Siófok KC – DHC Sokol Poruba

29:25

vége (12:12)

15.08.2014, 18:30 • Vác, Sportcsarnok • Kármán Zoltán

A vártnál sokkal nehezebben, de hozta a kötelezőt a Siófoki együttes végül. Nagyon sokáig remekül tartotta magát a Sokol Poruba, a második félidő derekán még vezetett is a cseh alakulat, de végül a Siófok a játék tudatos gyorsításával fel tudta őrölni a csehek ellenállását.

Fordulópont volt a második félidő második felében, amikor kettős emberhátrányból is plusz kettővel jött ki a Siófok, akkor fordította meg a találkozót.

Siófok – Sokol Poruba: 29-25!
Köszönöm a mai figyelmüket, holnap ismét öt mérkőzéssel folytatjuk élő közvetítésünket az Ipress Kupáról, 10:30-as kezdettel!
---- (19:51:44)

60

Mérkőzés vége. (29:25)

60

POLICS átlövését kissé bevédi az eddig remeklő Doláková. (29:25) (29:25)

60

Marciková kapott két percet visszahúzásért. (28:25) (28:25)

60

25 mp hátra. (28:25) (28:25)

60

KOSTELNÁ takarásból szerez szép átlövésgólt bal kettőből. (28:25) (28:25)

60

Az utolsó perc kezdődik az Ipress kupa első napjának utolsó meccsén. (28:24) (28:24)

59

Deáki átlövését a kapufára tolja Doláková. A csehek támadhatnak. (28:24) (28:24)

59

Pastrovics védi Sviráková lövését a jobb szélről, végleg eldőlt. (28:24) (28:24)

59

Az utolsó két perc kezdődött, előnyben támad a Poruba. (28:24) (28:24)

58

Belemenés, Fauszt hibázott. (28:24) (28:24)

58

Szalai Babett áll ki két percre. (28:24) (28:24)

58

MINARCIKOVÁ ötödik gólja, középről, 6 méterről talál be. (28:24) (28:24)

57

Fauszt Éva átlövése a felső lécen csattan. (28:23) (28:23)

57

Még 40 mp-ig emberhátrányban a Siófok. (28:23) (28:23)

57

Jó védekezés Szalaitól, megvan a labda. (28:23) (28:23)

56

Időt kért a Sokol Poruba együttese 55:46-nál, de már nem hinném, hogy ezt meg lehet fordítani alig négy perc alatt. (28:23) (28:23)