Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba

33:15

vége (15:8)

15.08.2014, 14:30 • Városi Sportcsarnok, Vác • Kármán Zoltán

Nehezen indult az összecsapás, de a váciak egészen elképesztően gyenge kezdés után varázslatos középső 30 percet produkáltak. A 20. perc és az 52. perc között összesen kettő, azaz kettő gólt kaptak 32 játékperc alatt, ami még azt tekintve is igen nagy teljesítmény védekezésben, hogy a Sokol Poruba nem tartozik a legacélosabb ellenfelek közé.

A cseheknél Doláková kapus mellett még Minarciková emelhető ki és Kostelnának is voltak felvillanásai.
A váci együttesből Bíró Blanka fantasztikus napot fogott ki, Sterjova és Hornyák mellett még Ertl és Katona Flóra is nagyon eredményes volt. Virág Noémi lövései is nagyon jól bejöttek, Pelczéder és Dakos harcossága is igen értékes volt a hazaiaknak. Védekezésben szinte mindenki dicsérhető és az utolsó 15-20 percre érkező fiatalok is igencsak odatették magukat mind védekezésben, mind támadásban. Elismerés illeti őket is!

Vác – Sokol Poruba: 33-15!
Köszönöm a figyelmet! Továbbra se menjenek messzire, mert bő fél óra múlva kezdődik a mai negyedik mérkőzés, a Dunaújváros – Fehérvár összecsapás, ismét élőben itt az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!
---- (15:53:54)

60

Mérkőzés vége. (33:15)

60

VIRÁG Noémi értékesíti a hetest, 6 mp hátra. (33:15) (33:15)

60

Helembai harcol ki hétméterest és kiállítást Marcikovának. (32:15) (32:15)

60

Eladták a csehek. (32:15) (32:15)

60

30 mp hátra, sima győzelem a váci lányoknak. (32:15) (32:15)

60

KATONA Flórára jött ki a húzás és hátrányból is betalál a jobb szélről! (32:15) (32:15)

59

Szondi kap két percet, ő már nem is térhet ma vissza a pályára. (31:15) (31:15)

58

Dakos lövését Bártová fogja, a harmadik cseh kapus is munkában. (31:15) (31:15)

58

Jobb szélről jobb kézzel MAIWAELDEROVÁ a rövid oldalra tudott helyezni nehéz szögből, szép gól! (31:15) (31:15)

58

Rossz váci bejátszás, jöhet a Sokol Poruba. (31:14) (31:14)

57

SVIRÁKOVÁ is betalál bal kettőből, most már fellazult a váci védekezés az utóbbi percekben. (31:14) (31:14)

57

HELEMBAI futott be üresbe és megszerzi első gólját a tornán! (31:13) (31:13)

56

Balogh most már számított Marciková lapos lövésére és remekül spárgázta ki. (30:13) (30:13)

56

Virág középről jó helyzetet teremtett a lövéshez, ám fölé bombázott. (30:13) (30:13)

55

POLACHOVÁ talpról lőtt, Balogh lábai közt éppen csak, de becsorgott a laszti a kapuba. (30:13) (30:13)

55

Virág durrant jócskán fölé, de előtte is lépéshibának tűnt. (30:12) (30:12)

55

Hat perc a mérkőzésből. (30:12) (30:12)

54

Helembai harmadik jó blokkja, Dakos szerzi meg a labdát. (30:12) (30:12)

33:15

vége (15:8)

Ipress Center-Vác: Balogh, Sztranyan, Bíró – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Hornyák D., Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Katona, Pelczéder, Virág

DHC Sokol Poruba: Rohácková, Doláková, Bártová – Mylková, Tomasechová, Sviráková, Adámková, Rechtorisová, Minarciková, Polachová, Belohoubková, Revajová, Kostelná, Varmuzová, Marciková, Maiwealderová

Játékvezetők: Budai, Márkus