FK Partizan Beograd – Besiktas JK

0:4

vége (0:2)

23.10.2014, 21:05 • Stadion Partizana, Belgrád • Tóth Gábor

Az első percekben a Partian támadott többet, de a lassan fölénybe kerülő Besiktas megérdemelten szerzett vezetést, amit az akkor még egészen jól játszó Partizan ellen még meg is toldott egy góllal a 45. percben.

A második játékrészt már a törökök kezdték jobban és pár perc alatt el is döntötték a mérkőzést, becsülettel támadott ezután a Partizan, de a Besiktas könnyedén tartotta az eredményt, amelynek köszönhetően a második helyen állnak a csoportban szintén öt pontos Tottenham mögött.

A Partizan az egyetlen szerzett pontjával az utolsó helyen szerénykedik, mentségükre legyen mondva, nehéz csoportba kerültek. (23:02:50)

90+3

90+3

Koyunlu 14 méteres lövését blokkolják a védők.

90+2

Skuletic lő 25 méterről, könnyedén véd Zengin.

90+2

Becsúszva ad haza Grbic elől Franco.

90+1

3 perc a ráadás.

90

Koyunlu marad a gyepen közben, de folytatja a játékot, nem kér ápolást.

89

Jobb oldali beadást fejel ki a 16-os előteréből Sivok.

88

Pár perc van hátra, sok hosszabbításra nem is számíthatunk, a meccs eldőlt, sok esemény nincs is a pályán.

87

Tosun indul a balösszekötő helyén, nem jut a beadása a kapu elé.

86

Ninkovic vezeti bele labdát négy védőbe, ahelyett, hogy indította volna Volkovot a bal szélen.

85

Most a Besiktas tartja meg a labdát a pálya közepén.

84

Markovic buktatja Francót a Besiktas térfelén, sok a szabálytalanság a Partizannál.

83

Koyunlu tekeri a bal felső mellé a labdát a szabadrúgásból, nem volt veszélyes.

82

Tosunt buktatja Stevanovic a bal szélen, közel a 16-os sarkához.

81

Ilic szabálytalankodik a Besiktas 16-osánál, szabadrúgás kifelé.

80

Uysal állít meg egy támadást a szélen, a vendégek dobhatnak utána.

79

A Partizannál a labda, nem jutnak kapuig ezúttal.

78

Özyakup helyett Köybasi a pályán.

78

Stevanovicot kell ápolni közben, görcsöt kapott a vádlija.

77

Koyunlu szöglete után egy gyenge kapáslövést jegyezhetünk fel Tosuntól.

76

Tosun lövi a szabadrúgást kapura, Lukac véd magabiztosan a bal sarok előtt.

75

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ilic (FK Partizan), Hutchinsont buktatta a kaputól 30 méterre.

74

Pantic vesz le egy labdát kézzel a törökök ötösének sarkán, észreveszi a játékvezető, szabadrúgás kifelé.

73

Sahan lő 22 méterről laposan, Lukac védi a középre tartó labdát.

72

Markovic ível be balról, mély a labda, Ramon szerzi meg a túloldalon.

71

Grbic cselezi le magát az alapvonalig, szögletre mentik a beadását.

70

A Partizan birtokolja most a labdát, de kapuig nem nagyon tudnak jutni, a törökök nem erőltetik a támadásokat.

69

Ba helyett Tosun a pályán.

67

Közben Zengin kisebb ápolást kér, de folytatja a játékot.

67

Zivkovic helyére Grbic érkezik.

66

Zivkovic ível be jobbról, Markovic fejel a hosszú saroknál, bravúrral véd Zengin!

65

A pálya közepén zajlik most a kicsit eseménytelen játék.

64

A jól játszó Törét Koyunlu váltja.

63

Töre lapos bal oldali beadását Cirkovic vágja ki.

62

Drincicet Markovic, Lazovicot Ninkovic váltja.

61

Drincic ível be szögletet jobbról, üggyel-bajjal szabadítanak fel a védők, majd Zivkovic csapna le egy középre ívelt labdára, Sivok ment előle.

60

Egy óra eltelt a mérkőzésből, a három pont sorsa eldőlt, de a Partizan becsülettel támad.

59

Felívelt labdát szerez meg könnyedén Lukac Ba elől.

58

A hazaiak jobb szélen vezetett támadását akasztja meg Ramon, majd a jó cselekkel meginduló Törét buktatják a szerb védők a felezővonalnál.

57

Stevanovic előzi meg Ramont becsúszva a bal szélen.

56

Úgy tűnik, lerendezte a három pont sorsát a Besiktas, nehéz elképzelni, hogy innen fel tud állni a Partizan.

55

Zingin húzza le Lazovic gyenge emelését a kapu előtt.

TÖRE - 0:4

54

A Besiktas gólt szerzett!
Demba Ba labdájával lép ki középen GÖKHAN TÖRE, beviszi a labdát a 16-oson belülre, és 14 méterről helyez a jobb sarokba a tehetetlen Lukac mellett! 0:4

ÖZYAKUP - 0:3

52

Töre labdáját veszi át a 16-oson belül ÖGUZHAN ÖZYAKUP, kapura fordul és 12 méterről okosan helyez a jobb alsó sarokba! 0:3

51

Zivkovic elé emelnek egy labdát a jobb szélre, a védők megelőzik.

50

Volkov adja el a labdát a bal szélen, jöhet a Besiktas.

49

Kavlak bal oldali beadását vágják ki a védők, Laztovic indul vele, de belevezeti a labdát a védőkbe.

48

Ilic szabálytalankodik a Besiktas térfelének közepén, szabadrúgás.

47

Demba Ba indul egy hosszú labdára, Lukac szerzi meg előle vetődve.

46

Az első percekben a Partizan támadott többet, majd a törökök kerültek fölénybe, meg is szerezték a vezetés. Utána a hazaiak próbálkoztak többet, de erre a Besiktas egy kapufával válaszolt, majd kiegyenlített játék után az utolsó percben megduplázták az előnyüket.

Nehéz dolga lesz a hazaiaknak, ha meg akarják fordítani a mérkőzést.

45

BA - 0:2

45

Özyakup labdájával Sahan indul meg középen, aki DEMBA BA elé emel, a szenegáli a balösszekötő helyéről, 10 méterről lő a hosszú sarokba! 0:2

44

Pantic rúgja meg a felezővonalnál Uysalt, szabadrúgás.

43

Özyakup emel a védők vonalába egy labdát, Ba elől szabadít fel Stankvoic.

42

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Volkov (FK Partizan), Törét húzta vissza a jobb szélen.

41

Drincic íveli be a szögletet jobbról, támadó szabálytalanságot lát a játékvezető.

40

Zivkovic jobbról ad be laposan, szögletre mentenek a védők.

39

Lazovic lép ki a balösszekötő helyén, lesen állítják meg.

38

A két tizenhatos között zajlik most a játék, nincsenek helyzetek.

36

Skuletic megy el a bal szélen, a beadását Lazovic lövi rá közelről, Zengin hárít egy reflexmozdulattal!

35

Hutchinson cselezi le magát a jobbösszekötő helyén, a beadás pillanatában elcsúszik, kirúgás jön.

34

Skuletic indul középen egy labdára, Zengin jön ki a kapujából és felszabadít előle.

33

A Besiktas birtokolja a labdát, de kapuig nem jutnak most.

32

Drincic végzi el a szabadrúgást, a bal felső irányába teker, de Zengin könnyedén véd.

31

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ramon (Besiktas JK), Drincicet buktatta a kaputól 28 méterre.

30

Demba Bát előzi meg a 16-os előterében Stankovic, jöhet a hazai csapat támadása.

29

Kis híján megduplázta az előnyét a Besiktas, pedig az első gól óta a Partizan támad többet.

28

Töre cselez befelé jobbról, 14 méterről lövi telibe a bal kapufát!

28

Volkov lövi be a labdát balról, kivágják a védők.

27

Zivkovic ível be balról, Zengin húzza le a hosszú saroknál.

26

Drincic lő ballal 25 méterről, Zengin fogja könnyedén a középre tartó labdát.

24

Demba Ba kényszerítőzne Hutchinsonnal, pontatlan a visszapassz a 16-os vonalánál.

23

Lazovicot buktatják a felezővonalnál.

22

Drincic beívelése mély, kirúgás jön.

22

Szabadrúgással jön a Partizan balról, a kaputól 30 méterre.

21

Özyakup két szögletet is beívelhet jobbról, egyik sem veszélyes.

20

Töre ad be laposan jobbról, Sahan lő kevéssel a bal sarok mellé, de megpattant a labda egy védőn, szöglet jön.

19

Góllá érett a Besiktas mezőnyfölénye, megérdemelten vezetnek.

KAVLAK - 0:1

18

VELI KAVLAK vesz át egy labdát a kaputól 30 méterre, megtolja és jobbal hatalmas gólt ragaszt a léc alá! A kifelé kanyarodó labda megzavarja Lukacot, nem érheti el. 0:1

17

Töre indul a jobb szélen, de hosszú labdát kap, kirúgás jön.

17

A középen meginduló Bát szerelik becsúszva a védők, reklamál a támadó, de hiába.

16

Özyakup éles beadása jön jobbról, Lukac fogja a labdát a rövid sarok előtt.

15

Ba veszi át a 16-oson belül a labdát, éles szögből lő, szögletre blokkolnak a védők.

14

Özyakup íveli be a szögletet, kivágják a védők a rövid sarokról.

13

Töre 18 méteres lövését tolja szögletre Lukac.

12

A jobbról érkező szöglet veszélytelen, felszabadul a szerb kupa.

11

Stankovic vág ki egy balról érkező éles beadást, majd Cirkovic szögletre menti a következő ívelést.

10

Volkov jön fel a bal szélen, szerelik, dobhat.

8

A Besiktas birtokolja most a labdát, de kapuig nem jutnak.

7

Pantic szöglete veszélytelen, támadó szabálytalanságot is lát a játékvezető.

6

Skuletic indul a jobbösszekötő helyén, Sivok lép bele a lövésébe, szöglet jön.

5

Uysal indul meg a jobb szélen, Ba elől vágják ki a labdát a védők a 11-es pontnál.

4

Pantic íveli be a szabadrúgást, mély a labda, nem éri el a hosszú saroknál Stankovic.

3

Skuleticet rántják le a jobb szélen, szabadrúgás 30 méterről.

2

Töre indul a jobb szélen, pontatlan a beadása.

1

Skuletic lő fölé ballal, 22 méterről, nem volt veszélyes.

1

Az Európa Liga C csoportjában is a harmadik fordulóhoz érkeztünk, a szerb Partizan Belgrád csapata a török Besiktast fogadja ma este.

A hazaiak 0:0-ás döntetlennel kezdtek odahaza a Tottenhammel, majd kikaptak a Tripolistól 2:0-ra idegenben, ezzel utolsók a csoportban.

A vendégek két 1:1-es döntetlennel rendelkeznek, odahaza a Tripolisszal, idegenben a Tottenhammel osztoztak a pontokon, a harmadik helyre elegendő ez a teljesítmény eleddig.

A Partizan veretlenül, nyolc győzelemmel vezeti hazája bajnokságát, ráadásul a hétvégén fontos derbit nyertek a Zvezda ellen, vagyis odahaza jó formát mutatnak.

A Besiktas is veretlenül első a török pontvadászatban, így mindenképpen magas színvonalú, küzdelmes mérkőzésre számíthatunk, ahol megjósolhatatlan a végeredmény.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:05 - kor kezdődik..