Villarreal CF – Rayo Vallecano

4:2

vége (1:2)

21.09.2014, 17:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Nagy Gábor

Megérdemelten nyert a Villarreal, bár szinte teljesen átaludták az első félidőt. Ezzel a győzelemmel pár helyet előre fognak lépni. 0-2 volt a Rayo javára, de óriási fordulaton ment át a hazai játék és az eredmény is. (18:48:11)

90+3

90+1

Mezőnyben folyik a játék, de most már a Villarreal sem hajtja ki magát.

90

3 perc lesz a hosszabbítás.

89

11-5 a szögletarány a hazaiaknak, pedig volt ez 1-4 is a Rayo javára az első 20 percben.

88

Az első félidőben nem volt benne a meccsben ez az óriási fordulat.

VIETTO - 4:2

87

A Villarreal gólt szerzett!
LUCIANO VIETTO felé megint Cheryshev centerezett balról a hosszúra, így a társ 5 méterről a szinte üres kapuba helyezett!

86

Uche helyére végül beáll Moreno.

85

Kibírja Asenjo ezt a pár percet, folytatódhat a játék is.

84

Pedig már épp Uchét akarta lecserélni az edző, de így várnia kell.

83

Asenjo térdére esett rá Manucho, így lehet, hogy a végére le kell cserélni a kapust, jelenleg ápolják.

82

Uche kapott remek kiugratást jobbról távolról, de a rossz átvétel miatt szerelték a védők.

81

Asenjo húzza le a tömegben a baloldali szabadrúgásból beadott labdát.

80

Jól támad le a hazai csapat, a Rayo nem igazán tudja felhozni a labdát veszélyesen.

79

Álvárez jött ki a kapuból és buktatta Cheryshevet, de 20 méterre tette a kaputól.

78

Insúa kap sárgát könyöklés miatt.

77

Manucho is a pályán, Buenot váltotta.

4:2

vége (1:2)

Gólok: 33. Espinosa, 63. Musacchio, 74. Vietto, 87. Vietto – 22. Cacuta, 29. Bueno

Lapok:   31. Espinosa (VCF), 73. Rukavina (VCF) – 78. Insua (VLL)

Villarreal CF: Asenjo – Rukavina, Musacchio, Gabriel, Marín – Trigueros (66' Dos Santos), Bruno, Cheryshev, Espinosa (58' Vietto) – Cani, Uche (86' Moreno)

Rayo Vallecano: Álvárez – Insúa, Morcillo (67' Quini), Castro, Tito – Trashorras, Baena, Cacuta, Licá – Bueno (77' Manucho), Baptistao (61' Pozuelo)

Nézőszám: 24000