Standard Liège – Sevilla FC

0:0

vége (0:0)

23.10.2014, 19:00 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Koppány Veres

Egy igazságos pontosztozkodás történt ezen a meccsen. A vége felé felélénkültek picit a történések, miután egyszer a Sevilla Bacca révén, és kétszer a Liege Teixeira és Trebel révén is megszerezhette volna a vezetést. Mindkét csapat maradt a helyén mivel a csoport másik meccsén a Rijeka 3-1-re verte a Feyenoord együttesét.

Köszönöm, hogy velem tartottak a Viszontlátásra! (20:55:35)

90+3

90+3

A szögletet kifejelik, de Trebel küldi rá a kipattanót, ami centikkel megy mellé!

90+3

Jön a beadás, amit Teixeira fejel kapura, de Krychowiak ment hatalmasat!

90+2

Deulofeu viszi el szépen, majd felrúgják, de a bíró továbbot int, ezért már a belgák kontráznak, Louist viszont szabálytalanul állítják meg, belga szabadrúgás.

90+1

De Camargo helyén Araujó a folytatásban.

90

Delofeu szépen hozza el, a védők Bacca elé pöckölik, aki közelről lő mellé!

90

Kontrázik a Sevilla, de Suarez adja el a labdát.

89

Viera adja be, ezt Beto húzza le.

89

Deulofeu adja be a labdát, de ez a kísérlet Thuram-Ulien kapus kezeiben hal el.

88

Vierat rúgták fel, jöhet a belga pontrúgás.

87

Poku újabb beadása, de ezt is tisztázzák a védők.

86

Louis lő, de blokkolják, Poku próbál beadni utána, de ezt sem hagyják a védők.

86

Milec indítja csapattársát, de lecsúszik a labda.

85

Poku veszti el a labdát, kontrázhat a Sevilla, jön a beadás a széléről, de Baccaról megy ki a labda.

84

De Camargo lökte el Krychowiakot, ezért jár a szabadrúgás a spanyoloknak.

83

Banega teszi be üres területre, de senki nem indult a labdájára.

82

Louis volt szabálytalan.

81

Poku beadása Beto birtokába kerül.

80

Krychowiak állítja meg szabálytalanul de Camargot, sárgát kap.

79

Bia helyén Viera.

78

Vidal helyén Deulofeu.

77

De Camargot fejelte le Krychowiak, ezért most kicsit áll a játék.

76

Egy beadás Figueirastól, Bacca veszi le a kaputól pár méterre, és kapura lő, de fölé! Jézusom, hát mekkora helyzet kell még a csapatoknak, hogy gólra váltsanak egyet?

75

Újabb Sevilla kontra, amit Bacca cselezett el.

74

Poku hozza fel a szélén, és beadja, de egy csukafejjel tisztáznak, és már fordulhat a Sevilla, de Bacca cselezi el magát.

73

Bacca ollózva akarta továbbtenni, de belesült a cselébe.

72

Louis lövi el a kapu előtt, de veszélytelenül pattogott végig.

71

Liege próbálja meg kihozni a labdát, és hiába támad le a Sevilla nagyon szépen hozzák ki, sőt szögletet harcol ki Van Damme.

70

Poku a labda mögött. 5 méterrel suhant el kapu fölött a lövés.

69

Szabadrúgást kap a kaputól nem messze Louis.

68

Elnézést kérek az előbbi téves bejelentésért, de Trebel maradt a pályán, és Enoh helyett jött fel Louis, mivel Enoh combja megsérült.

67

Enoh helyén Louis folytatja.

66

Most hátul adogatnak tanácstalanul a spanyolok nem először a meccs folyamán.

65

Egy nagy sevillai bedobás, de kifejelik a belgák.

64

Reyes helyett Suarez érkezett a pályára.

64

Trebel helyén Louis folytatja.

64

Gameiro helyén Bacca folytatja.

63

Gameiro lövése pattant meg Banegan és KAPUFA!

62

A két csatár Gameiro az egyik oldalon, illetve de Camargo a másikon egyenlőre nem sok labdát tudtak megtartani, és helyzetbe sem kerültek sokszor, szóval nem lepődhetnénk meg, ha elől lenne hamarosan változás valamelyik oldalon.

61

Poku teszi ki a szélre Trebel adja be, de ez magas de Camargo számára.

60

Spanyolok hátul építkeznek.

59

Picivel talán eddig a Liege áll közelebb a gólszerzéshez.

58

Vidalt szerelik csúnyán, Reyes jöhet szabadrúgással. Jól jön be, de a török bíró kifelé ítél szabadrúgást.

57

A Sevilla birtokolja hosszabb ideje a labdát, amíg egy félre sikerült beadás után Ciman tud felszabadítani.

56

Bia lő távolról, de védeni tud Beto! Beindult a meccs kedves Olvasók!

55

Poku játszik össze Trebellel egy szép csel után, és pár centivel tekeri el a kapu mellett!

54

Krychowiak adja be Gameironak, aki közelről fejel kapu mellé! Mi maradt ki?!

53

Banega rántja le ellenfelét, amiért sárga lap a jutalma.

52

Pokunak nagyon jó a beadása, és Faty fejel kapura, de Beto ki tudja boxolni! Jó fejes volt!

52

Navarro szabálytalankodik de Camargoval szemben, ezért kap sárgát.

51

Iborra nagyon szépen hozza el és passzol Gameirohoz, ő ki teszi a szélre, de Reyes a kapus kezébe íveli.

50

Trebel törlesztésért kap sárga lapot.

49

Liege szabadrúgás jön jobb szélről. Beadást kifejelik, amit Trebel lő jóval a kapun túlra.

48

Gameiro felé ívelik, de elfejelik előle.

47

Poku első beadása nem jó, a másodikat Faty nem tudja kapura fejelni.

46

A belgák kezdik a második félidőt, és Van Damme adja be, de kapura is jó ez a beadás, BETO tolja kapu fölé!

46

A bíró egy perc hosszabbítást sem adott, a szünetben 0-0 az állás. Első részében a félidőnek a Sevilla játékosai próbálkoztak többször, míg a második részében a belgák alakítottak ki több helyzetet.

Biztos vagyok benne, hogy a második félidőre megkapják a fejmosást a srácok az öltözőben, és így egy sokkal izgalmasabb 2. félidőben lesz részünk!

Maradjanak velem, hamarosan folytatjuk!

45

45

Reyes indulna meg, de Teixeira áll be elé, és kíséri ki a labdát.

44

Enoh szervezi most a hazaiak játékát.

43

Ez a szöglet sem lett sikeresebb, mint a többi, sőt Vidalt taktikai szabálytalansággal kell megállítania Fatynak.

43

Poku lövi rá, de a lengyel Krychowiakról szögletre pattant a labda.

42

Poku rúgja fel közben Vidalt.

41

Carrico kerül nehéz helyzetben, mert Beto ad neki egy necces passzt, de egy szép test csellel hozza el a labdát.

40

Poku jön el egy gyönyörű csellel, kivágják azonban Van Damme elé, aki kirúgja a stadionból.

39

9-8 a szabálytalanságok számának az aránya.

39

Arribas csúszott oda de Camargonak, ezért pedig jár a sárga lapos figyelmeztetés.

38

Már a Sevilla kontrázhat, de Reyes adja el a labdát, azonban hamar visszaszerzik a spanyolok azt.

37

úgy néz ki Iborrának nem lesz komolyabb baja.

36

Iborra marad a földön, rövid ápolásra szorul miután de Camargo könyökölte le.

35

Gameiro gurítja vissza a labdát Reyesnek, de ő kapu fölé tüzel.

35

Trebel lő messziről, jócskán mellé ment.

34

Trebelt szöktetné Poku, Figueiras szerel becsúszva, de visszakerül Poku elé beadja, ezt a labdát Navarro szedi le.

33

Arribas indítja Vidalt, de Teixeira füleli le a magas lasztit.

32

Már egy belga szöglet jön, amit kifejelnek, és Trebel szabálytalan Reyessel szemben.

31

Poku indítja Van Dammet, aki középre fejeli, de tudnak tisztázni a védők.

30

Elég kevés helyzet alakult ki az első félórában, a csapatok középen küzdenek a labdákért.

29

Trebel dönti le Krychowiakot, kifelé szabadrúgást ítél a bíró.

28

Most egy kicsit a Standard Liege játékosai becsülik meg a labdát, és próbálják megtartani, de Navarro lebirkózta M'Pokut.

27

Jön be a szabadrúgás, de kifejelik a vendégek.

26

Carrico rúg oda de Camargonak, szabadot kap a Liege.

25

Navarro adja be, kifejelik, de vendég játékos elé.

24

Reyes rúgja fel M'Pokut.

23

Navarro indulna meg, de Milec szereli.

22

Bia indul meg a szélen, de Iborra és Figueiras közös erővel szerelni tudják.

21

Nagyon rossz szabadrúgás volt.

20

Iborrát rúgják fel nagyon csúnyán, jó helyről jöhet a Sevilla szabadrúgása.

19

Trebel adná be, de közbelép egy védő, és szögletnek kéne jönnie, de a török játékvezető úgy gondolja, hogy kirúgásnak kell következnie.

18

A szabadrúgást tisztázzák a belgák.

17

Bia két percen belül elköveti második szabálytalanságát Arribassal szemben, ezért sárgát kap a sporitól.

16

Bia volt szabálytalan Arribasal szemben.

15

Van Damme szabálytalankodik a középpályán.

14

Reyes adja be, Vidal elé pottyanik le a labda, ráollózza, és KAPUFA! Gyönyörű mozdulat volt!

13

Gameiro adja be, de kifejelik, jöhet az első sevillai szöglet.

12

De Camargo tudja beforgatni a védőt, de Carrico ér oda, és elviszi a labdát, de Camargo szabálytalankodik vele szemben, kifelé lesz szabadrúgás.

11

Reyes adja be, de átszáll a másik oldalra, ahol Figueiras éri be, visszagurítja Vidalnak, aki fölé emeli.

10

Reyes tüzel távolról, és nem is olyan rossz, kipattant a kapusról, de Gameiro, és Iborra lesen tartózkodott. Jó kis lövés volt ez a spanyoltól!

9

De Camargo felé egy előre ívelt labda, de Figueiras fejjel ment előle, bedobás.

8

Sevilla hátulról kezdi el felépíteni a támadását.

7

De Camargo indulna meg, de már szabálytalannak bizonyult Carricoval szemben.

6

Belga szabálytalanság, szabaddal jöhet a Sevilla. Reyes végzi el messze a kaputól, kifejelik Banega elé, aki visszateszi, de azt is tisztázzák.

5

Gameiro keveri a Liege védelmét, Van Dammenak kell közbelépnie.

4

Ismét Vidal ugrana meg, de a védő beáll elé, így kirúgással jöhet a belga együttes.

3

Navarro passzol Reyes felé, kapura küldi, de blokkolják.

2

Már a Sevilla kapusánál, Betonál a labda, letámadja de Camargo így muszáj neki vaktában előrerúgni.

1

Vidal tör be egy szép csellel a tizenhatoson belülre, középre teszi, de nem érkezik védő! Nagy helyzet lehetett volna!

1

Elkezdődött a meccs, amit a Sevilla csapata kezdett.

1

Jó estét kívánok!

Megkezdődik az Európa liga csoportkörének 3. fordulója. G csoportból egy belga-spanyol összecsapást fogok ma közvetíteni. A két csapat legutóbbi összecsapásán 1-0 arányban nyert a Standard Liege Mbokani góljával (aki azóta már a Dynamo Kiev csapatát erősíti) 2008. november 6.-án. Akkor egyébként a Standard Liege csoport elsőként jutott tovább, míg a Sevilla 1 ponttal maradt le a továbbjutást jelentő helyről. A jelenlegi csoport állása szerint a Sevilla foglalja el az első helyet 4 ponttal (2-0 Feyenoord ellen, és egy némileg meglepő 2-2-es döntetlen a Rijeka ellen), a második helyet pedig a Liege foglalja el 3 ponttal (2-0 Rijeka ellen, és egy 1-2-es vereség a Feyenoordtól), tehát a mai meccs erősen befolyásolhatja az első hely kérdését.

A hazaiak kisebb hullámvölgyben vannak miután utolsó 5 meccsükből 3-at elveszítettek, 1 döntetlen mellet volt egy 3-0-ás sikerük is. Ami tovább ront a helyzetükön az az, hogy 12. helyen állnak csak a belga pontvadászatban, és legutóbb a tök utolsó Waregemtől kaptak ki 2-1-re.

A spanyol együttes jobb formának örvend, mivel utolsó 5 meccsükből 3-at megnyertek, Rijeka ellen ikszeltek, és csak az Atletico Madridtól kaptak ki, a tavalyi BL ezüstérmestől. Sevilla a második helyet foglalja el a spanyol élvonalban megelőzve a Real Madridot, a Valenciát, az Atletico Madridot és a Villarealt, és csak a Barcelona van előttük, ami nem kis tett miután a Barcelona tavaly leigazolta a Sevilla motorját, a horvát játékos Rakiticet.

A forma a Sevilla mellett van, de a meglepetés ereje a Liege mellett (gondoljunk a legutóbbi meccsükre), szóval mindenképpen érdemes lesz velem tartani!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik..