0:1
hosszabbítás vége (0:0)
17.09.2020, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Második selejtező kör
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Sfîntul Gheorghe – FK Partizan Beograd
0:1
hosszabbítás vége (0:0)
Gólok: 104. Natcho (bünt.)
Lapok: 45+2. Slivca (SFI), 103. Svinarenco (SFI), 114. Ghecev (SFI), 120+2. Smirnov (SFI) – 34. Sadiq (PAB), 78. Natcho (PAB), 101. Lutovac (PAB), 119. Stojkovič (PAB), 120+1. Markovič (PAB), 120+4. Matič (PAB)
kimaradt büntető:
Kaput eltaláló lövés: 1:8. Kaput el nem találó lövés: 1:10. Szögletek: 0:8. Lesek: 0:2.
Sfîntul Gheorghe:
Calancea – Ojog, Novicov (91. Stěpanenko), Smirnov, Svinarenco – Sagna, Plamadeala (C), Slivca, Mochuljak (86. Ghecev) – Volkov (57. Istrati), Mandricenco
Cserék: Maritoi – Istrati, Ghecev, Stěpanenko, Stina, Vremea
Trenér:
FK Partizan Beograd:
Stojkovič (C) – Miljkovič, Ostrojič, Vitas, Uroševič – Stevanovic (63. Markovič), Zdjelar, Natcho, Asano (91. Lutovac) – Sadiq (78. Matič), Soumah (110. Ščekič)
Cserék: Stevanovič – Vujačič, Ščekič, Markovič, Matič, Lutovac, Smiljanič
Trenér:
Játékvezetők: Frischer – Härsing, Mötsnik (všichni Estonsko)
Nézőszám:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg BK 14:15 1:5
Renova – Hajduk 15:30 0:1
Ararat-Armenia – Fola • hosszabbítás vége 16:00 4:3
Astana – FK Budućnost Podgorica 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln Red Imps FC – Rangers 17:00 0:5
KuPS – SBA • bűntető vége (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Shkëndija 17:45 0:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 18:00 1:2
Göteborg – FC København 18:00 1:2
Neftchi – Galatasaray 18:00 1:3
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 18:30 2:1
NK Olimpija – HSK Zrinjski • hosszabbítás vége 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europe 19:00 2:1
Paola Hibernians FC – Fehérvár 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 19:00 1:2
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad • hosszabbítás vége 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk FC 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milan 20:00 0:2
GKS Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 20:00 0:4
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard Liège – Bala Town 20:00 2:0
Viking FK – Aberdeen FC 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • bűntető vége (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
NK Osijek – FC Basel 20:45 1:2
FK DAC 1904 – Jablonec • hosszabbítás vége 20:45 5:3
Bačka Topola – FCSB • bűntető vége (4:5) 21:00 6:6
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 21:05 0:2
120+4
120+4
120+2
120+1
119
114
110
106
105+1
104
104. Bibras Natcho (PAB) - 0:1
104
A büntetőt értékesítette BIBRAS NATCHO..
103
103. Sergej Svinarenco (SFI)
103
101
91
91
91
90+4
86
78