0:1
vége (0:1)
17.09.2020, 16:00 • Almaty Ortalyk Stadion, Almaty • Második selejtező kör
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
FC Astana – FK Budućnost Podgorica
0:1
vége (0:1)
Gólok: 25. Terzić
Lapok: 2. Barseghjan (ATN), 60. Sotiriou (ATN), 73. Radakovič (ATN), 77. Šimunovič (ATN), 89. Postnikov (ATN) – 75. Moraitis (BDC), 84. Mirkovič (BDC)
kimaradt büntető:
Labdabirtoklás: 54 % : 46 %.
Kaput eltaláló lövés: 3:2. Kaput el nem találó lövés: 5:5. Szögletek: 6:4. Lesek: 4:0. Szabálytalanságok: 16:17.
FC Astana:
Jerić (C) – Šimunovič, Postnikov, Radaković, Šomko (50. Bejsebekov) – Majevskij, Sigurjónsson, Ebong (86. Ščetkin) – Rotariu (57. Tomasov), Sotiriou, Barseghjan.
Cserék: Něpogodov – Logviněnko, Percuch, Žalmukan, Ščetkin.
Trenér:
FK Budućnost Podgorica:
Dragojevič – Vukčević (9. Milić), Ćuković, Adžić, Sekulić – Rajčković, Mirković – Ivanović, Terzić (89. Vujačić), Grbić (C) – Moraitis.
Cserék: Pavličić – Babič, Djuričković, Bojović, Zarubica.
Trenér:
Játékvezetők: Muntean – Ermisčin, Vicol (vš. MDA)
Nézőszám:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg BK 14:15 1:5
Renova – Hajduk 15:30 0:1
Ararat-Armenia – Fola • hosszabbítás vége 16:00 4:3
Astana – FK Budućnost Podgorica 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln Red Imps FC – Rangers 17:00 0:5
KuPS – SBA • bűntető vége (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Shkëndija 17:45 0:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 18:00 1:2
Göteborg – FC København 18:00 1:2
Neftchi – Galatasaray 18:00 1:3
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 18:30 2:1
NK Olimpija – HSK Zrinjski • hosszabbítás vége 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – College Europe 19:00 2:1
Paola Hibernians FC – Fehérvár 19:00 0:1
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 19:00 1:2
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad • hosszabbítás vége 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk FC 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milan 20:00 0:2
GKS Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 20:00 0:4
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard Liège – Bala Town 20:00 2:0
Viking FK – Aberdeen FC 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • bűntető vége (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
NK Osijek – FC Basel 20:45 1:2
FK DAC 1904 – Jablonec • hosszabbítás vége 20:45 5:3
Bačka Topola – FCSB • bűntető vége (4:5) 21:00 6:6
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 21:05 0:2
90+6
90+5
89
89
86
84
77
75
73
71
71. Sotiriou (ATN)
60
57
50
47
47. Dragojevič (BDC)
46
45+3
45
45. Sotiriou (ATN)
25
25. Terzić (BDC) - 0:1
25
Gólszerző TERZIĆ.
9