Internazionale – AS Saint-Étienne

0:0

vége (0:0)

23.10.2014, 21:05 • San Siro, Milano • SportLackó93

A mérkőzésen nem született gólt, a hazaiak irányították a mérkőzést, többet volt náluk a labda, 60-40% arányban birtokolták a labdát,a próbálkozások száma közel azonos volt.Veszélyesebbnek tűnt az Inter, de helyzeteit gólra váltani nem tudta.

A St. Etienne immár harmadszor is 0-0 ás döntetlent ért el, az Inter 7-0 -ás gólkülönbséggel 7 ponttal vezeti a tabellát, a St. Etienne csapata ezzel a harmadik helyre szorult.

A végeredmény tehát 0-0. Köszönjük , hogy Velünk tartottak. Jóéjszakát! (23:02:35)

90+3

90+3

Letámadnak a hazaiak, talán egy esélyük lesz még

90+1

A St. Etienne feladja a támadás lehetőségét, számukra ezekszerint jó a döntetlen, nyom az Inter