FK Kaisar – APOEL 1:4
14:00, vége (MSK)
Ventspils – Rosenborg BK 1:5
14:15, vége (MSK)
Renova – Hajduk 0:1
15:30, vége (MSK)
Ararat-Armenia – Fola 4:3
16:00, hosszabbítás vége (MSK)
Astana – FK Budućnost Podgorica 0:1
16:00, vége (MSK)
KF Teuta – Granada 0:4
16:00, vége (MSK)
Lincoln Red Imps FC – Rangers 0:5
17:00, vége (MSK)
KuPS – SBA 1:1
17:30, bűntető vége (4:3) (MSK)
Botoşani – Shkëndija 0:1
17:45, vége (MSK)
Riteriai – Liberec 1:5
18:00, vége (MSK)
Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur 1:2
18:00, vége (MSK)
Göteborg – FC København 1:2
18:00, vége (MSK)
Neftchi – Galatasaray 1:3
18:00, vége (MSK)
FC Flora Tallinn – KR Reykjavík 2:1
18:30, vége (MSK)
NK Olimpija – HSK Zrinjski 2:3
18:30, hosszabbítás vége (MSK)
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1
19:00, vége (MSK)
Djurgården – College Europe 2:1
19:00, vége (MSK)
Paola Hibernians FC – Fehérvár 0:1
19:00, vége (MSK)
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 1:2
19:00, vége (MSK)
PFC CSKA Sofia – BATE Boriszov 2:0
19:00, vége (MSK)
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad 0:1
19:00, hosszabbítás vége (MSK)
OFI FC – Apollon Limassol 0:1
19:00, vége (MSK)
Locomotive Tbilisi – Dinamo Moszkva 2:1
19:00, vége (MSK)
Maccabi Haifa – FK Kairat Almaty 2:1
19:00, vége (MSK)
Escaldes – Dundalk FC 0:1
19:30, vége (MSK)
FK Sileks – KF Drita 0:2
20:00, vége (MSK)
Shamrock – AC Milan 0:2
20:00, vége (MSK)
GKS Piast Gliwice – Hartberg 3:2
20:00, vége (MSK)
FK Kukësi – VfL Wolfsburg 0:4
20:00, vége (MSK)
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2
20:00, vége (MSK)
Standard Liège – Bala Town 2:0
20:00, vége (MSK)
Viking FK – Aberdeen FC 0:2
20:30, vége (MSK)
Coleraine – Motherwell 2:2
20:30, bűntető vége (0:3) (MSK)
Linfield – Floriana 0:1
20:45, vége (MSK)
NK Osijek – FC Basel 1:2
20:45, vége (MSK)
FK DAC 1904 – Jablonec 5:3
20:45, hosszabbítás vége (MSK)
Bačka Topola – FCSB 6:6
21:00, bűntető vége (4:5) (MSK)
Budapest Honvéd FC – Malmö FF 0:2
21:05, vége (MSK)
AK Barsz Kazany – Szalavat Julajev 4:1
18:00, vége
Kunlun – Avtomobilist Jekatyerinburg 2:5
18:00, vége
Torpedo Nyizsnyij Novgorod – Szeversztal Cserepovec 3:4
18:00, hosszabbítás vége
Soči – Lokomotiv Jaroslavl 0:0
18:30, elhalasztva
Spartak Moskva – SZKA Szentpétervár 0:2
18:30, vége
Vityaz Csehov – Traktor Cseljabinszk 1:3
18:30, vége