ESMTK – Rákospalotai EAC

0:0

vége (0:0)

21.09.2014, 16:00 • Budapest, Ady Endre út - ESMTK sporttelep • Pörge Béla

Vége! A második félidő némileg izgalmasabb játékot hozott, a végére fel is paprikázódott a hangulat, de gól csak lesről született. 0-0 tehát a vége, amivel a REAC lehet elégedettebb. Az ESMTK így maradt második, de már pontokban mérhető hátránya a Váccal szemben, a EAC pedig harmadik.
Köszönöm a figyelmet! (17:53:23)

90+3

90+2

Hiába nyom a hazai csapat, jól védekezik a REAC.

90+1

Az utolsó vendég csere, Csiszár helyén Fézler.

90

3 perc a hosszabbítás.

89

Bányai lőtt 12 méterről kapufát!

88

Kiss helyén Dinka a végére a vendégeknél.

87

Balázs pedig reklamálásért megkapta második sárgáját, így kiáll.

87

Kakaskodás alakult ki egy szabálytalanság után! Szabó volt szabálytalan, sárga a jutalma.

85

A végére saját térfelére szorult a REAC, ám egy kontra után Lucz lőhetett, Bonuca fogta.

82

Sebestyén helyén Szabó Gábor a hajrára a hazaiaknál.

80

Farkas lövését blokkolta a vendégek védelme.

79

Némi kakaskodás alakult ki, a játékvezető lap nélkül megoldotta a szituációt.

78

Gyors támadást vezetett a REAC, Balázs beadását Bonica fogta meg, volt érkező pedig.

77

Ez eljutott a 16-oson belülre, de a védelem megoldotta, sőt, ellentámadásba lendülhetett az ESMTK, de nem kerültek helyzetbe.

76

A labda az egyszemélyes sorfalat alkotó Sebestyént kezét találta el, közelebbről jöhet a REAC.

75

Rákospalotai szabadrúgás következik a félpályától nem messze, ívelés lesz belőle.

73

Soós megpattanó lövése után Sebestyén közvetlen közelről fölé lőtt, óriási lehetőség volt!