vége (20:8)

15.08.2014, 17:30 • Városi Sportcsarnok, Szeged • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:57:58)
Folytatás holnap délután fél ötkor, amikor e két csapat újra megmérkőzik egymással. Kövessék majd velünk azt a találkozót is!
Magabiztos, 22 gólos sikert ért el első hazai edzőmeccsén a MOL-Pick Szeged a szerb bajnok újvidéki Vojvodina ellen. Tíz percig volt csak szoros a meccs, aztán egyre jobban elhúzott a kiválóan védekező, s jó támadóformában lévő szegedi csapat. A közte tíz már az első félidő hajrájára kialakult, a végére ezt sikerült jócskán meg is duplázni. Mindkét mester rengeteget forgatta a csapatát meccs közben, de ez a felkészülési találkozó különösebb izgalmakat ma nem tartogatott.

60

Mérkőzés vége. (39:17)

60

ORBOVIC lő a legvégén jobbátlövőből szépen a hosszú sarokba. (39:17) (39:17)

60

Vranjes ellen fújtak, a lerohanás végén Elezovic kap szabaddobást. (39:16) (39:16)

59

Elezovic átlövését védi Wyszomirski, a hazaiaké a labda. (39:16) (39:16)

59

Ancsin, Bombac, VRANJES: gól beállóból. (39:16) (39:16)

58

Támadófault a vendégeknél, a Pick indulhat. (38:16) (38:16)

58

BOMBAC tör be középen gyönyörűen, s a jobb felső sarokba lő. (38:16) (38:16)

58

ORBOVIC tör be szépen jobbról, s a bal felső sarokba lő. (37:16) (37:16)

57

ROBLEDO középről lő hatalmas gólt a jobb felső sarokba. (37:15) (37:15)

56

Újabb eladott újvidéki labda, a Pick támadhat. (36:15) (36:15)

56

Robledo passzából Vranjes lő a jobb sarok mellé. (36:15) (36:15)

56

Bombac hibája után indulhatna a Vojvodina, de újra eladják a labdát... (36:15) (36:15)

55

Technikai hiba Elezovicnál, a szegedieké a labda. (36:15) (36:15)

54

ANCSIN jobbról, átlövésből talál a hosszú alsó sarokba. (36:15) (36:15)

54

Újra fault a vendégeknél támadásban, indulhat a Pick. (35:15) (35:15)

53

Elezovic átlövését védi Wyszomirski, de eladják a labdát a szegediek támadásban. (35:15) (35:15)