CSM Cetate Devatrans Deva – DVSC - TVP AQUATICUM

21:28

vége (10:15)

15.08.2014, 11:30 • Teleki Péter

A várakozásoknak megfelelően a Debrecen viszonylag könnyen nyerte a mérkőzést. A hajdúságiaknál az első félidőben Sopronyi, majd a második játékrészben főleg Gorilska szórta a gólokat.
A Déva harcos, harapós csapat, de igazán megszorítani nem tudta a Lokit. A románoknál a második félidőben Malac nyújtott átlagon felülit.
Négy órakor folytatódik a torna, még két mérkőzés maradt hátra.
Köszönöm a figyelmet! (12:57:16)

60

Mérkőzés vége. (21:28)

60

GORILSKA néhány másodperccel a vége előtt bal kettőből elengedte, Poenaru csak beleérni tudott. (21:28) (21:28)

60

Malac kapott még két percet a legvégén, a Déva emberhátrányban fejezi be a mérkőzést. (21:27) (21:27)

59

TÓTH hamar ellőtte, átlövése a blokkról a kapuba pattant. (21:27) (21:27)

59

A Déva időt kért. (20:27) (20:27)

58

Malacot támasztották meg a levegőben, marad a Dévánál a labda. (20:27) (20:27)

58

Vörös kapott két perces büntetést a végén. (20:27) (20:27)

57

Labdaszerzés után leindított a Debrecen, VARSÁNYI nem hibázott ziccerben. (20:27) (20:27)

56

VARSÁNYI kapta a labdát szélen, majdnem az alapvonalról lőtt a kapuba. Szép találat volt! (20:26) (20:26)

55

Gorilska mellélőtt, de a románok is hibáztak támadásban. A Debrecen támadhat. (20:25) (20:25)

55

A Déva szerzett labdát, SIMION egyedül végigvitte. (20:25) (20:25)

54

SIMION most ügyelt a vonalra, szélről vágta be a hosszúba. (19:25) (19:25)

54

BÁRÁNY könnyedén lőtt a kapuba, igaz ziccerben nem is volt nehéz dolga. (18:25) (18:25)

53

Simion a szélen vonalra lépett, majd ismét GORILSKA fejezte be az akciót góllal. Átlövésből volt eredményes. (18:24) (18:24)

52

GORILSKA az őserő! Balátlövőből ragasztott hatalmas gólt a bal felsőbe. (18:23) (18:23)

51

A debreceniek támadójátéka teljesen elakadt, de dévai belemenés után már ismét a hajdúságiak támadhatnak. (18:22) (18:22)

50

A Debrecen időt kért. (18:22) (18:22)

50

MALAC ismét! Bátran vállalkozik a dévaiak játékosa, ezúttal bal kettőből lőtte el. (18:22) (18:22)

21:28

CSM Cetate Devatrans Deva: Miskovic, Poenaru (kapusok) – Tóth M., Stingu, Sovar, Simion, Krnic, Petrinja, Cartas, Din, Rusu, Nicu, Malac

DVSC - TVP AQUATICUM: Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös, Gorilska, Bárány, Sopronyi, Slakta, Som, Kelemen, Karnik Sz.

Játékvezetők: Heim, Kis