről a bal alsóba helyez a középpályás. 4:1

80

Hátra szorulnak a hazaiak, de marad náluk a játékszer.

80

Vieirinha beadását Bendtner elől fejelik ki.

79

Malanda tette ki a szélre De Bruyne-nek a labdát. A beívelést Wendell bólintotta szögletre az érkező támadó elől.