1:2

vége (0:1)

21.09.2014, 12:00 • Anoeta, San Sebastián • Kármán Zoltán

Rendkívül fontos három pontot szerez ezzel az eddig csak két egységet gyűjtő Almeria, a Real Sociedad marad négy pontos.

Az első félidőben aktívabb volt a Real Sociedad, gólt azonban nem tudtak szerezni, sőt egy szerencsétlen öngóllal még hátrányba is kerültek. A második játékrész elejét megnyomta az Almeria, be is jött nekik, megint szereztek egy gólt.

A kiállítás után nehezebb lett a vendégek helyzete, a Real Sociedad szépíteni tudott, a végén pedig hatalmas rohamokat állt ki az Almeria, de végül megőrizték a győzelmet és elvitték a három pontot idegenből.

Real Sociedad – Almeria: 1-2!
---- (13:58:45)

90+4

90+4

Többedszerre egyenlíthetett volna a semmiből feltámadó Real Sociedad, de már egy perc sem maradt hátra.

90+4

Ruben nagyon rosszul jött ki egy beívelésre, de Carlos Martinez fejese szerencséjére mellé száll.

90+3

Lövési kísérlet 20 méterről Ruben Pardotól, lepattant egy védőről, majd mellbe rúgják Dos Santost, kezezést reklamálnak, nem volt az.

90+2

A szöglet megint csak gyenge volt, de újabb sarokrúgás a jobb oldalról. Nagy most a nyomás.

90+2

Négy perc a ráadás. Szögletet harcol ki a jobb oldalról a Real Sociedad, nincs még vége a meccsnek!

90+1

Piros lappal elküldik a kispadtól Rodriguez edzőt!

90

Kis híján egyenlíteni tudott most a Real Sociedad.

90

Jobb lábbal durrantotta rá Ruben Pardo laposan, a kapus csak nézte, de a vendégek szerencséjére a jobb kapufa mentett a kapus helyett!!

89

Ha annyi gól lenne, mint amennyi sárga, nagyon boldogok lennénk.

89

Sárga lapot kapott Navarro, a Real Sociedad pedig nagyon veszélyes helyről végezhet el szabadrúgást. 18 méterre a kaputól pont középen.

88

Bifouma harcol ki szögletet a jobb oldalon, ez a legtökéletesebb most számára.

87

Próbálja elől tartani az Almeria a fellazult RSO védelem ellenében.

86

Azonnal meg is élénkül a közönség, újra esélye lett a Real Sociedadnak. Most lehet jelentősége az emberelőnynek, bár az idő meglehetősen kevés.

85

A Real Sociedad gólt szerzett!
CHORY CASTRO veszi át gyönyörűen 10 méteren az átadást ballal, majd félfordulat után kilövi a bal alsó sarkot, csodás gól! 1-2!

85

Túl hosszú indítás Castro irányába. Egyelőre nem tud élni az emberelőnnyel a Real Sociedad, helyzetig sem jut.

85

Jobb oldali szöglethez jut a Real Sociedad. A rövid oldalon fejelik ki a védők az igen gyengus szögletet.