Internazionale – AS Saint-Étienne

0:0

vége (0:0)

23.10.2014, 21:05 • San Siro, Milano • SportLackó93

A mérkőzésen nem született gólt, a hazaiak irányították a mérkőzést, többet volt náluk a labda, 60-40% arányban birtokolták a labdát,a próbálkozások száma közel azonos volt.Veszélyesebbnek tűnt az Inter, de helyzeteit gólra váltani nem tudta.

A St. Etienne immár harmadszor is 0-0 ás döntetlent ért el, az Inter 7-0 -ás gólkülönbséggel 7 ponttal vezeti a tabellát, a St. Etienne csapata ezzel a harmadik helyre szorult.

A végeredmény tehát 0-0. Köszönjük , hogy Velünk tartottak. Jóéjszakát! (23:02:35)

90+3

90+3

Letámadnak a hazaiak, talán egy esélyük lesz még

90+1

A St. Etienne feladja a támadás lehetőségét, számukra ezekszerint jó a döntetlen, nyom az Inter

81

Dodo beadása nem volt pontos, a védők sokadjára is szögletre mentenek, nyom az Inter

76

Theophile-Catherine kapott remek labdát, a lövésre nem maradt ereje, és csúnyán elvéti

75

Dodo szögletét Ruffier szedte le

75

Icardi próbált passzolni csapattársához , a védők lefülelték azonban, és szögletre tisztáznak

74

A kék mezesek támadása ígéretesnek tűnt, az utolsó passz azonban hosszú lett, és Ruffier kikísérte a labdát

68

Theophile-Catherine beadása nem jutott el a címzetthez, azonban a labda tovább pattant. Tabanout próbálkozott , veszélyes lövését Carrizo hárította

63

Kuzmanović érkezett egy jobb oldali beadásra, és maradt üresen, lövését a kapus, Ruffier hatalmas bravúrral hárította, szöglet következik

62

Hamoumát rúgták fel, a középpályán jár neki is a szabadrúgás

60

Tabanou nagyszerűen szerelt, utána pedig szabálytalankodnak vele szemben, ezért jár neki a szabadrúgás

58

Vidićet lökték azonban, de mehetett tovább, a labda Dodo előtt landolt aki csúnyán fölé vágta a játékszert

47

Rögtön a második félidő elején Perrin adott remek labdát Guarinnak, akit fellöknek a 16-oson belül, de kezezés miatt kifelé ítél Anthony Taylor

46

Kiegyenlített első játékrészt láthattunk. Mindkét csapat próbálkozott, azonban a védelmek stabilak, és egyenlőre gólt nem láthattunk. Icardi nagy lehetőségén kívül, néhány kevésbé veszélyes helyzet volt a hazaiak előtt, a vendégek különösebb veszélyt nem jelentettek, esetleg Theophile-Catherine fejesét érdemes megemlítenünk.Reméljük a második játékrész jobb lesz ennél, és gólt, gólokat láthatunk.
Maradjanak Velünk! Hamarosan folytatjuk!

45+1

45+1

Les miatt fújt a spori, és véget vet a játékrésznek

45

Hamouma szöglete veszélytelen volt, 1perc a ráadás

44

Guarin is megérdemelte volna a sárgalapot durva belépőjéért, azonban ez elmaradt, a szabadrúgás azonban nem

43

Guarin csavarta a labdát a kapu irányába, de a védők ismét kivágták azt, és M'Vila lövését ismét blokkolták, kapus nem is kell lassan, olyan jól végzik a dolgukat a védők

42

Sall kapott sárgalapot egy durva belépőért

42

Kuzmanović lőtt ígéretes helyről, azonban a védők blokkoltak, és Ruffiert védte a lövést

37

Hamouma lőtte rá, a védők blokkolták a labdát, az ismétlés pedig fölé szállt, Carrizo ér labdához elég sok idő elteltével

36

St. Etienne végezhet el szabadrúgást 30 méterről

35

van Wolfswinkel tudott fejelni, azonban a kapura nem tudta azt irányítani

34

A középpályán folyik a játék, egyenlőre nem tud támadás kibontakozni egyik oldalon se immár 4-5 perce

28

A védők nem értették meg egymást, van Wolfswinkel kis híján megszerezte a játékszert a 16-os előterében

27

Diomandet kell ápolni, áll a játék

26

Kovacic szabálytalankodott, egyenlőre sportszerűnek mondható a játék. Lap nem volt még

25

A beadásra Theophile-Catherine robbant be a védők közé , és fejelt a kapu jobb oldala mellé. A vendégek legnagyobb lehetősége volt ez eddig

24

A labda szögletre pattant

22

Kedvező helyről kapott szabadrúgást a St. Etienne. A távolság 20-22 méter. Andreolli volt szabálytalan

21

Guarin vitte be a labdát a kapu előterébe, de a kapusba lőtte a labdát

20

Az első félidő derekánál járunk, és elég kiegyenlített a játék, több hazai próbálkozás, de igazi helyzet csak egy adódott Icardi előtt

18

Icardi lövése nem sokkal ment el a kapu mellett, Ruffier végezhet el kirúgást, nem ért bele senki ugyanis

17

Diomande beadása pontatlan, a kapus lefüleli

16

Egy 25 méteres átlövéssel próbálkozott a hazai Guarin ,azonban a labda középre tartott, Ruffier védett

15

A hazaiak csatára, van Wolswinkel volt szabálytalan, a lap elmaradt

14

Carrizo figyelt az indításra, és csírájában folytotta el a támadást

12

Nagyszerű passzt kapott Icardi, azonban picit kisodródott helyzetből lövése elkerülte a kaput. A meccs eddigi legnagyobb lehetősége