0:1
vége (0:0)
17.09.2020, 19:00 • Racecourse Ground (Wrexham) • Második selejtező kör
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Connah's Quay Nomads FC – FC Dinamo Tbilisi
0:1
vége (0:0)
Gólok: 90+7. Gabedava (bünt.)
Lapok: 37. Brass (CQU), 38. Owen (CQU), 45+4. Insall (CQU), 53. Farquharson (CQU), 70. Davies (CQU) – 46. Zaria (DTB), 64. Kimadze (DTB)
kimaradt büntető:
Kaput eltaláló lövés: 3:3. Kaput el nem találó lövés: 2:7. Szögletek: 6:9. Lesek: 4:2. Szabálytalanságok: 21:16.
Connah's Quay Nomads FC:
Brass – Roberts, Farguharson, Disney, Davies – Dool, Owen, Edwards – Owens, Insall, Poole
Cserék:
Trenér:
FC Dinamo Tbilisi:
Kvaschadze – Iašvili, Amoussou, Kobouri, Kimadze – Papava, Kardava – Oršula, Zaria, Kavtaradze – Gabedava
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: A. Durieux (LUX)
Nézőszám:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg BK 14:15 1:5
Renova – Hajduk 15:30 0:1
Ararat-Armenia – Fola • hosszabbítás vége 16:00 4:3
Astana – FK Budućnost Podgorica 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln Red Imps FC – Rangers 17:00 0:5
KuPS – SBA • bűntető vége (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Shkëndija 17:45 0:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 18:00 1:2
Göteborg – FC København 18:00 1:2
Neftchi – Galatasaray 18:00 1:3
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 18:30 2:1
NK Olimpija – HSK Zrinjski • hosszabbítás vége 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europe 19:00 2:1
Paola Hibernians FC – Fehérvár 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 19:00 1:2
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad • hosszabbítás vége 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk FC 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milan 20:00 0:2
GKS Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 20:00 0:4
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard Liège – Bala Town 20:00 2:0
Viking FK – Aberdeen FC 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • bűntető vége (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
NK Osijek – FC Basel 20:45 1:2
FK DAC 1904 – Jablonec • hosszabbítás vége 20:45 5:3
Bačka Topola – FCSB • bűntető vége (4:5) 21:00 6:6
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 21:05 0:2
90+8
90+7
A büntetőt értékesítette GABEDAVA..
90+5
87
81
70
64
59
53
46
46
45+7
45+4
38
37
1