FC Steaua Bukarest – Rio Ave FC

2:1

vége (2:0)

23.10.2014, 19:00 • Tóth Gábor

A Rio Ave kezdte jobban a meccset, de pát percnyi fölény után megszerezte a vezetést a Steaua, és hiába játszott a félidő végéig jobban a portugál csapat, a románok megduplázták az előnyüket a 45. percben.

A második félidőben is a Rio Ave kezdett jobban, szépíteni tudtak egy bombagóllal, de egyenlíteniük nem sikerült, és a végén még a Steaua biztosíthatta volna be a győzelmét, de erre végül nem is volt szüksége, a 2:1 is három pontot ér.

Ezzel a csoportot a Steaua vezeti, de a Kijevnek és az Aalborgnak is hat pontja van, közöttük a gólkülönbség dönt., ebben a legjobb a román bajnok. (20:58:34)

90+5

90+5

Keserű ad be balról, ziccerből lőhet Stanciu, de a lövése a bal kapufáról a jobbra pattan, majd felszabadítanak a védők!

90+4

Céltalanul előrevágott labdát gyűjt be Cassio.

90+3

Nuno Lopes előzi meg Tanasét a bal szélen, dobhat a Rio Ave.

90+2

Boateng fejeli jócskán fölé Pinto pontos beívelését.

90+1

4 perc a ráadás.

90

Sanmartean helyett Filip jön.

89

Pinto beívelése mély Boatengnek, kirúgás jön.

89

Tanase vezeti a védőkre a labdát, Marcelo szereli az utolsó pillanatban, szabályos keretek között.

88

Diego Lopes ad be balról, elakad a védőkben a labdát.

88

Tanase cselez befelé balról, szerelik az ötös sarkánál.

87

Tanase indítja középen Keserűt, kicsivel hosszú a labda, Cassio jön ki érte.

86

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szukala (FC Steaua Bukarest), Hassant buktatta a felezővonalnál.

85

Nuno Lopes beadására vetődik ki Arlauskis, és megszerzi a labdát Hassan elől.

84

28 méterről lőhet szabadrúgást a Rio Ave, Bressan kevéssel teker a bal felső mellé!