Dunaújvárosi KKA – Siófok KC

28:32

vége (15:14)

15.08.2014, 12:30 • Vác, Sportcsarnok • Kármán Zoltán

A Dunaújváros több gólos vezetéssel kezdte a mérkőzést, lendületesebben, jobban játszottak. Az első félidő végén azonban kiegyenlítettek, minimális Kohász előnnyel mentek pihenőre a csapatok.

A második játékrészben gyorsan megszerezte a vezetést a Siófok és egy 8:3-as rohammal több gólos vezetésre tett szert.
Szekerczés és Erdősi különösen brillírozott a mérkőzésen, a túloldalon pedig Ferling és Kamper mellett nagy dicséretet érdemel a fiatal Ács Anna is.

A mérkőzés első félidejében Víg Vivien halmozta a bravúrokat a kapuban, a másodikban inkább Pastrovics villogott. Összességében a Siófok megérdemelten szerezte meg a győzelmet a mai második összecsapáson.

Dunaújvárosi KKA – Siófok KC: 28-32!
Köszönöm a figyelmet! Ne menjenek messzire, kattintsanak át a Vác – Sokol Poruba összecsapásra, ami 14:30-kor kezdődik szintén nálunk az onlajnok.com-on élőben!
---- (13:55:59)

60

Mérkőzés vége. (28:32)

60

DEÁKI Dóra negyedik gólja egy gyönyörű átlövésgól középről, 8 méterről. (28:32) (28:32)

60

Technikai hiba itt is, ott is, újra a Siófok jöhet. (28:31) (28:31)

60

45 mp hátra. (28:31) (28:31)

60

Vincze kínai figura végén lőtt, Pastrovicsot nem tudta meglepni. (28:31) (28:31)

59

1 perc 15 mp a találkozóból, az idő a Siófoknak kedvez. (28:31) (28:31)

59

Takács D. ütközött a falban, kisebb ápolásra szorul Németh Csilla. (28:31) (28:31)

59

Jól védekezik most a Siófok, ölik az időt. (28:31) (28:31)

59

Szalai lépéshiba. (28:31) (28:31)

58

Siófoki időkérés 57:44-nél. Ha most gólt lő a Balaton-parti együttes, megvan nekik a meccs. (28:31) (28:31)

58

Berta Nikolett áll ki két percre egy látványos lerántás miatt, miután kis híján labdát szerzett. (28:31) (28:31)

58

Még mindig nem egyértelmű a meccs vége, kis esélye maradt a pirosaknak is. (28:31) (28:31)

58

HOSSZÚ nehéz szögből is betalál a rövidbe a jobb szélről bravúrral. (28:31) (28:31)

58

Három perc hátra. (27:31) (27:31)

57

Nagyon hosszú újvárosi támadás. (27:31) (27:31)

57

Ács átlövése a blokkról pattan mellé. (27:31) (27:31)

57

Szabadfi kapott két perces kiállítást. (27:31) (27:31)

57

Kapkodó most a játék Szalai ziccerben a bal oldalról a kapu fölé pattint, de egyébként is belépett. (27:31) (27:31)

28:32

Dunaújvárosi KKA: Triffa, Víg, Nagy Éva – Ferling, Gera, Azari, Berta, Takács Dusmáta, Sánta, Ács, Vincze, Bulath, Hanusz, Kamper, Takács Bianka, Hosszú, Khouiled S, Mekler-Rádl Tímea Vezetőedző: Mátéfi Eszter

Siófok KC: Kumpel, Pastrovics – Such, Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Buzsáki, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Termány Vezetőedző: Golovin Vlagyimir

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr.