2:1
vége (2:0)
17.09.2020, 18:30 • Második selejtező kör
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Flora Tallinn – KR Reykjavík
2:1
vége (2:0)
Gólok: 8. Sappinen, 37. Lilander – 76. Finnbogasson
Lapok: 86. Lepik (FLT) – 31. Jonasson (REY), 61. Chopart (REY), 63. Punyed (REY) 62. Jonasson (REY)
kimaradt büntető:
Labdabirtoklás: 43 % : 57 %.
Kaput eltaláló lövés: 4:6. Kaput el nem találó lövés: 2:5. Szögletek: 0:4. Lesek: 2:1. Szabálytalanságok: 18:12.
Flora Tallinn:
Igonen – Lilander, Purg, Kuusk, Lukka – Kreida – Alliku (76. Liivak), Vassiljev, Miller (47. Soomets), Sinjavskij – Sappinen (83. Lepik)
Cserék: Hussar, Lapa, Lepik, Liivak, Paskotsi, Poom, Soomets
Trenér:
KR Reykjavík:
Olafsson – Chopart, Palmason, Adalsteinsson, Jonsson – Geirsson, Margeirsson (7. Punyed), Palmason (68. Hauksson) – Jonasson, Finnbogason, Sigurjonsson
Cserék: Bjarnason, Hauksson, Hilmarsson, Punyed, Sigurdsson, Sigurjonsson
Trenér:
Játékvezetők:
Nézőszám:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg BK 14:15 1:5
Renova – Hajduk 15:30 0:1
Ararat-Armenia – Fola • hosszabbítás vége 16:00 4:3
Astana – FK Budućnost Podgorica 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln Red Imps FC – Rangers 17:00 0:5
KuPS – SBA • bűntető vége (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Shkëndija 17:45 0:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 18:00 1:2
Göteborg – FC København 18:00 1:2
Neftchi – Galatasaray 18:00 1:3
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 18:30 2:1
NK Olimpija – HSK Zrinjski • hosszabbítás vége 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europe 19:00 2:1
Paola Hibernians FC – Fehérvár 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 19:00 1:2
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad • hosszabbítás vége 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk FC 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milan 20:00 0:2
GKS Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 20:00 0:4
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard Liège – Bala Town 20:00 2:0
Viking FK – Aberdeen FC 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • bűntető vége (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
NK Osijek – FC Basel 20:45 1:2
FK DAC 1904 – Jablonec • hosszabbítás vége 20:45 5:3
Bačka Topola – FCSB • bűntető vége (4:5) 21:00 6:6
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 21:05 0:2
90+3
86
83
76
76. Finnbogasson (REY) - 2:1
76
Gólszerző FINNBOGASSON.
76
68
63
62
61
47
46
45+1
37
37. Lilander (FLT) - 2:0
37
Gólszerző LILANDER.
31
8
8. Sappinen (FLT) - 1:0
8
Gólszerző SAPPINEN.
7
1