0:1
vége (0:1)
17.09.2020, 15:30 • Második selejtező kör
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
KF Renova – HNK Hajduk Split
0:1
vége (0:1)
Gólok: 4. Caktaš
Lapok: 45+1. Gafuri (RNV), 66. Abdula (RNV), 90+3. Shala (RNV), 90+3. Miskovski (RNV) – 7. Da Silva (HJS), 42. Vuškovič (HJS), 64. Mujakič (HJS), 70. Todorovič (HJS)
kimaradt büntető:
Labdabirtoklás: 51 % : 49 %.
Kaput eltaláló lövés: 1:6. Kaput el nem találó lövés: 5:3. Szögletek: 4:2. Lesek: 3:3. Szabálytalanságok: 13:21.
KF Renova:
Velii – Fetai (46. Muharem), Miskovski, Abdula, Shala – Sadiki (72. Veliu), Gavazaj – Velija, Gafuri, Šefiti – Ramadani
Cserék: Iseni, Coulibaly, Stojcevski, Veliu, Jasaroski, Muharem, Selmani
Trenér:
HNK Hajduk Split:
Posavec – Todorovič, Mujakič, Vuškovič, Čolina – Jurič, Nejašmič (77. Atanasov) – Da Silva (82. Jakoliš), Caktaš, Gyurcsó (66. Dolček) – Diamantakos
Cserék: Ljubič, Dimitrov, Dolček, Atanasov, Pršir, Krekovič, Jakoliš
Trenér:
Játékvezetők:
Nézőszám:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg BK 14:15 1:5
Renova – Hajduk 15:30 0:1
Ararat-Armenia – Fola • hosszabbítás vége 16:00 4:3
Astana – FK Budućnost Podgorica 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln Red Imps FC – Rangers 17:00 0:5
KuPS – SBA • bűntető vége (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Shkëndija 17:45 0:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 18:00 1:2
Göteborg – FC København 18:00 1:2
Neftchi – Galatasaray 18:00 1:3
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 18:30 2:1
NK Olimpija – HSK Zrinjski • hosszabbítás vége 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europe 19:00 2:1
Paola Hibernians FC – Fehérvár 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 19:00 1:2
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad • hosszabbítás vége 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk FC 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milan 20:00 0:2
GKS Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 20:00 0:4
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard Liège – Bala Town 20:00 2:0
Viking FK – Aberdeen FC 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • bűntető vége (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
NK Osijek – FC Basel 20:45 1:2
FK DAC 1904 – Jablonec • hosszabbítás vége 20:45 5:3
Bačka Topola – FCSB • bűntető vége (4:5) 21:00 6:6
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 21:05 0:2
90+4
90+3
90+3
82
77
72
70
66
66
64
46
46
45+2
45+1
42
7
4
4. Caktaš (HJS) - 0:1
4
Gólszerző CAKTAŠ.
1